Skocz do zawartości

600-700zł Co Wybrac?


czarny011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich:) mam dość duzy dylemat... :/ z którym niezbyt sam soibe daje rade:/ posiadam kwote max do 700 zł i chcialbym kuipc mp3 ale z pamiecia flesh 1Gb..... i teraz najgorsze przedemna:/ jaka mp3 kuipc ?? :| zastanawialem sie o samsungu yeep'ie, iRiver, iAudio ewentualnie mpio tylko zalezy mi na kilku istotnych rzeczach... najlepiej na baterie AA albo AAA chyba ze ktos upewni mnie ze mozna kuipc akumulatorek po roku ... i ile za niego srdni o zaplace... i na omcy wyjsciowej chodz wiem ze to glupiee bardzo dziekuej za wszyskie odpowiedzi zwiazane z moim problemem.. pozdrawiam all narazie...

 

Ps.

Oczywiscie zalezy mi takze aby playery byly przez kompa bez problemu wykrywane jako dysk przenosny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich:) mam dość duzy dylemat... :/ z którym niezbyt sam  soibe daje rade:/ posiadam kwote max do 700 zł i chcialbym kuipc mp3 ale z pamiecia flesh 1Gb..... i teraz najgorsze przedemna:/ jaka mp3 kuipc ?? :| zastanawialem sie o  samsungu yeep'ie, iRiver, iAudio ewentualnie mpio tylko zalezy mi na kilku istotnych rzeczach... najlepiej na baterie AA albo AAA chyba ze ktos upewni mnie ze mozna kuipc akumulatorek po roku ... i  ile za niego srdni o zaplace... i na omcy wyjsciowej chodz wiem ze to glupiee bardzo dziekuej za wszyskie  odpowiedzi zwiazane z moim problemem.. pozdrawiam all narazie...

Jak chcesz na baterie AA lub AAA to polecam iAudio G3/i5(jak chcesz radio) lub iRivera T10 (jak ci na radiu nie zależy). Moc wyjsciowa obu playerów jest jak najbardziej wystarczająca na słucahwki 60Ohm i mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności