Skocz do zawartości

iPod Shuffle vs. iRiver T60


matte

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się (ale niech ktoś to lepiej potwierdzi), że seria 80x korzystała jeszcze z SonicStage (tj. nie można wgrywać muzyki przez "dysk wymienny", trzeba używać SS), kieruj się raczej w stronę A81x, A82x, A72x (seria 82x bez Bluetooth'a) czy S6xx. Soniaki grają przyjemnie, chociaż mi osobiście bardziej przypadł do gustu dźwięk iriverowy (ale to może z przyzwyczajenia) - spróbuj udać się do jakiegoś Centrum Sony i poprosić o odsłuch (kiedyś do nich dzwoniłem z pytaniem o taką możliwość i, o ile dobrze pamiętam, z trudem, ale się zgodzili). Poza tym, z zakupem Sony'ego nie będziesz miał problemów, a T60 jest już praktycznie niedostępny (może jeszcze jakieś resztki: eukasa, allegro itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolorowe wyświetlacze sonych są ble to kolorowy wyświetlacz fuze tez jest ble. ? Soniki stoją podobnie jak fuze. A jeśli potrzebujesz zwykłego odtwarzacze audio z bardzo dobra jakościa dźwieku to sansa clip- gra tak samo jak fuze. Poczytaj o takich odtwarzaczach jak clip, fuze, t60, sony, samsung (np z5) i inne, wybierz to co najlepiej CI odpowiada. Pod wzgledem dzwieku zwyciezcow nie ma sa tylko faworyci oraz gusta ludzi. Tak na marginesie słuchawki by się przydały jakieś, pamiętaj o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się (ale niech ktoś to lepiej potwierdzi), że seria 80x korzystała jeszcze z SonicStage (tj. nie można wgrywać muzyki przez "dysk wymienny", trzeba używać SS), kieruj się raczej w stronę A81x, A82x, A72x (seria 82x bez Bluetooth'a)

nie wprowadzaj ludzi w błąd - nie korzystają z ss i właśnie to seria A ma BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buaszeyos: kultury nieco by Ci się przydało, a przynajmniej umiejętności czytania ze zrozumieniem - napisałem wyraźnie, że nie jestem pewien tego SS, a ty od razu zarzucasz mi kłamstwo. Co do BT - cała seria A go ma? No popatrz, a A72x jakoś nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności