Skocz do zawartości

Kilka pytań i problemów dotyczących samsunga t10


DivX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka problemów z tym playerkiem. spróbuję je przedstawic w punktach: podkreślam że mam najnowszy firmware

 

1.gdy chcę sie połączyć z telefonem komórkowym pisze mi od razu nie odnaleziono urządzenia a mam przy sobie telefon z załączonym bluetoothem.

 

2. czy gdzieś mogę znaleść do niego gry? szukałem wszędzie i tylko te gry, które od razu miałem w playerze.

 

3. Jakie słuchawki byłyby do niego odpowiednie? może być wszystko tylko nie nauszne... ps. tak do ok 30 - 50 zł bo nie chce cudów nie stać mnie :D

 

 

z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

DiviX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaki telefon? mi gitara z k800i działało i na T10 i na P2, za to z t630 czasem były problemy.

2. z tego co wiem to gier dodatkowych nie ma, poszukaj na anythingbutipod

3. shure e530 powinny zagrać. e, bo edyta była. za 30-50zł to lepiej nie kupuj nic, odłóż troszkę kasy.

 

nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Opisz głębiej swój problem (jaki model dokładnie objawy)

2) Gier nie ma (przynajmniej nie oficjalnie) mam kilka nie oryginalnych ale nie wchodzą bo brak podpisów czy coś (i nie na ten model)

Swoją drogą gry są pisane w odmianie Flasha

na ABI wiedzą niewiele więcej

3) nie poradzę mam małe doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) próbowałem z kilkoma telefonami m.in z dwoma sony ericssonami k510i

2) a to szkoda.. więc musze sie zadowolić tym co mam :D chociaz nudne ale lepszy rydz niz nic ^^

3) zabiorę się za szukanie na allegro ponieważ to co ja mam to nie jest godne!!! konkretnie philips SHE 2850/00 to nawet nie gra... zaś słuchałem tego cuda z Sony MDR-EX082 to wtedy pokazało swoje oblicze :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Używki soniaka za 10 zł (1,5 funta) za tyle kupiłem mdr-p180.

Trafiły się to wziąłem i grają całkiem przyjemnie.

Na pewno lepiej niż epki które miałem w zestawie (nie mylić z epkami od creativa).

 

Trafienie słuchawek to kwestia szczęścia i kraju w którym się znajdujesz.

 

 

Co do podłączenia telefonu to próbowałem na noki 3110c i SE k510i oba telefony łyknęły połączenie bez zarzutu nawet mogłem wybierać numer czy korzystać z książki adresowej w odtwarzaczu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności