Skocz do zawartości

T20 T30 Czy H10 Jr, A Moze Cos Innego?


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z racji mojej dluzszej absencji na forum, wypadlem troche z tematu, a aktualnie poszukuje jakiegos flasha i mam nadzieje ze rzetalnie, jak zwykle doradzicie w co warto zainwestowac z podanych w temacie modeli lub sami cos zaproponujecie :)

 

Moje wymagania to: Dluga praca (najlepiej na AA), wysoka jakosc dzwieku, pojemnosc min. 1024Mb, latwosc i wygoda uzytkowania, menu itp. duza moc wyjsciowa, wyjscia line-in, line-out, Data Storage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, no troche czytalem ale ciezko podjac ostateczna decyzje :( najbardziej ineteresowalby mnie wypowiedz kogos kto mial stycznosc z kilkoma modelami. Poza tym gdyby chciec sie przekopywac przez wszystkie watki dotyczace modeli, ktore wchodza w gre, potrzebne jest na to duzo czasu, ktorego niestety nie mam, daltego tez chcialbym uslyszec jakies streszczenie i dzis zamowic :P

 

EDIT:

Cena jest nie istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H10 to coś zupełnie innego niż H10 Jr. - H10 Jr. to to samo co cała seria T/U10/N11 - teraz też iRiver wypuszcza kilka odtwarzaczy na tych samych podzespołach ;] tylko różnią się bardziej niż kiedyś iFP-700/800/900 ;]

 

T30 mały, na AAA - to samo co T10 bez kolorkowego wyświetlacza i inna bateria

F1 dostaje słabe oceny w recenzjach - teoretycznie to iAudio 5 + aku + OLED + 18mW na kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, to ciekawe...

 

Sadzisz wiec ze najlepiej wziac H10jr? chodzi o szybka zdecydowana decyzje, potrzebuje tego flasha jak najszybciej. Wymienialny aky calkiem mi odpowiada (jesli jego dostepnosc bedzie dlugoterminowa :P )

 

Uwazam ze niewlasciwie zareagowales na poczatku, teraz jako mod, niejako "pracujesz" dla mp3 Store, i z tytulu ze ja zamierzam zakupu dokonac wlasnie u Twojego "pracodawcy" powinienes sie postarac i rzetelnie zachecac :) poza tym powiekszysz temat "Ilu juz zacheciles..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) jestem wolnym strzelcem ;]

B) nie wiem czy zauważyłeś że to było z przymróżeniem oka ;] jeżeli odebrałeś to "jako na serio" to sorry :)

c) jedno prawo dla każdego... chyba że pytasz na privie ;]

 

---

 

aku w H10 Jr. jest na stałe - nie porównuj H10 do H10 Jr. bo wspólną mają tylko nazwę i touchpad ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz ty... faktycznie...

 

... początkowo pisali nawet że H10 Jr. jest MTP a nie UMS ;]

 

 

... OK, nie wiem, myślałem że jest "na stałe" jak w większości normalnych odtwarzaczy O_o

 

 

ksy ci powie (ma taki) albo ja ci powiem jak spotkam koleżankę mającą H10 Jr. dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się dowiedziałem ;]

 

- przez 10 minut nie udało mi się tej baterii "wymienić"

- H10 Jr. nie ma touchpada (to atrapa, pod nim są przyciski)

- H10 Jr. to "szczebelek wyżej" od T10

- H10 Jr. ma 14mW na kanał na całym świecie :)

- poza browserem ma "bazę tagów"

 

całościowo - fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce mi sie liczyc, wiec muszi opierac sie na stronie riviera:

 

http://iriver.com/html/product/prpa_produc...uct.asp?pidx=68

 

Display 1.2" 260,000 color LTPS LCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iaudio now: U3, i5, G3, A2, F1, X5

iaudio past: U2

iriver now: T10, T20, T30, U10 + cradle, H10, H10 Junior, H10 20GB

iriver past: iFP-190/790/895/995, H320, iMP-550/900/1100, PMP, N10

qoolqee now: x clip, x blet

other past: Zen Touch, Zen Micro, mPack, MuVo Slim... i wiele innych ;P

 

jedna rzecz mnie ciekawi. po co Ci tyle odtwarzaczy. jesli lubisz zroznicowanie to powiedz, prosze ktory jest z nich najlepszy. bez zadnych argumentow. jeden strzal.

 

dzieki,

 

poprostu jestem z natury osob aciekawska,

 

pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe.. :) słowo wyjasnienia :) owe playery sa mi po to aby prasa miała co testowac :)

 

a ktory najbardziej lubie? hmmm... ciezko powiedziec, ostatnio jestem zachwycony H10 Juniorem, wczesniej glwonie iaudio, ale chyba naj naj to byl iFP-999 ... mrrrrrr. Bardzo przypadł mi do gustu MuVo Slim, cos co gralo, i bylo super cienkie, ale wyswietlacz i menu to mialo starsze :(

 

Najgorzej chyba wspominam Manty i Ergotechy. Juz chyba nawet Foxde wolałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.jakbym miał strzelaćz tych nowszych playerów to H10 jr. to dobry strzał.. Prawie wszystko mi w nim pasuje. Tylko ten touch pad..on raczej dotykowy nie jest..trzeba sporo siły przyłożyć aby zadziałał. Myślałem że będzie lepszy od tego z H10 ale jest jeszcze gorszy przez to ze jest mniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie jest T20, t30 czy cos innego ...

 

Osobiscie polecalbym T20 (chyba ze przez MTP odpada).

 

Ale z recki SKRET-a (sorka jakos zgubilem link do niej) i z ponizszego linku:

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=ST&...=100&t=5296&hl=

 

wychodzi na to ze mozesz miec za mniejsze pieniadze srsWOW SAMSUNGA O_o

 

Moze sie iRiver wreszcie opanuje :( -> A na moj "protest post" tylko 4 osoby sie wpisały :(

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=ST&f=3&t=5291

 

Widac reszcie nie przeszkadza MTP :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby jeszcze samusgi grał tak jak inne koreanczyki to była by piekna sprawa ;)

 

co do MTP, to ja nie widze az takeig problemu, poza faktem ze mi nie dziala seria T :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza faktem ze mi nie dziala seria T
:D

 

Opisz problem - forumowicze pomogą :P

 

A jak nie działa to proponuję wpis do księgi w linku:

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=ST&...=10entry52501

 

Chociaż tobie KSY to nie wiem czy wypada ;)

 

Z drugiej strony liczyłem na pospolite ruszenie jezeli chodzi o wpisy odnośnie MTP a tu troche temet skręca { z radiem bez radia :o }

 

Mnie MTP nie przeszkadza (na razie) ale juz widzialem studentow chcących zaprezentowac program i sie okazalo ze nie mogą nic przegrać z Txx na kompy w laboratorium - dopiero wtedy sie zirytowalem.

 

No i jeszcze jak zobaczylem (dawno nie sledzilem nowosci w kompach) ze wszystkie szanujace sie firmy oferuja juz laptopy z LINUX-em.

 

Jak ktos jest z takiego comp-a zadowolony i nagle sie okazuje ze nie moze byc rownoczesnie posiadaczem wymarzonego iRivera - to cos nie jest tak :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zacznie sesja to obiecuję przykłady z życia {czyli z wykładów na Politechnice. Duza sala, 120 studentow, akustyka taka, ze super słychac studentow a wykładowcę gorzej :D } Moze uda mi sie zrobic kilka próbek ze srodkowego i pierwszego rzędu.

 

A drugi przykład to taka kameralna sala lab-komp gdzie sa tez wyklady dla max 20 osób.

 

Na razie przypadkiem udało mi sie nagrać kila minut jak robiłem zakupy w PRROMENADZIE O_o

Ocywiscie chcialem zmienic płytę i pomyliłem przyciski :o

 

Generalnie sie zdziwilem O_o dobrze słychać muzyke, która leciała w sklepie, małżeństwo w kolejce (oczywiści kłócące się) i panią kasjerkę.

 

Ale wykasowalo mi to jak robilem upgrade firmware do 1.12 (zapomnialem ze w tym podkatalogu ma cos i nie zrobilem backup-u - a szkoda bo na prawde brzmialo niezle)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności