Skocz do zawartości

Odtwarzacz do ATH ES7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po przeczytaniu mnóstwa opinii, zdecydowałem się na zakup słuchawek Audio-Technica ES7. Jednak nadal nie wiem jaki wybrać do nich odtwarzacz. Jak wiadomo najistotniejsza jest dobra jakość dźwięku, słucham głównie rocka. Myślałem o ipodzie Nano, Clixie2, ale zastanawiają mnie również modele Sony, jednak nie wiem czy będą w stanie napędzić ES7. Co polecicie do tych słuchawek w kwocie do 600 zł? Wolałbym uniknąć dotykowego sterowania, jednak mogę je w ostateczności rozważyć. Gdybyście mieli jakieś pytania co do zestawu to chętnie dodam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś może tego zestawienia czy opierasz się na opiniach? Po ogarnięciu kilku tematów dołączam do propozycji również Meizu M6, ale jego chyba ciężko dostać. Czyli propozycje póki co to Clix2, Ipod Video i nano1g oraz Meizu M6. Co sądzicie o tych zestawach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś może tego zestawienia czy opierasz się na opiniach? Po ogarnięciu kilku tematów dołączam do propozycji również Meizu M6, ale jego chyba ciężko dostać. Czyli propozycje póki co to Clix2, Ipod Video i nano1g oraz Meizu M6. Co sądzicie o tych zestawach?

 

Do M6 to on kompletnie nie pasuje - bas ilosciowo zabija.Nano 1g, Sony 63x jak najbardziej - generalnie chlodne grajki sie z nimi sprawdzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Wiadomo że lepsze niż nic ;d. W Ipodzie nano martwi mnie to że ciężko znaleźć wersję 4gb, a taka pojemność to minimum, no i to że będzie problem z odsłuchem, jednak Sony wydaje się dobrą propozycją. No i z tego co widzę masz ten zestaw na własność więc opinia jest dosyć "osłuchana" ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Cowonie S9 przeraża mnie cena, 1000 zł za sam odtwarzacz to zdecydowanie za dużo, a Iriver ifp-899 jest jak dla mnie trochę zbyt "zabytkowy"(wiem, że ta seria jest bardzo ceniona ale jednak wiek robi swoje). Jednak ponownie ktoś wyraża się dobrze o połączeniu ES7 z Clix'em2, trzeba to będzie dokładniej osłuchać ;d. Mam również dodatkowe pytanie odnośnie Iriver'a B20, na forum jakoś o nim cicho, a słyszałem opinie, że gra identycznie jak Clix2, czy ktoś może testował ten odtwarzacz i mógłby o nim trochę napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno B20 i Clix2 grają tak samo, ale trzeba by dokładnie to sprawdzić, bo nie jestem pewien. A z różnic między tymi odtwarzaczami, to tak- B20 nie ma ekranu AMOLED (który jest genialny, tak swoją drogą), nie ma takich ładnych opływowych kształtów (jest kanciasty), ma natomiast slot na karty SD (do 4GB) i tuner cyfrowej telewizji DMB, który na tą chwilę w Polsce jest zupełnie bezużyteczny. Zakładając że grają tak samo, to uważam że lepszym wyborem będzie Clix2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co czytam zgrywają się z wieloma odtwarzaczami. Może to być zaleta jak i wada, z jednej strony będę miał duży wybór, z drugiej może być problem ze zdecydowaniem się. Ale w ostateczności mogę patrzeć na inne zalety i wady odtwarzaczy(poręczność, bateria, wygląd, pojemność itp). W sobotę wpadam na meet w trójmieście więc mam nadzieję sobie trochę posłuchać różnych zestawów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, byłem na meecie i miałem okazję posłuchać paru playerów, z ES7. Nie umiem opisywać dźwięku więc powiem tylko co mi przypadło do gustu a co nie:

Rio Karma: Całkiem dobrze, ale bez rewelacji (no i ta jego grubość, do żadnych kieszeni się nie zmieści xD)

Ipod Touch: Średnia jakość, jednak zbyt duże rozmiary jak na mój gust,

Ipod nano 1g: Dosyć dobra jakość, ale również nie zachwyciło mnie to połączenie

iriver E10: z tym playerem było bardzo dobrze, spodobała mi się jego ciemna barwa, po tym odsłuchu jest moim faworytem ;d

iriver B20: również bardzo dobrze, porównywalnie jakościowo do E10, jednak całkiem inne jaśniejsze granie, ciekawa obsługa,

Sansa Clip: dźwięk "płaski"(nie wiem jak to inaczej opisać), zupełnie mi nie pasuje.

Muszę jeszcze sprawdzić Sony z serii S63x jednak z tym może być problem, musiałbym najpierw kupić słuchawki i iść do Saturna ;d.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności