Skocz do zawartości

Odtwarznie Filmów Na H-320


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam H-320 od wczoraj i nie mam pojęcia co zrobić żeby odtworzyć na nim film. Irivertera mam. Przerabiam w nim film wrzucam na mojego playerka i nic. Probuje go uruchomić i nawet nie drgnie. Nie pojawia się nawet żadna informacja o błedzie czy cokolwiek. Firmware'a mam ver.1.28 E jesli to ma jakies znaczenie.

 

Aha, teraz się spostrzeglem, że nawet jak próbuje odtworzyć film za pomocą Irivertera, to startuje i zaraz potem się wiesza.

 

Co czynić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przychodza dwie rzeczy, ktore mozesz sprawdzic, bo moze byc tak, ze robisz jakis banalny blad:

1. czy masz ustawione w iriverterze "H300 series"? (w options/device)

2. czy probujesz otwierac te filmy przez "video" w odtwarzaczu, czy poprzez browsera? bo przez browsera sie nie da, kidys sie zorientowalm i mnie to zdziwilo

3. a moze plik jest za duzy? sprawdz options/advanced/automatically split i moze ustaw jakas mniejsza wartosc, zeby podzielil plik i moze wtedy da rady. mi nie chcial kiedys odtwarzac czegos, bo chyba wlasnie byl plik za duzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ralph! Filmik przepuściłem przez PocketDivXEncoder i na komputerze już działa. Ale na moim H-320 już nie....

 

I tu podziękowania dla tomker'a! Tak właśnie robiłem, puszczałem film przez Browsera. Ale jak można inaczej? Jak zrzucić go w inne miejsce? Zakładki video nie ma w ogóle. Jakoś to dla mnie nie do przetrawienia. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja mam 1.29 i jest zakladka video.

z browserem chodzilo mi o odtwarzanie, czyli wybieranie pliku przez browser. ze jak wejdziesz przez browser i bedziesz chcial wybrac plik, to nie odpali - trzeba wejsc przez 'video', a jak nie masz 1.29 to 'music' podobno (nie wiem - kupielm, zmienilem firmware na 1.29 i dopiero pozniej sie bawilem).

poza tym chyba nie ma zanczenia w jakich folderach/katalogach sa pliki - jak sie tylko wybierze odpowiednia zakladke/funkcje, to mozna szukac wszedzie. oczywiscie poza plikami .txt - one musza miec swoj katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie w tym rezcz, ze film jest za dlugi. Ma dwie minuty z hakiem. Problem polega na tym ze nie potrafie go zrzucic gdzie indziej niż na Browsera. A w nim ponoć nie odtwarza filmów. :unsure:

 

A może zrzuca się na Browsera, tylko odtwarza inaczej (nie wchodzac w zakladke "Browser")?

 

 

Filmy odtwarza sie tam gdzie muzyke. Nie ma osobnej zakladki na Video.

 

dokladnie tak.

jesli sluchasz muzyki: wciskasz "stop", potem "Navi", "stopem" wychodzisz z katalogu z muzyka, wchodzisz do katalogu z filmem i odpalasz tak samo jak utwor mp3. po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE (ReGie)

Filmy odtwarza sie tam gdzie muzyke. Nie ma osobnej zakladki na Video.

 

 

dokladnie tak.

 

nie. zalezy od firmwareu. ja mam zakladke video i przez nia wchodze do filmow. ale z 1.28 rzeczywiscie trzeba wchodzic przez 'music'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ do sciagniecia 1.29 i pisza tam:

 

New Features

 

1. Video Mode

You can playback video files on Video mode.

It used to include video files on music playback, so it is fixed not to include video files by adding Video mode.

 

h300_menu_video.gif

 

 

joseppe: juz wszystko styka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim!!!!!! :D To już mam opanowane! Co nie zmienia sprawy, że uruchomić filmu, to nie uruchomiłem :( Przepuszczam film przez PocketDivXEncoder zaznaczając w opcjach H-340, zmieniam format na 220x176 (podobna tak trzeba), zmieniam po kolei bitrate (też cztałem że od tego zależy czy film pójdzie czy nie) i nic. Moje pytanie to czy jest możliwość zmiany bitrate'u bez konieczności przerabiania filmu od nowa? Póki co tak robiłem - wpuszczałem film w "maszynkę" zmieniając bitrate za każdym razem od nowa. Nie jest to na razie problem, bo film ma 2 min i przechodzi stosunowo szybko, ale co jak bede chcial dopasowac bitrate do 1,5 godzinnego filmu <_< A może jakis jest inny sposob na dopasowanie bitrate'u poza metodą prób i błędów. To trochę frustrujące, to wszystko ;)

 

Dobrze ze gra chociaż :D I to jak :blink: !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności