Skocz do zawartości

Mały, intuicyjny player


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czas na zmianę grajka. Odtwarzacz musi być mały, posiadać intuicyjne menu i dobrą jakość dźwięku ze słuchawkami CAL!. Będzie on służył tylko do odtwarzania muzyki, więc kolorowy, duży wyświetlacz nie jest potrzebny. Sporym plusem może okazać się slot na karty pamięci.

Mój obecny player to Iriver E100. Jest przede wszystkim za duży, a jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia...

Kwota jaką mogę przeznaczyć na zakup to około 250 zł.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły Clip i Cale to będzie katorga dla Twoich uszu (no chyba, że jesteś bassheadem i uwielbiasz wszechobecny, rozlazły bas).

 

Może dokup sobie jakiegoś wzmaka do swojego E100, bo CALe rozwijają skrzydła na odpowiednim wzmacniaczu - MxM, Holdegron...

Być może to jest przyczyna, bo E100 nie potrafi ich dobrze wysterować? (pomimo łatwości ich napędzenia)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj może w komisie używane iAudio i7 - posiadają sporą moc do napędzenia i7 i podobno fajnie się zgrywają.

No pierwszy player, który ma moc na tyle dużą, by napędzić samego siebie ;)

 

A tak na serio, to i7 będzie chyba dobrym wyborem, ale w cenie to się chyba nie zamknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość, nie musisz męczyć się z iTunes. A playera bardzo polecam, mocą i dźwiękiem nie grzeszy.

No właśnie grzeszy... :P

 

Po zastanowieniu sie doszedlem do wniosku ze lepiej nie kupowac czegos uzywanego, tylko raczej cos nowego.

Bardzo chwalona jest Vedia V39. Czy dobrze zgra się z CALami ? Może opisać to połaczenie ktoś kto sluchal takiego zastawu ?

V39 gra bardzo dobrze z CAL! ale jednak wyraźnie lepiej jest z Nano.

V39 z resztą nie jest ani specjalnie mała ani intuicyjna. Nawigacja w niej jest wg mnie straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porysowanym tyłem się nie przejmuj... Wystarczy pasta polerska. Z resztą teraz podobno w empikach i jeszcze gdzieś jakieś resztki wyprzedają.

Może ktoś z forum mógłby Ci kupić taką nówkę Nano z wyprzedaży i wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności