Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zdecydowałem się na zakup nowych słuchawek, a teraz przydałoby się zmienić i odtwarzacz. Najbardziej sensownym rozwiązaniem wydaje się być iRiver serii H1xx/H3xx/iHP. 20GB jest natomiast za małą pamięcią, a nie wiem jak wygląda sprawa wymiany dysku w takim cudzie. Można kupić w Polsce dysk 60GB pasujący do takiego odtwarzacza? Rzucił mi się też ostatnio w oczy adapter CF na 4 karty microSDHC łączący je w RAID. Myślicie, że takie cudo zdałoby egzamin? A może macie propozycję innego odtwarzacza? Potrzebuję czegoś o sygnaturze podobnej do E10, A828 czy właśnie serii H.

 

Z góry dzięki,

 

jeycam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowałbym MS Zune (tylko ze nie pamiętam czy jest ciepły czy zimny, ale chyba ciepły) albo Sony NW-HD5 (niestety ponoć ma małą moc wyjściowa)

 

Jeśli chciałbyś wymienić HDD w wymienionych przez ciebie odtwarzaczach to musisz szukać dysku w rozmiarze 1.8' na złączu IDE (chyba).

Teoretycznie dawcą mogły by być np. takie dyski przenośne - http://www.skapiec.pl/site/cat/8/filtr/_0_...0_0_13949_0_0_0

Niestety jak taka wymiana będzie wyglądać w praktyce ciężko mi powiedzieć, trzeba by było uważać przy zakupie takich dysków bo czasem może okazać się ze są na tasiemce.

 

Najprościej chyba będzie zakupić H340 - 40Gb pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci to pomorze to w IBM x41 były HDD 1.8' dochodzące do 60Gb pojemności, ale nie mam pojęcia czy będą pasować.

 

Jeśli koniecznie potrzebujesz tak olbrzymiej pojemności to skompletowałbym taki zestaw:

 

iPod Classic 120Gb (muzyka w apple lossless) + kabelek Line-out + MxM

 

tylko nie wiem czy dźwiękowo by ci odpowiadał taki zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w przypadku Irivera to tylko player,a po lineoucie dochodzi jeszcze wzmak i kabel łączący.No ale jak najbardziej polecam takie rozwiązanie jeśli zajmowane miejsce to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,nie byłem pewien bo nie miałem nawet Mxm w łapach.Imho pozostaję Ci H340 i tyle,nie ma raczej nic co by Twoim wymaganiom wszystkim sprostało poza właśnie Iriverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam (interesowałem się kiedyś serią H) to z H320 jest problem, bo jest mniej miejsca na dysk i wchodzą tylko jedno talerzowe (30 albo 40 GB, trudno dostać). Do h340 wchodzą większe, 60 GB na pewno, 80 chyba też, więcej nie wiem. Było to na forum gdzieś, bo nigdzie więcej info nie szukałem.

A z mojej strony prośba - daj link do tego cuda na 4 SDHC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności