Skocz do zawartości

Głośniki do muzy


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

Już kiedyś tu pytałem o Microlab A-6321 2.1 ale nikt nie odpisał <_<

Zastanawiam sie nad ich kupnem... ładnie to gra ?

Widziałem też w podobnej cenie Logitech X-230.

Które mają dobry (miękki) bas i czysty dźwięk :unsure: ?

 

Edit. Głośniki podepnę pod laptopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trance. ;)

Słucham tej muzyki i mam Logitech X-230 przed sobą słuchając ASOT413.

Co do dźwięku - mały niedobór wysokich tonów, które można poprawić EQ systemowym.

Bas jest potężny, a subwoofer malutki. Bas schodzi nisko i zaczyna cichnąć od ok. 38hz (czyli tak jak podaje producent).

Ostatnio zapuściłem sobie asocik rozkręcając sprzęt trochę za bardzo, a na drugi dzień w szkole upomnienie, że "w domu mieszkają także inni ludzie".(nade mną mieszka dyrektorka Oo) [ujęła to tak "Tak głośno słuchasz muzyki, że aż mury się trzęsą"] Na głośność nie można narzekać.

 

Szczerze polecam, dużo przestrzeni i wyraźne średnie i wysokie tony. Dominacja tonów niskich, choć zależy to od głośności subwoofera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma takie logitechy tylko on ma 5 sztuk tych satelitek :P. hmm bas szału nie robi :P wali jak wałkiem po patelni. Może ma to źle podłączone , nie wiem.

Mi nie chodzi za bardzo o takie twarde pranie basem, tylko chodzi mi o miękki bas który schodzi niziutko :D

 

Popatrzyłem na moc sub i satelitek

 

Microlab ma (z tego co pisze na tej stronie co patrze)

Satelitki 12W x 2

Sub. 16W

razem 40W RMS

Zakres częstotliwości: 30Hz - 20 KHz

 

Logitech

Satelitki 6W x 2

sub. 20W

razem 32W RMS

Zakres częstotliwości: 40Hz ? 20 KHz

 

To chyba mocniej zagrają Microlab'y :P?

Ja sie za bardzo nie znam na tych markach ale chyba microlab lepszy niż logitech ?

jeśli chodzi o te ''Hz'' niech mi ktoś wytłumaczy bo nie kumam tego :P

Microlaby zejdą niżej basem niż logitechy tak ? Bo podają że 30Hz a logitech 40Hz... nie znam sie :P

pomocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek Rockbox z podbitym 40hz to nie bas?... ;]

 

Masz je, że tak piszesz? ;]

 

Powiedz w jakich zastosowaniach potrzebny jest mi bas PONIŻEJ 40hz? Chyba, że jakieś organy czy coś, ale zwykła muzyka? Gdybyś je usłyszał i zobaczył naraz to byś powiedział, że NA TAK MAŁY zestaw bas jest ŚWIETNY.

Nie oczekujesz chyba od glośników za ok 200zł jeszcze 2.1, że zagrają jak pełnoprawny zestaw hi-fi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności