Skocz do zawartości

Hej Czy Wiecie Ze Gra Kult?


Halski

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestescie fanami kultu a wieze ze tak jest musicie wiedzieć zewłanie trwa pomarańczowa trasa kultu!!!!info o koncertach na oficjialnej stronie kultu www.kult.art.pl w Warszawie kult gra 29 i 30 października dwa koncerty pod zad jeden bez ograniczeń wiekowych drógi od 18 lat na ten drógi nie ma juz biletów przynajmniej ja o tym nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze: lubię Kult, nie jestem z Wa-wy, mam ponad 18lat ;)

A Ty popraw ortografy bo aż oczy bolą!

 

 

W nie tak bardzo zaawansowanych programach do edycji tekstu jak płatny Word z pakietu biurowego Office, czy darmowy Writer z OpenOffice.org są opcje autokorekty i formatowania (sprawdzanie pisowni).

Warto się pobawić. Polecam, bo można się czegoś nauczyć. Jeżeli macie ambicję utrzymać wysoki poziom tego forum, to poświęćcie czasem więcej niz 10 sekund na napisanie posta.

 

Z góry zaznaczam, że nie jest to jednostkowa polemika. I nie należy jej odbierać osobiście. Każdy użytkownik forum, które jest miejscem publicznym, powinien przestrzegać dobra ogółu i szanować innego użytkownika, któremu taka masa tekstu, bez znaków interpunkcyjnych, wielkich liter i nierzadko sensu - może przeszkadzać. Szanujcie się nawzajem i nie bójcie się rozwijać i poszerzać horyzonty.

 

Tyle mojego prywatnego zdania. Atakujcie hieny.

Edytowane przez Mopett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Jak czytam jakieś posty, to prawie w ogóle nie zwracam uwagi na błędy ortograficzne, najważniesze jest to aby zdania miały ręce i nogi ;). Czasem jak ktoś klepnie jakieś zdanie to trzeba pomyśleć pare minut o co biega, a czasem nawet nic z tego nie wychodzi :(. Najważniejsza jest składnia. Nie przejmuj się Halski, mnie tam błędy ortograficzne nie przeszkadzają :(.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności