Skocz do zawartości

Ehhh... FLAC + jakies 8 gb + jakość dzwięku:) 400-500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

W A10 całkowita moc wyjściowa to 50mw. Dzielone to na dwa wyjścia słuchawkowe - 25mW na wyjście. Dzielone to na dwa kanały - 12,5mW na kanał.

 

->Zobacz to<-

Nie zgodzę się z tym. A10 ma dwa wyjścia słuchawkowe o tej samej mocy. Na stronie producenta podane jest, iż A10 posiada 40mW na gniazdo (20mW na kanał), więc nie wiem skąd w ogóle pojawiła się informacja o 50 (25mW), A10 się nie interesuje, więc może to jakaś nowsza wersja czy cuś. Co nie zmienia faktu, że na kanał A10 ma 20, bądź 25mW, a nie 15.

 

To w takim razie moc wyjsciowa na kanal w A10 nie jest jakas imponujaca... dylemat mam dalej:P Cowon raczej odpada bo spotykam sie z roznymi opiniami - albo superasny albo sredniawy... Fuze na jakims serwisie (nie pamietam ale nie jakis chlam) jest na 8 miejscu wsrod 10 najlepszych mp3grajkow... to mnie sklania troche ku Fuze:)

 

Cóż to za ranking?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Acha... w zasadzie no comment ;) Od dawien dawna wiadomo, że testy/recenzje Chip`a, PC World`a, Enter`a i innych są sponsorowane, tak więc nie zawracaj sobie nimi głowy, bo są w zasadzie bezużyteczne. Chociaż... chociaż można się czasem nieźle uśmiać czytając podobne do tego rankingi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co np sadzicie o Creative ZEN? I czy mozna go zmusic zeby otwieral FLAC?:P No pomozcie mi bo mam chcice na odtwarzacza:D Fuze? A10? Zen? Czy nawet Cowon Iaudio 7?

Zmusić to możesz młodsze rodzeństwo by śmieci wyniosło ;) Producenta raczej do niczego nie zmusisz ;) I skąd takie parcie na flac`a?? Ja nie odróżniam flac`a od mp3 320kbps. Jeżeli mam coś we flac`u to tylko dla "spokoju ducha". Masz w ogóle jakieś dobre słuchawki? Do sansy mam uraz, A10 nie znam bo nie miałem, ale ogólnie do Vedii również mam uraz :P Cowon`a ... cowona szanuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyższym bitrate A10 może zlagować przy ogg i FLAC, przynajmniej ja tak mam.

 

a co do D2, nie jest wart na bank pieniędzy które za niego chcą. do 200zł, spoko, ale nie aż tyle.

Fuze jest imo pod każdym względem lepszy od D2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda !

D2 to bardzo dobry odtwarzacz.

Miałeś go czy powielasz tylko czyjąś opinię ? Ja przez spory czas posiadałem tego playera i jakość jego dźwięku jest bardzo dobra.

 

 

Ponieważ już enty raz słyszę te mądrości o powielaniu opinii - Meriksukx - sporo ludzi miało i sporo z nich nie było zadowolonych z jego brzmienia. Ja miałem nieprzyjemność słuchania tego odtwarzacza przez kilka tygodni i również podzielam opinię, że jest to kiepski brzmieniowo odtwarzacz. O nim i o X5 wypowiadałem się już sporo razy. Moim zdaniem oba są równie kiepskie brzmieniowo, choć nie ma co ukrywać, że szerokiemu gronu nastawionych na taki rodzaj brzmienia - odtwarzacze bardzo się podobają.

 

Więc nie masz co się martwić - jesteś w większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A10 - W nowym sofcie moc wyjściowa została podniesiona do 25mW na wyjście.

Czytać umiemy?

Lista zmian do wersji 1.3.13B:

 

5. Zwiększenie głośności odtwarzacza (mocy wyjściowa 25mW na kanał)

źródło: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=47715

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej A10 nie kupuj, unikniesz przynajmniej frustracji związanej z wadliwym oprogramowaniem, poza tym to nie jest wcale jakoś szczególnie dobry odtwarzacz, w tej cenie znajdzie się coś lepszego chociażby sony nwz a8xx lub sansa fuze, ale i tak nie zmieni to faktu ze D2 gra lepiej od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu. iPhone w roli odtwarzacza - a raczej wygody (synchronizacja, konwersja) - zupełnie mi nie odpowiada. Chcę kupić odtwarzacz, który musi mieć:

 

- poprawną obsługę FLAC, APE i arkusza dyrektyw (CUE)

- 8GB

- małą, zgrabną obudowę

 

Ponad 90% mojej fonoteki to lossless i nie mam czasu ani ochoty na zabawę w konwersję za każdym razem, gdy chcę posłuchać czegoś na spacerze.

Myślałem nad Vedią A10, ale widzę że to może za szybko (niedorobiony firmware) albo iAudio i7? Tylko czy i7 spełnia moje wymagania?

Jest jeszcze jakaś alternatywa do ww. playerów?

 

dzięki za porady

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu. iPhone w roli odtwarzacza - a raczej wygody (synchronizacja, konwersja) - zupełnie mi nie odpowiada. Chcę kupić odtwarzacz, który musi mieć:

 

- poprawną obsługę FLAC, APE i arkusza dyrektyw (CUE)

- 8GB

- małą, zgrabną obudowę

 

Ponad 90% mojej fonoteki to lossless i nie mam czasu ani ochoty na zabawę w konwersję za każdym razem, gdy chcę posłuchać czegoś na spacerze.

Myślałem nad Vedią A10, ale widzę że to może za szybko (niedorobiony firmware) albo iAudio i7? Tylko czy i7 spełnia moje wymagania?

Jest jeszcze jakaś alternatywa do ww. playerów?

 

dzięki za porady

D2 obsługuje APE, ale i7 nie, tyle, że w D2 bym się nie pchał ;)

 

Zerknij tutaj --> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=36143&st=0 może pomoże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej A10 nie kupuj, unikniesz przynajmniej frustracji związanej z wadliwym oprogramowaniem, poza tym to nie jest wcale jakoś szczególnie dobry odtwarzacz, w tej cenie znajdzie się coś lepszego chociażby sony nwz a8xx lub sansa fuze, ale i tak nie zmieni to faktu ze D2 gra lepiej od nich.

 

 

Dla Ciebie :) Zapominasz dodać, że mówisz o swoim guście i to forum nosi całą masę ludzi, który są dalece innego zdania co do brzmienia D2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności