Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a zadyszki w menu na 99% nie są winą procka tylko oprogramowania bo nie uwierze, żeby telefon, który ma 220 mhz cieło się menu...

 

Podejrzewam że masz rację bo jak bawiłem się K810i to żadnych zmułek nie było a procek chyba ten sam.

 

a SE typu k800/k810/k850/w850/w880/ ???

 

Niestey nie. Jeśli SE z symbianem to tlyko dotykowy ekran i tlyko interfejs UIQ na który jest dużo mniej programów niż na S60. SE inne niż UIQ się prawie na pewno nie ukażą gdyż to SE jest właścicielem firmy UIQ (a przynajmniej jej połowy, drugą posiada motorola, która też rozwija UIQ, również w wersjach bezdotykowych - moto Z8/Z10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, ale w to nie uwierze. Fakt w K800i menu się jakby przycina, jednak sam telefon jest baardzo szybki więc to stwierdzenie 'muli niemiłosiernie' ogranicza się do lekkiego przycinania w menu i jest wyolbrzymione 999999999x
no niestety muli sie jest pojeciem wzglednym - ostatnio mam tylko do czynienia z 6120, ktora to chodzi jak blyskawica i kazde przycinanie jest dla mnie teraz muleniem. zreszta paru moich znajomych rowniez twierdzi ze sie im k800i muli, wiec nie jest tak, ze tak sobie to wymyslilem...
i nadal uważam, ze symbian to wada, a nie zaleta telefonu.
mozna wiedziec dlaczego? konkretny powod... bo szczerze mowiac wydaje mi sie to w tym momencie bardzo smieszne...
a zadyszki w menu na 99% nie są winą procka tylko oprogramowania bo nie uwierze, żeby telefon, który ma 220 mhz cieło się menu...
a co mnie obchodzi czego to wina? wazny jest fakt, ze moglby dzialac szybciej... swoja droga jesli poszukujecie naprawde ogromnych pokladow oprogramowania to polecam windows mobile... sam z symbiana jestem zadowolony, ale jednak brakuje mi jakichs takich uzytkow, ktore by sie przydaly - chocby tagera plikow muzycznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety muli sie jest pojeciem wzglednym - ostatnio mam tylko do czynienia z 6120, ktora to chodzi jak blyskawica i kazde przycinanie jest dla mnie teraz muleniem. zreszta paru moich znajomych rowniez twierdzi ze sie im k800i muli, wiec nie jest tak, ze tak sobie to wymyslilem...

 

Chodzi mi oto, zeby nie bylić cięcia się z muleniem. Jak można nazawć telefon zmulonym, jeśli zdjecie 3.2 mega zapisuje się ~2 s. i ładuje jeszcze szybciej, w którym aplikacje otwierają się odrazu i ma 8K w benchmarkach...

 

mozna wiedziec dlaczego? konkretny powod... bo szczerze mowiac wydaje mi sie to w tym momencie bardzo smieszne...

 

Dla mnie symbian jest totalnie bezużyteczny, a w dodatku są na niego wirusy i inne syfy, zmula telefon, jest nie stabilny, telefony z nim to cegły i mowie nie ma komplentnie NIC do czego dla mnie by się przydał, wszystko zapewnia mi najnowszy interfejs SE, w którym dosłownie niczego mi niebrakuje i jest bardzo zaawansowany i zapewnia maksymalnie dużo opcji, przy jednoczesnej prosotcie i stabilnosci. Taki przykład: no cholery można dostać, jak się otwiera na takiej N73 ksiązke telefoniczną lub aparat, a jak mowie oprócz wad nie oferuje nic co by mnie do niego przekonało.

 

a co mnie obchodzi czego to wina? wazny jest fakt, ze moglby dzialac szybciej... swoja droga jesli poszukujecie naprawde ogromnych pokladow oprogramowania to polecam windows mobile... sam z symbiana jestem zadowolony, ale jednak brakuje mi jakichs takich uzytkow, ktore by sie przydaly - chocby tagera plikow muzycznych

 

Patrz wyżej. Nie mylic cięcia z muleniem. To dwie zupełnie różne rzeczy. Tak pozatym zauważ, że na K750i z dwukrotnie słabszym CPU menu chodzi bez zacięć. Dziwne no nie ?

 

A tak btw... jeśli potrzebuje naprawde ogormnych pokładów, to mam komputer, i w tym momencie symbian jest bezużyteczny. Ot dlatego to dla mnie wada, oczywiście są i zwolennicy OS'ów w telefonie, ale to zadna nowość, choć ja tego racjonalnie nie rozumiem przyjmuje to do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto, zeby nie bylić cięcia się z muleniem. Jak można nazawć telefon zmulonym, jeśli zdjecie 3.2 mega zapisuje się ~2 s. i ładuje jeszcze szybciej, w którym aplikacje otwierają się odrazu i ma 8K w benchmarkach...

 

Nie mówimy to o telefonie jako całości ale o menu i poruszaniu się po nim, tam naprawdę da się wyczuć wyraźne zamulenia.

 

Dla mnie symbian jest totalnie bezużyteczny, a w dodatku są na niego wirusy i inne syfy, zmula telefon, jest nie stabilny, telefony z nim to cegły i mowie nie ma komplentnie NIC do czego dla mnie by się przydał, wszystko zapewnia mi najnowszy interfejs SE, w którym dosłownie niczego mi niebrakuje i jest bardzo zaawansowany i zapewnia maksymalnie dużo opcji, przy jednoczesnej prosotcie i stabilnosci. Taki przykład: no cholery można dostać, jak się otwiera na takiej N73 ksiązke telefoniczną lub aparat, a jak mowie oprócz wad nie oferuje nic co by mnie do niego przekonało.

 

W najnowszym interfejsie SE brakuje mi personalizacji która zapewnia symbian. Sam wybieram co jest na głównym ekranie menu, w jakij kolejności jest ułożone, sam wybieram w którym podfolderze menu jest co włożone, a w SE jedyne możliwości personalizacji to stworzenie własnej listy skrótów, nawet pod prawym hotkeyem (który dubluję funkcję środku d-pada/joya) nie da się nic zapisać... A rozmiar? Rzeczywiście straszne cegły np. taka 6120, e50, e65, żeby tylko kilka wymienić. Prędkość i mulenie też nie jest problemem pod warunkiem że mówimy o urządzeniach najnowszej generacji (6120, N76) gdyż jak już wcześniej ustaliliśmy 6120 pomyka szybciej niż K800i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdjecie 3.2 mega zapisuje się ~2 s. i ładuje jeszcze szybciej
hmm z tego co widzialem to zdjecie sie laduje od razu, ale jest niewyrazne i dopiero po dwoch sekundach sie pojawia ostre...
Dla mnie symbian jest totalnie bezużyteczny
no coz - najpierw go trzeba miec jakis czas i wtedy sie okazuje, ze zycie bez niego jest jak bez jednej reki :P.
a w dodatku są na niego wirusy i inne syfy
no coz - bywa, ale nie jest tak zle - jak na razie to udalo mi sie dwa razy zalatwic soft :P - wystarczy ostroznosc, albo antywirus i juz...
zmula telefon
hmm... jesli telefony z prockiem 369 (symbianem 9.2) uwazasz za zmulone to k800i to zolw...
jest nie stabilny
ciekawe - mi sie jeszcze nie udalo zawiesic telefonu - chyba ze aplikacja siadla, ale telefon byl do uzytku - wystarczylo ja wywalic z "menedzera programow"
telefony z nim to cegły
e? jesli 6120 to cegla to popatrz sie na k800i... taka podwojna cegla... :)
mowie nie ma komplentnie NIC do czego dla mnie by się przydał
tez mi sie tak wydawalo na poczatku :P
Taki przykład: no cholery można dostać, jak się otwiera na takiej N73 ksiązke telefoniczną lub aparat, a jak mowie oprócz wad nie oferuje nic co by mnie do niego przekonało.
no faktycznie N73 to okropny mul, ale nie N73 jest tutaj polecana :P
Patrz wyżej. Nie mylic cięcia z muleniem. To dwie zupełnie różne rzeczy.
jak zwal tak zwal - jedno jest pewne - zmniejsza to komfort pracy...
Tak pozatym zauważ, że na K750i z dwukrotnie słabszym CPU menu chodzi bez zacięć. Dziwne no nie ?
to fajnie... :P
A tak btw... jeśli potrzebuje naprawde ogormnych pokładów, to mam komputer, i w tym momencie symbian jest bezużyteczny.
no coz - co komu potrzebne, ale wez pod uwage ze mozesz miec taki "komputer" w cenie 'zwyklego' telefonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy to o telefonie jako całości ale o menu i poruszaniu się po nim, tam naprawdę da się wyczuć wyraźne zamulenia.

 

 

Nie śmiem cie prosić o przyklady tego zmulania, bo nigdy na K800i ich nie doświadczyłem a trochę ten telefonik bardzo znam. Zdjęcia się tam ładują/zapisuja jak na całkiem sprawnym aparacie cyfrowym...

 

hmm... jesli telefony z prockiem 369 (symbianem 9.2) uwazasz za zmulone to k800i to zolw...

 

Tu mówiłem o ogóle, a nie 6120, której niestety nie miałem w ręce.

 

A rozmiar? Rzeczywiście straszne cegły np. taka 6120, e50, e65

 

To imho są troche cegiełki. Nawet optycznie nie są zgrabne. Co do K800i zgadzam się, to cegła, dlatego nie chciałbym tego telefonu.

 

no coz - co komu potrzebne, ale wez pod uwage ze mozesz miec taki "komputer" w cenie 'zwyklego' telefonu...

 

Z tym komputerem to przesadziłeś. Mi coś takiego w kieszeni utrudniało by życie.

 

 

Nie jest moim celem przekonanie was do moich poglądów. Ale jak już zaczeliście ten temat symbian vs. zwykły telefon to pisze...

 

 

W najnowszym interfejsie SE brakuje mi personalizacji która zapewnia symbian. Sam wybieram co jest na głównym ekranie menu, w jakij kolejności jest ułożone, sam wybieram w którym podfolderze menu jest co włożone, a w SE jedyne możliwości personalizacji to stworzenie własnej listy skrótów, nawet pod prawym hotkeyem (który dubluję funkcję środku d-pada/joya)

 

Trochę nie wiesz co piszesz. To nie jest prawdą, że jest to zdublowanie skrótów pada w trybie stand by. Te skróty w trybie stand by są do najczęsciej używanych funkcji, i do ich natychmiastowego uruchomienia jednym przyciśnieciem po wyjecie z kieszeni. A ten klawisz skrótow to super sprawa. Jest tam lista skrótow, aktualnie uruchomione aplikacje, nowe zdarzenia i przeglądarka internetowa, wszystko bardzi inteligentnie rozłożone 4 zakładkach. Służy to szybkiemu dostępowi do rożnuych funckji, np. jak jestem gdzieś głeboko w menu lub sobie gram naciskam klawisz i odrazu wchodze w bluetooth i go włączam, lub wysyłam wiadomośc nie wychodząc gry. Pozatym w tym interfejsie SE jest wszystko czego mi trzba, można kopiować tekst, wszystkie pliczki sortowac jak na PC(data, rozmiar, tym itp), tryb wyświetlania (miniatury 3x3, 2x2, lista miniatru itp.) kopiować/wycinać pliki, zaznaczyć kilka plików lub wszystkie pliki, powiększać zdjęcia jak na aparacie tymi przyciskami +/- i zapisywać fragmenty obrazków, robic screeny z filmików, wysyłać wszystkie foldery, wyszukiwać każdy plik po nazwie, a sam układ manu i menedzer mlików to majstersztyk i jest podzielony na zakładki, mógłbym jeszcze długo wymieniać, np. photo i video dj są bardzo fajne. Java w SE ma też duże pole do popisu, można aplikacje ustawiać na tapete, Moby explorerem mozna zipowac pliki i robić nimi różne niezbadane przezemnie rzeczy i same gry sa świetne. Naprawde nie wiem po cholere mi symbian, wszystko mam w SE bez OS-a. Jak bym chciał mieć OS w wersji kieszonkowej zainwestowałbym w palmtop, do ktorgo żaden symbian nie ma startu, a już w szczegóności ten Nokiowski (SE ma jumż bardziej palmtopo-podobne wyroby). Ale nawet palmtop nie jest mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem cie prosić o przyklady tego zmulania, bo nigdy na K800i ich nie doświadczyłem a trochę ten telefonik bardzo znam. Zdjęcia się tam ładują/zapisuja jak na całkiem sprawnym aparacie cyfrowym...

A ty w kółko to samo. Nie neguję prędkości zapisywania zdjęć, ani prędkości działania javy, ani wyników w benchmarkach. W przytoczonym przez ciebie cytacie wyraźnie jest napisane że chodzi mi wyłącznie o prędkość działania menu, które w moim odczuciu ( i nie tylko moim jak dało się zauważyć w tym wątku) najzwyczajniej w świecie się przycina.

 

Trochę nie wiesz co piszesz. To nie jest prawdą, że jest to zdublowanie skrótów pada w trybie stand by.

 

 

Ależ wiem co piszę, tylko ty za mało zacytowałeś. Jak jeszcze raz przeczytasz ten fragment mojego poprzedniego posta to zrozumiesz że nie chodzi mi o listę skrótów tylko o to że prawy hotkey jest de facto zmarnowany bo na stałe jest tam przypisane menu, które jest również na stałe przypisane do środka d-pada/joya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że chodzi mi wyłącznie o prędkość działania menu

 

Sry, ale po menu się szybko chodzi. Widać takie lagowanie tej płynności (tego 'płynnego przechodzenia' korsora), ale szybkość jest jak najbardziej OK.

 

Ależ wiem co piszę, tylko ty za mało zacytowałeś. Jak jeszcze raz przeczytasz ten fragment mojego poprzedniego posta to zrozumiesz że nie chodzi mi o listę skrótów tylko o to że prawy hotkey jest de facto zmarnowany bo na stałe jest tam przypisane menu, które jest również na stałe przypisane do środka d-pada/joya.

 

Chyba nie należy tu się doszukiwać wady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, ale po menu się szybko chodzi. Widać takie lagowanie tej płynności (tego 'płynnego przechodzenia' korsora), ale szybkość jest jak najbardziej OK.

 

Jakby nie było - mi to przeszkadza.

 

Chyba nie należy tu się doszukiwać wady...

 

Mimo wszytsko wolałbym gdybym mógł telefon spersonalizować tak jak mi się podoba, a robienie dwóch przycisków wejścia do menu i to praktycznie jeden obok drugiego uważam za kompletny brak sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było - mi to przeszkadza.
mi rowniez - jak widac symbian potrafi byc szybki - szybszy od wielu telefonow dostepnych na rynku...
To imho są troche cegiełki. Nawet optycznie nie są zgrabne. Co do K800i zgadzam się, to cegła, dlatego nie chciałbym tego telefonu.
wez kiedys 6120 do reki... sam sei mocno zdziwilem jak go zobaczylem na zywo przed zakupem - imo nalezy raczej do tych zgrabniejszych, a cegla w zyciu bym jej nie nazwal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO SE to typowe zabawki. Super-hiper aparaty, walkmany, wypas designy, super fajowskie menu. Nie twierdzę, że są złe, ale nie każdy jest w stanie je polubić.

Nokia to ostoja spokoju i dojrzałości, pozbawiona przyciągających oczy dwunastolatków bajerów. Interfejs jest bardziej uniwersalny i przejrzysty, bo nauczyć się jego obsługi może nawet starszy człowiek pozbawiony umiejętności obsługi komputera. Jak mój dziadek dostał K310 to nie potrafiliśmy go nauczyć poruszania się po tym telefonie. Po prostu zawsze napotykało się jakieś problemy, bo mu się albo aparat włączył, albo za cicho było słychać rozmówcę. Wymiana na Nokię 6070 okazała się strzałem w dziesiątkę. Była to przesiadka z zabawki z telefonem na telefon z opcjami zabawki. Dla mnie K310 to sympatyczny telefonik, ale jak widać nie dla każdego.

 

K800 to cegiełka, która mimo najszczerszych chęci nie leży w łapie. Oczojebna zasłonka aparatu to jakiś niewypał. Przecież toto wystające coś jest diabelnie bezsensu, gdy chcemy telefonik sprawnie wsuwać/wysuwać z kieszeni. Do tego joystick - nie znoszę tego w telefonie, mam od nich awersję od czasów K500 :/ Zastanawiałem się, czy wziąć jego czy Nokię 6120. Aparat w tej Nokii to kwesta do przemilczenia, bardzo fajna sprawa mieć 3mpix w telefonie, nie ukrywam, że to mnie mocno ciągnęło ku K800. Ale SE zrobił na mnie po prostu kiepskie wrażenie. W porównaniu ze spokojną i gładką w dotyku Nokią poczułem, że mam dość zabawek i stawiam na Nokię.

 

Nie bić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtd: na twoje zyczenie. szczerze mowiac nie chcialo mi sie zbyt ustawiac aparatu, wiec zrobilem jak bylo... zreszta oswietlenie tez mam kiepskie.

dscn2125mc5.th.jpg dscn2126zk5.th.jpg dscn2127st3.th.jpg dscn2128sg3.th.jpg dscn2129ex1.th.jpg

 

Publius_Enigma: tez mam wrazenie ze to typowe zabawki, chociaz menu mi sie wydaje bardziej intuicyjne niz w nokiach, ale i tak do wszystkiego da sie przyzwiczaic - zreszta nie jest tak zle w nokii. najgorzej to bylo w motorolach - chociaz podobno te nowe juz maja ciut bardziej logiczne rozwiazania...

Dla mnie K310 to sympatyczny telefonik, ale jak widać nie dla każdego.
a jak dla mnie to typowy telefon przez ktory nie da sie rozmawiac - toz jego sluchawka to porazka - potrafiles zrozumiec rozmowce? bo ja, ani moja siostra niezbyt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e51 i e90 sa juz w playu ;] w mixie na 3 lata, e51 wychodzi za 599zł, tyle samo w abo za 40zł ( 2 lata ) za 50zł juz 499zł, ceny moze duze, ale nawet sie oplaca ;] ( jagbym mial odlozona kase na 6120, to bym pewnie teraz bral abo w play'u )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publius_Enigma: tez mam wrazenie ze to typowe zabawki, chociaz menu mi sie wydaje bardziej intuicyjne niz w nokiach, ale i tak do wszystkiego da sie przyzwiczaic - zreszta nie jest tak zle w nokii. najgorzej to bylo w motorolach - chociaz podobno te nowe juz maja ciut bardziej logiczne rozwiazania... a jak dla mnie to typowy telefon przez ktory nie da sie rozmawiac - toz jego sluchawka to porazka - potrafiles zrozumiec rozmowce? bo ja, ani moja siostra niezbyt...

Akurat muszę przyznać że telefon miałem raz przy uchu... To było w domu dlatego problemów większych nie miałem ze zrozumieniem. Ale dziadek właśnie skarżył się że nic nie słyszy...

 

e51 i e90 sa juz w playu ;] w mixie na 3 lata, e51 wychodzi za 599zł, tyle samo w abo za 40zł ( 2 lata ) za 50zł juz 499zł, ceny moze duze, ale nawet sie oplaca ;] ( jagbym mial odlozona kase na 6120, to bym pewnie teraz bral abo w play'u )

Ja jakoś nie widzę tam E90... Swoją drogą, ciekawe, czy w najdroższym abonamencie cena zeszłaby poniżej 1kzł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foty. Muszę sobie poszukać jakiejś i w realu obejrzeć bo chyba wyjątkowo jak na telefon wygląda w białym lepiej niż czarna. Chociaż ta E51 wygląda nieźle 700pln za taki telefon w mixie na 2 lata. A konto pre -paidowe w zasadzie i tak cały czas utrzymuje ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na SPV M3000/ HTC Wizard'a/QTek'a 9100?

 

xda_mini_s.jpg

 

 

ProcesorTI OMAP 850 200Mhz - do podkręcenia, nawet o 70mhz'ów

 

64mb ramu, 128 romu

 

320x240 2,8 cala

 

Winda 6.0 pomyka, qwerty łatwe do obsługiwania, do dostania za 550zł wszystko wypas, tylko klocowaty i 1.3Mpx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO SE to typowe zabawki. Super-hiper aparaty, walkmany, wypas designy, super fajowskie menu. Nie twierdzę, że są złe, ale nie każdy jest w stanie je polubić.

Nokia to ostoja spokoju i dojrzałości, pozbawiona przyciągających oczy dwunastolatków bajerów. Interfejs jest bardziej uniwersalny i przejrzysty, bo nauczyć się jego obsługi może nawet starszy człowiek pozbawiony umiejętności obsługi komputera. Jak mój dziadek dostał K310 to nie potrafiliśmy go nauczyć poruszania się po tym telefonie. Po prostu zawsze napotykało się jakieś problemy, bo mu się albo aparat włączył, albo za cicho było słychać rozmówcę. Wymiana na Nokię 6070 okazała się strzałem w dziesiątkę. Była to przesiadka z zabawki z telefonem na telefon z opcjami zabawki. Dla mnie K310 to sympatyczny telefonik, ale jak widać nie dla każdego.

 

K800 to cegiełka, która mimo najszczerszych chęci nie leży w łapie. Oczojebna zasłonka aparatu to jakiś niewypał. Przecież toto wystające coś jest diabelnie bezsensu, gdy chcemy telefonik sprawnie wsuwać/wysuwać z kieszeni. Do tego joystick - nie znoszę tego w telefonie, mam od nich awersję od czasów K500 :/ Zastanawiałem się, czy wziąć jego czy Nokię 6120. Aparat w tej Nokii to kwesta do przemilczenia, bardzo fajna sprawa mieć 3mpix w telefonie, nie ukrywam, że to mnie mocno ciągnęło ku K800. Ale SE zrobił na mnie po prostu kiepskie wrażenie. W porównaniu ze spokojną i gładką w dotyku Nokią poczułem, że mam dość zabawek i stawiam na Nokię.

 

Nie bić

 

Ja bym powedział tak: telefony Nokia, ale takie zwykłe (np. 6300) faktycznie są to telefony dla poważnych ludzi ale takie 6120, i tym podobne to nic innego jak plastikowe zabaweczki dla dużych chłopców. Takie jest moje zdanie. A SE może być i takie i takie, np taki przebojowy W550i to też typowa zabawka dla młodzieży, ale już coś pokroju K550i na zewnątrz ma bardzo surowy (typowy dla SE zresztą) wygląd na zewnątrz prezentuje się bardzo poważnie, dyskretnie, elegancko i stonowanie, natomiast w środku kryje się najinteligentniej zrobione menu z duża ilością przydatnych bajerków.

 

To moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winda mobille łączy się z obsługą exe'ków, więc gry typu doom, AOE, itp. pomykają nie w javie (nawet na jakimś(sry, nie pamiętam jakim) forum gościu odpalał gry z PSP w rozdzielczości mniejszej)

office też się przydaje,Wifi, prosta obsługa netu, pełna personalizacja

 

http://pl.youtube.com/watch?v=zz5SuYv9WPs&...feature=related

 

http://pl.youtube.com/watch?v=-ZzdaawLusk&...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od czegoś takiego odstrasza rozmiar i touchscreen.

 

Znalazłem haczyk w tej ofercie playa, doładowanie za 50pln daje tylko 70dni na gadanie a nie 90 tak jak mam teraz w heyah. :( Czyli wychodzi że trzeba wydać 100pln rocznie więcej na doładowania niż wydaję to do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności