Skocz do zawartości

Klamka Zapadła


dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

różnica między F1 a U3 to filmy... jak będziesz teledyski chciał oglądać w autobusie to weź U3... jak nie to wystarczy ci F1 :)

 

... pozatym różnice pomiędzy U3 a F1 to odtwarzanie bezstratnego formatu FLAC (sztuka dla sztuki jak nie masz odwalonych słuchawek ;] ) i czystokosmetyczne - wyświetlacz, wygląd etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teledyskow i filmow raczej nie bende ogladal bo nie jestem przekonany do ogladania czego kolwiek na tak malym wyswietlaczu chodzi mi tylko o jakosci dzwieku no i o slychawki dolaczone do pleyera czy warto je zmieniac sa az tak zlej jakosci a moze kolego KHRoN wiesz kiedy poiawi sie jakis model iaudio lub irivera z pamiecia flesh 4gb ?? taki by mi najbardzej odpowiadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie jeszcze nad iRiver T20 FM.

 

Mam U3 i T20FM. Z obydwu jestem zadowolony ale przy U3 (podejrzewam, ze przy F1 tez) masz gorsze sluchawki.

 

T20 jest nieslychanie maly i lekki - gra tak samo dobrze (zle sformulowanie - graja tak samo a niektorzy twierdza ze lepiej).

 

Oczywiscie w U3 jest brdziej "przejzysty" wyswietlacz (inna klasa) ale nie jest to chyba najwazniejsze przy sluchaniu muzyki.

 

Najlepiej jakbys mial mozliwosc zobaczenia na wlasne oczy obydwu egzemplarzy.

 

Parametry (wielkosc i waga) wydaja sie bardzo podobne ale jednak T20 to prawie "miniaturka" przy U3.

 

No i wejscie USB w T20 jest super. Zadnej przejsciowki. Wysuwa sie pelne zlacze i koniec.

Oczywiscie minusem moze byc koniecznosc posiadania XP. Mysle ze warto w ktoryms z mp3Store (fizycznym, nie wirtualnym) "dotknac" wszystkich wspomnianych odtwarzaczy (F1 tez)

 

Pozdrawiam

 

PS. Jezeli chodzi o FLAC to jedna z moich plyt we FLAC zajela 365 MB a w OGG Q6 65 MB

Przy 1 GB pamieci to jednak jest duza roznica.

Tak jak wspomnial KHRON - musialbys miec na prawde "czuly" słuch i wysokiej klasy słuchawki, żeby poczuć różnicę.

 

Ja przy swoich (słuchawkach i słuchu) nie czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do obu odtwarzaczy (F1 i U3) dodawane są słuchawki Cresyn - jeżeli miałeś kiedyś jakieś MXy to ich nie polubisz ;]

... więc przygotuj się na szybką zmianę słuchawek, bo to po prostu śmieszne żeby do takiego sprzętu dodawać takie słuchawki O_o

 

jakość jest ta sama - dobra :) - mają te same "dopalacze" etc.

 

4GB flash by iRiver pojawi się jak pojawi się U10 4GB

4/6GB by iAudio pojawi się jak pojawi się iAudio 6 microHDD

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...KOSS the plug w wersji starej, czy teraz sparki to oddzielny problem. Jest wiele sluchawek in ear w roznej cenie, z rozna charakterystyka. Musisz wejsc do dzialu slychawek i przewertowac troche. Generalnie te kossy to masa dudniacego basu. Ale to ocena subiektywna ... no i ten sposob zakladania. ...ale wiesz: znajda sie pewnie ludzie, ktorzy lubia czopki. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobne sprostowanie do F1 jak i do U3 dawane sa słuchawki HWA SUNG ACOUSTICS CO.LTD.

 

co do dostepnosic U10 czy i6 w Polsce, to jeszcze nic nie moge powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności