Skocz do zawartości

Samsung vs. Sony, a może inny...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :) Jstem nowym urzytkownikiem na forum i mam problem...

 

Które mp4 jest lepsze według was, co byście wybrali ?? ??

 

Sony NWZ-S738F <---- KLIK!

 

vs.

 

Samsung YP-P2JAB <---- KLIK!

 

a może polecacie inny model Samsunga albo Sony, lub inny model z innej firmy ???

 

Co do Samsunga mam pytanie: czy matryca jest podatna za szybkie uszkodzenie, które może nie obejmować gwarancja ?? Bo słyszałem, że szybko się rysuje i potem staje się bezużyteczna ;/ i mp4 do kosza, więc jak to jest z tym dotykowym panelem ??

I jakie najlepiej słuchawki bo w zestawie są słabe... ?

Czy różni się P2 od P3 ??

 

Co do Sony, która seria mp4 jest lepsza A czy S, nie zależy mi na bezprzewodowych słuchawkach, lecz dzięki temu Bluetooth można wysyłać lub przesyłać pliki ??

 

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i pomoc w najlepszym dla mnie wyborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak sony s739f to świetny player bardzo dobra jakość dźwięku i dobre Sluchawki w zestawie redukujące hałas z otoczenia. Seria a gra gorzej od s. Nie wiem jaką dysponujesz kwotą na zakupy. W każdym razie w P2 i P3 wyświetlacz dotykowy się nie rysze świetnie reaguje na dotyk. Ja bym Ci polecał p2 plus sony ex85 lub jeżeli masz większe fundusze to P3 z tymi samymi słuchawkami sony. Co do blutootha w Samsungu można przesyłac pliki a nawet Dzwonić poprzez bluta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz s738F to musisz się trzymać tych słuchawek, bo to wytłumianie działa na ich słuchawkach. Ja bym brał model s63*F, dźwiękowo to samo tylko nie ma wspomnianej wyżej opcji, no i jest tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj P2, wyświetlacz dotykowy wcale nie jest tak precyzyjny jak ktoś napisał wcześniej, jakość dźwięku jest przeciętna, odtwarza tylko niektóre formaty audio i video, tego jest drogi.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie P3 ( pod każdym względem ).

Sony w wersji A i S nie różnią się dźwiękowo, z tym że wersję S trudniej dostać. Jakiś czas temu na allegro można było tanio kupić A728 ( jak jest teraz nie wiem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak po krotce:

P3 ma nowszy system DNSe w wersji 3.0 tylko kto tego urzywa? P3 ma obsluge plikow flac, inne bardziej bajerowate menu typu widgety itp. Ja osobiscie planuje teraz kupic cos z trojki-cowon s9, sony x 1000, zune hd ale wstrzymam sie jeszcze przynajmniej do wyjscia zuna we wrzesniu i poczekam na porzadne recenzje soniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak po krotce:

P3 ma nowszy system DNSe w wersji 3.0 tylko kto tego urzywa? P3 ma obsluge plikow flac, inne bardziej bajerowate menu typu widgety itp. Ja osobiscie planuje teraz kupic cos z trojki-cowon s9, sony x 1000, zune hd ale wstrzymam sie jeszcze przynajmniej do wyjscia zuna we wrzesniu i poczekam na porzadne recenzje soniacza.

Ja tez poczekam gdzieś do października. Na razie obstawiam Cowon S9 i Samsung YP-P3.

Ktoś zacieral rączki na iRivera P7. Jakoś nie ma super opinii jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto używa system dnse 3? np ja. Spisuje się świetnie. P2 ma dobry dźwięk ale dużo lepiej gra P3 . Używam go głównie z sony ex85. Ma kapitalny wokal, wysokiej jakości bas, który jest dobrze kontrolowanyi schodzi nisko. Co do co cowona S9 nie wiem jak gra. Ale gdzieś widziałem porównanie i samsung był wyceniony wyżej. Ale dźwięk to sprawa indywidualna. P3 ma bardzo dobry equalizer dlatego nie ma praktycznie czegoś takiego jak niezgranie się z słuchawkami a to jest moim zdaniem ważna cecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności