Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoże mi ktoś w wyborze odtwarzacza?

Musi być ładny, stosunkowo mały, zgrabny odtwarzacz z wifi, z sensowną jakością dźwięku, trwały, z serwisami w Polsce koniecznie.

cena max 1000zł

 

Narazie myślę nad

ipod touch lub cowon s9

sam nie wiem

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz jeszcze trochę poczekać i zrezygnujesz z serwisu w Polsce to ciekawą opcją wydaje się Mintpad. Wg recenzji nawiązuje jakością dźwięku to chlubnej tradycji starego Irivera, dobrze sobie radzi z WiFi, ma slot na kartę pamięci, wymienną baterię jest mały i moim zdaniem bardzo fajnie zaprojektowany:) Po przeliczeniu z waluty koreańskiej cena będzie oscylować na poziomie 1/3 Cowona S9 czy IPoda toucha. Ostatnio ruszyła oficjalna strona anglojęzyczna i z tego co czytałem to kwestia dni (pewnie tygodni) aż ruszy sprzedaż w Europie.

 

http://www.mintpass.com/

 

<------ w 2:35 pokazano jak Mintpass radzi sobie z www (porównanie z Iphonem)

 

Pozdrawiam,

 

Cygucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz jeszcze trochę poczekać i zrezygnujesz z serwisu w Polsce to ciekawą opcją wydaje się Mintpad. Wg recenzji nawiązuje jakością dźwięku to chlubnej tradycji starego Irivera, dobrze sobie radzi z WiFi, ma slot na kartę pamięci, wymienną baterię jest mały i moim zdaniem bardzo fajnie zaprojektowany:) Po przeliczeniu z waluty koreańskiej cena będzie oscylować na poziomie 1/3 Cowona S9 czy IPoda toucha. Ostatnio ruszyła oficjalna strona anglojęzyczna i z tego co czytałem to kwestia dni (pewnie tygodni) aż ruszy sprzedaż w Europie.

 

http://www.mintpass.com/

 

<------ w 2:35 pokazano jak Mintpass radzi sobie z www (porównanie z Iphonem)

 

Pozdrawiam,

 

Cygucz

Zakochałęm się w tej koreance :)

Ej, fajny ten mintpad. Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz jest sotosunkowo ładny,tani i na dodatek mobilny..Ale nie sadze zeby moglo to byc cos dobrego za tak niska cene..Chinskie zabawki tego typu psuja sie po kilku miesiacach

 

 

Ja póki co jaram się strasznie:)

 

Primo:

to nie jest chińskie tylko koreańskie

 

Segundo:

firma Mintpass prowadzona jest przez byłego CEO Irivera, tego z okresu m.in. serii IFP, Hxxx i w moim mniemaniu może stanowić alternatywę dla nowego Irivera, który oprócz minimalistycznego, intrygującego dizajnu nic ciekawego do zaoferowania nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności