Skocz do zawartości

Nowy Firmware - Jeszcze Ciepły :)


Rekomendowane odpowiedzi

tym razem dla odtwarzaczy flash: i5, G3, G2, U2 i F1 (czyli dla całej generacji ;] )

 

- naprawiono błąd skracający czas odtwarzania

- naprawiono niezmienny szablon "losowego" odtwarzania

- naprawiono błąd polegający na ciągłym pomijaniu niektórych utworów w czasie losowego odtwarzania

 

iAudio 5 1.41 | iAudio G3 1.51 | iAudio G2 1.21 | iAudio U2 1.61 | iAudio F1 1.21

 

 

oraz dla U3:

 

- zmieniono zachowanie odtwarzacza w sytuacji gdy zabrakło miejsca podczas nagrywania

- naprawiono błąd powodujący przejście do "navigation mode" gdy przyciśnięto REC w czasie potwierdzenia usunięcia pliku

- naprawiono błąd opóźniający przejście do "navigation mode" po obejżeniu filmu

- poprawiono stabilność w czasie wyświetlania loga

- zablokowano możliwość odtwarzania plików MPEG4 w "picture mode"

 

iAudio U3 1.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym ten błąd dokładnie polega?

a gdzie się tego można dowiedzieć? O_o wszystko co pisze to to samo po angielsku, starałem się nadać temu dosłowne brzmienie żeby był margines błędu (że chodzi albo o niepoprawne wyświetlanie czasu utworu albo o działanie całego odtwarzacza)

 

... to już całe oficjalne info, a ja nie mam iAudio więc nawet "z autobsji" tego nie wiem, sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktorys z szanownych Forumowiczow aktualizowal juz firmware dla G3 do wersji 1.51 (lub chociazby do 1.40)? ciagle dzialam na wersji 1.30 i z prawdopodobnie zupelnie niczym nieuzasadnionej obawy ciagle zastanawiam sie nad zmiana tegoz.

 

i jeszcze jedno pytanie dotyczace wersji 1.40:

 

iAudio G3 Firmware ver. 1.40

 

Improved Features & Fixed Bugs

 

- Added menu languages: Chinese, Japanese, French, Russian, Italian, Spanish, German, Dutch, Greek, Czech, Swedish.

- Reduced noise between tracks.

- Corrected the error when displaying lyrics.

- Fixed other bugs.

 

czy "reduced noise between tracks" aby dziala? czytalem watki na F. dotyczace 'trzaskow' przy zmianie track'ow, lecz nie znalazlem komentarza sugerujacego zmiane firmware'u na 1.40?

 

klaniam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie mi o co chodzi

 

Jak wgrywalem sobie ostatnio 1.12b do mojego U3 to nie bylo problemu, wszystko się elegancko wgrało i bylo OK

A teraz w tym najnowszym 1.12 jest jakis dziwny program który zamiast po prostu zainstalowac oprogramowanie wyswietla komunikat:

 

"Files stored in the iAUDIO will be delated after upgrading firmware

 

Please back up the files

 

Please click OK button to continue"

 

O co chodzi. Ostatnim razem nic mi sie nie kasowalo !! Nie mam wcale ochoty wgrywac wszystko jeszcze raz

tylko dlatego ze ludziom z iAUDIO tak się zachcialo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi. Ostatnim razem nic mi sie nie kasowalo !! Nie mam wcale ochoty wgrywac wszystko jeszcze raz

tylko dlatego ze ludziom z iAUDIO tak się zachcialo !!!

Masz problemy... <_< Aż tak trudno wykonać może z 10 kliknięć myszką i poczekać 10 min??? Jak nie chesz tego robić to nie upgrejduj firmware! Dżizas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

czesc

a jak wgrac ten najnowszy firmware na amerykanskiej stronie cowman pisza ze skopiowac do katalogu firmware potem odlaczyc kabel usb poczekac az sie iaudio sam wylaczy a potem podlaczyc kabel zasilajacy i powinno juz byc ok ,ja probowalem tak i nowy firmware jest w katalogu ,ale jak odpalam x5 to w prawym rogu mam ze wciaz mam wersje 2.07e czyli jakas prehistoryczna.koniecznie mi zalezy zeby upgradeowac firmware bo nie moge odtwarzac plikow wma 9 ,nawet jak zgrywam z oryginalnej cd,a moze to nie jest problem firmware tymbardziej ze jak wybiore wma7 to wszystko czyta.jak wiec wczytac nowy firmware

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś to było - sam sie pytałem...no ale dobraa...:

 

1. ściągasz plik z firmware

2. wyodrębniasz wszystkie

3. podłączasz X5 ;)

4. z wyodrębnionego folderu bierzesz plik z firmware

5. wklejasz ten plik z firmware do zakłądki firmware w Jet Shell

6. odłączasz X5 od kompa

7. podłączasz X5 do łądowarki

8. czekasz aż sie pojawi napis "firmware upgrade" (coś w tym stylu)i pasek postępu....

9. jak już pasek postępu dojdzie do końca i zacznie sie pokazywać to co zawsze przy ładowaniu X5 (tj. bateria z migającymi paskami) , możesz odłączyć X5 i cieszyć się nowym firmware :)

 

 

jeśli zamiast tego co w pkt. 8 pojawi sie bateria pokazująca że X5 sie łąduje..musisz spróbować wszystko od nowa ,ale raczej powinno wyjść jeśli postąpisz tak jak w tej instrukcji na górze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i choć to nie wynika z opisu zmian... czyżby w menu był przełącznik UMS/MTP? O_o

 

 

No wlasnie ... kto sie odwazy sprawdzic ;) ... ja czekam az pojawia sie jakies opinie na ten temat :)

Tak , w menu jest przełącznik :) - jak dla mnie genialny pomysł ,jak kto woli MTP lub UMS.

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , w menu jest przełącznik :) - jak dla mnie genialny pomysł ,jak kto woli MTP lub UMS.

szkoda, ze seria Txx nie ma takiego przelacznika. na pewno by to ulatwilo wielu osobom transfery plikow spod darmowych (innych) systemow operacyjnych :)

 

bo jak sie chce to sie da wszystko zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że ludzie z iAudio są genialni :D !! Jak usłyszałem o tym MTP to sie troche przestraszyłem czy nie zostalo ty przypadkiem wprowadzone np pod wpływem pana Gatesa i jego firmy :P. Ale pomysł z przełącznikiem jest bardzo dobry :) Jak ktoś chce MTP, prosze bardzo a za moment możemy mieć UMS. BRAWO !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że ludzie z iAudio są genialni :D !! Jak usłyszałem o tym MTP to sie troche przestraszyłem czy nie zostalo ty przypadkiem wprowadzone np pod wpływem pana Gatesa i jego firmy :P. Ale pomysł z przełącznikiem jest bardzo dobry :) Jak ktoś chce MTP, prosze bardzo a za moment możemy mieć UMS. BRAWO !! :)

"I wilk syty i owca cała" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ... (u3 1.21b)

firmware dodaje opcje:

- laczenia usb (MTP / UMS)

- przegladani plikow (Music[id3tag] / File)

 

ale za to odejmuje (pewnie niechcacy):

- mozliwosc bookmarkowania filmow ... dlatego na razie zostaje przy 1.13

 

Ciekaw jestem czy wiele jeszcze ciekawych opcji dojdzie w kolejnych wersjach ;) ... przydalaby sie obsluga PL czcionek do txt .. eh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa zgłaszana wielokrotnie przez nas i obiecuja to nam juz z 3 miesiace i guzik.

Ale probowac mozna ;)

 

Oto moje propozycje:

- polskie czcionki

- dodanie 'scan speed' osobno dla video i osobno dla muzy

- ustawienia zegara na 12h/24h

- przywrocic bookmarkowanie na video ;)

 

sorry za offtopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności