Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na HD414 earpads do Grado/PX100/KPP etc.


krz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jest problem i to taki ktory pewnie zniecheci kilka osob do zakupu

dostalem wkoncu odpowiedz z konsbudu na temat wysylki i nawet przy 20 kompletach koszt bedzie ok 20zl

problemem jest natomiast ilosc par na stanie

niestety na razie posiadaja jedynie 4 komplety i sciagnal dla mnie wieksza ilosc od producenta ale bedzie to trwalo ok miesiaca :(

wiec na razie zamowilem 4 pary i czekam na potwierdzenie powiedzmy pierwszych 6 osob z listy (jesli wypadnie ktos z 1-4 zastapi ja kolejna chetna osoba)

koszt bedzie oscylowal w granicach 30zl (24zl odbior osobisty)

gabki - 19zl

gls - 5

polecony/priorytet - 6zl

 

zaraz powysylam do Was PM a zamowienie zostawimy w dalszym ciagu otwarte

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o tym ale to i te 2 tygodnie trzeba czekac i koszty wysylki wysokie wiec lepiej poczekac nastepne 2 tygodnie... ale skoro wysylka jest bezplatna wiec nie wyjdzie tak tragicznie

34zl przy 2 tygodnie

czy

30zl przy 4 tygodniach?

 

tylko ktos inny musialby sie tym zajac bo nie mam paypala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przy okazji takie pytanie. Czy ktoś z Was wie może jak zmienia się dźwięk w KPP? Bo chyba nie chodzi tylko o +10 do oczojebnego wyglądu? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista:

 

1. krz - 1 para

2. Victius - 1 para

3. fafa - 1 para

4. boals - 1 para

5. ace99 - 1 para

6. irekkar - 1 para

7. ciasteq - 1 para

8. alpinus9 - para

9. RaSta^ - 1 para

10. Bezet - 1 para

11. KMT - 3 pary

12. Pchemj - 1 para

___________

razem: 14

 

czekam na paczke z GLS i wysylam pierwsze trzy komplety

1. krz - 1 para

2. Victius - 1 para

3. fafa - 1 para

4. boals - 1 para

5. ace99 - 1 para

6. irekkar - 1 para

 

do momentu otrzymania paczki czekam na odpowiedz od Victiusa czy nadal jest chetny bo na razie cisza

jak nic sie nie zmieni Jego miejsce przejmuje ace99

boals pisal ze moze poczekac jeszcze miesiac ale prosze by irrekar sie z nim skontaktowal

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja przepraszam ;]

 

gabki prawie ze doszly... kurier mnie nie zastal z rana wiec czekam do jutra ale wiem ze sa i koszt przesylki to 21zl

 

cena pierwszych czterech gabek 19+(21/4=5)+6zł (priorytet/polecony) = 30zł

 

wysylam nr konta na pw i prosze odeslac potwierdzenie z adresem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po 17 odebralem gabki i nie mialem mozliwosci ich wyslac wiec baols, ace99 jutro powinniscie je miec na 100 bo zaraz wychodze na poczte ;]

 

swoje juz otworzylem i wstepnie przetestowalem i pewnie kilka osob chetnie poslucha o wrazeniach na SR60 i chociaz moje uwagi nie beda zbyt obiektywne bo moje stare pady byly w takim stanie ze miejscami byly duze przeswity ale... ;]

co mnie udezylo na samym poczatku?

piekna dominacja basu!!! strasznie mnie denerwowala gora ktora byla dla mnie za swiszczaca i bolaca ktora musialem przy pomocy eq obnizyc prawie do utraty

gabki hd414 troszke grubsze i gestsze pozwolily lekko zlagodzic wysokie tony co jest dla mnie ogromnym plusem

przy tym oczywiscie dolne partie staly sie bardziej wyeksponowane

mysle ze bez przesady moge napisal ze Grado SR60 z gabkami HD414 graja inaczej... wg mnie muzykalniej chociaz chyba zawezyla sie scena

ale mam nadzieje ze zmieni sie to jak jak zrobie dziury i je odwroce

aha... jeszcze jedna wazna uwaga... gabki swiezutkie i nie sa takie wygodne jak wyrobione comfies ale zdecydowanie mniej grzeja

wada Grado jest wlasnie to ze po 2-3h bola uszy a tu po 5h nie bylo to az takie odczuwalne

przepraszam ze tekst taki bez spojnosci ale strasznie sie spiesze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zapomnialem napisac... paczki wyslane w piatek rano ale przy okienku mi powiedziano ze i tak dojda w poniedzialek wiec przycialem po 1,20 na priorytecie ;] mam nadzieje ze sie nie gniewacie

 

ps. ace99 Tobie wysle jutro rano bo nie dostalem jeszcze przelewu i adresu sie nie dopatrzylem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zapomnialem napisac... paczki wyslane w piatek rano ale przy okienku mi powiedziano ze i tak dojda w poniedzialek wiec przycialem po 1,20 na priorytecie ;] mam nadzieje ze sie nie gniewacie

 

ps. ace99 Tobie wysle jutro rano bo nie dostalem jeszcze przelewu i adresu sie nie dopatrzylem

 

pozdrawiam

 

 

Według mojego banku, data zaksięgowania wpłaty była 01.07.2009 i adres już dawno wysłałem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności