Skocz do zawartości

Czego Słuchacie Na Swoich Iriver-ah?


Halski

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na tym forum duzo dywagacji na tematy zwiazane z techniczna strona uzytkowania naszych odtwarzaczy natomiast nie bardzo rozmawiamy tu o tym czego na nich słuchamy. Wiec napiszcie jakiej muzyki słuchacie i dlaczego kupiliscie akurat taki model do jej słuchania. Ja słucham bardzo róznej muzyki od heavy metalu (helloween,iron maiden) przez rock ,punk rokc(kult, proletarjat,) po takich artystów jak Tom Waits , Nick Cave , Sting , Niel Young ,Jacek Kaczmarski aż wrescie po klasyke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, wydaje się przecież, że Polsce, naszym pięknym kraju, rzeczowa dyskusja jest niepopularna, niemożliwa itp, itd. Wiadomo przecież, że najlepsze odpowiedzi to mętne odpowiedzi :-) Tak chyba jest dużo ciekawiej, śmieszniej, tragiczniej :-)

Ale do rzeczy.

Ja osobiście słucham dość różnej muzyki. Lubię i Preisnera i Kilara, i dziobnę Anathemy, i muzyki relaksacyjnej, i pierwszej płyty Edyty Górniak i Geppert, i polskiego rocka z lat 80 i paru nowych kawałków. i Popu zagranicznego i klasyki itp. Jeśli miałbym wskazać jednakże na mojego ulubionego wykonawcę to palcem wycelowałbym w Sinead O`Connor. Głos jej uważam za najpiękniejszy jaki słyszałem. Trochę w późniejszej karierze brakuje kawałków tak ostrych jak na pierwszej płycie ale i tak jest cudo. No to tyle Halski.

Może choć trochę Ci się humor poprawi :-)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham min muzyki instrumentalnej jazz np Bella Fleck & The Flecktones ...wystepuje tam swietny basista Wictor Wooten -polecam ludziom ktorych "jara" swietne basowe brzmienie i lubia sluchac gry na tym instrumencie roznymi technikami ;))) klang ,tapping itp -super sprawa .Bardzo lubie tez R&B ...Soul ostatnio Babyface&Stevie Wonder , z polskich slucham (jakos mnie tak wzielo ostatnio ) Formacji Niezywych Schabuff -Supermarkety.Ja mi sie cos jeszcze przypomni to napisze :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie slucham jak leci -

 

od asian dub foundation przez disturbed ; tool; primus; jafia namuel ;

moonspale, sade; chapman; zielone żabki itd itd (no i jeszcze muza filmowa polecam muze z "Signs" z Gibsonem)

 

- wszystko oprocz disco polo, inne polo, hamskiego "umc umc"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sztywniacy Rafek? Ja czasem lubię posłuchać Ireneusza Krosnego, bardzo zabawny gość :( Zapomniałe ostatnio o muzyce filmowej, której też często słucham. Ostatnio wpadła mi w ucho muzyczla z Solarisa, rewelacja, super też są soundtracki:

Ostatni Mohikanin, Blade Runer, Gladiator itp. Co do wokalistek to polecam zdecydowanie jeszcze Beth Gibbons znaną z Portishead i jej najnowszy album "Out of Season" Miód na uszy, przenikliwy, drążący głosik tej pani w połączeniu z muzyką akustyczną, mniam!!!!!!!!! ;)

Pozdrawiam

Pietro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy słucha ktoś z was ambientu??. Mnie się ten gatunek muzyki bardzo podoba i jak narazie znam tylko dwa super "zespoły", które grają ten rodzaj muzyki Biosphere i Banco De Gaia, znam jeszcze kilka innych ale tylko po jednym lub dwa utwory mi się podobają z ich repertuaru. Najlepiej jak by to był ambient połączony z etno, taki jest najlepszy. Nie wiem czemu ktoś pisze o muzyce dla sztywniaków, każdy słucha czego lubi, mimo iż najbardziej lubię to PRAWDZIWE techno (trance, D&B, jungle,ambient) to nie pogardzę też black metalem, death metalem i muzyką klasyczną. Czasem też lubię posłuchać jak grają w filharmonii, pewnie wynika to z tego, że black metalowcy lubią korzystać z tych klimatów no i w techno nie brakuje też takich utworów. Tak na marginesie to soundtrack z "Ostatniego Mochikanina" jest zarąbisty. Nie lubię tylko jak baby drą wątrobe w utworach i muzyki disco dolo, która jest szczytem głupoty ludzkiej ;).

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do muzy filmowej to fakt The Last Of Mohicans jest ok ale sa lepsze, Gladiator, Twierdza (The Rock), The Peacemaker, Pearl Harbor, a ostanio dorwalemna necie muzyczke z Pirates Of Caribbean i musze poweidziec ze warto bylo posluchac jest super no i wiele innych ale te sa naprawde warte posluchania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

A co sądzicie o muzyce celtyckiej? Dla mnie świetna rzecz. Talomejusz - Blade Runner jest supcio, ach ten klimacik, a jeszcze jak staną przed oczami obrazy z filmu - miodzio!!! Trancemaniac, co do Biosphere to ponoć są dwa, mam płytę w każdym bądź razie Patashnik i lubię od czasu do czasu sobie tego posłuchać. A słuchał ktoś III Symfonii Góreckiego?

Pozdrawiam

Pietro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górecki ma naprawde bardzo ciekawa i oryginalna muzyke, mi sie podoba:)Slyszalem wiele utworow i jestem pelen uznania.

Polecam muzyke islandzkiej grupy Sigur Ros, a szczegolnie jeden album pt."Von", muzuka niespotykana jak dotad nigdzie indziej, bardzo specyficzna, ale po dluzszym przesluchaniu mozna naprawde odnalezc w niej to cos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności