Skocz do zawartości

Czas na zmiany juz czas, nowe mp3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

 

Z uwagi na fakt, że wpadło mi trochę luźnej gotówki postanowiłem, ze mogę zmieniec odtwarzacz mp3 (minimum 8GB)

Drogie forumowiczki i forumowicze, klikaczki i klikacze, nie linczujcie mnie od razu.

 

W pełni swiadom jestem istnienia wyszukiwarek wszelkiej masci i za to, iż nie korzystałem tak długo jakby co niektórzy życzyć sobie chcieli, smażyc sie w piekle będe. Tak wiem one nie gryza, jednak mam juz totalny mętlik w głowie.

 

Zatem do rzeczy bo czas drogi jest...

 

Poszukuje sprzetu zacniejszego nie chodzi o prestiż :P , raczej dźwiek mam tutaj na myśli. W chwili obecnej posiadam to co mam w sygnaturce czyli Iaudio U3, chciałbym go zamienic na cos znacznie cieplejszego, co grac będzie jakos inaczej, szerzej. Odnosze wrazenie (to tylko moja skromna opinia, wszak faczowcem nie jestem), że dźwięk U3 jest czasami syntetyczny a ja potrzebuje wyłapac z oddali gitary, perkusje, posłuchac wokalu by w koksekwencji oddac się całosci dzieki głebokiej scenie, a tutaj wszystko jakosc sie tak "zlewa" wybaczcie kolokwializm. Głównie słucham Oldfielda i tematyki zblizonej, muzyki elektronicznej i poczciwego starego rock'a, bluesa. Chciałbym również ( bowiem nie zrezygnuję ) aby sprzęt pieknie współgrał z AKG 518 Dj oraz AUDIO-TECHNICA ATH-ES7 które zamierzam kupić, chyba, ze zaproponujecie równie dobre słuchawki do nowego odtwarzacza.

 

Przepraszam, że czas swój cenny marnowac przeze mnie będziecie ale wdzieczny bedę za kazdą sensowną radę, a za konstuktywną krytykę wychwalac pod niebiosą będę.

 

Pozdrawiam i dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam...

 

E10 nie jest czasem dyskowcem? Mam jakąś barierę psychiczną czy nie uszkodze sprzętu? A poza tym jaka sie nie myle Fostexy maja otwarta konstrukcje - wolę zamkniętą ..... :P Mimo wszystko wielki dzieki za odpowiedź :P

 

Zaproponujecie jeszcze cos innego, może cos se stajni sony, myśłałem nad Cowon I7 ale to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie, chyba, ze wyprowadzicie mnie z błedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

A sony i seria 7xx lub 6xx ? Byłem dzisiaj w MM i posłuchałem chwile na KPP + FIO E3 to co miał w środku ( wiem, że to muza specjalnie przygotowana ) i brzmiał mniamusnie :P , dlatego pytam warte zachodu?

Sprzęt da radę z AKG 518 Dj lub Audio-Technica ATH-ES7 lub CAL!....

Co do E10 absolutnie nie skreślam, tylko nie maiłem jeszcze szansy by pobawić się i posłuchac jak gra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :P ...

 

Poszpereałem, poczytałem, zwariowałem :lol: ....

 

Mówiac powaznie temat do zamkniecia - raczej nie kupie E10 z uwagi na brak dostepności, dlatego zdecydowałem się na Sonego z rodziny S7xx. W sobotę powinienem mieć juz nową zabawkę. Teraz tylko nowe słuchawki i "gra melodia".

 

Pozdrawiam jak zwykle bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności