Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lepszosc k550 i w810i wynika wlasnei z ich mneijszych wyswietlaczy. toz N80 tez ma bardzo kiepskei wyniki w benchmarku w porownaniu do innych symbianowych nokii, wlasnie z powodu wyzszej rozdzielczosci wyswietlacza...

btw. nie wiem co wyscie sie uczepili tak tej javy w nokii... ja to bym sie bardziej czepial SE, ze tam WCALE nie odpale aplikacji symbianowych (poza paroma modelami, ktore maja UIQ) niz, ze mi jakas aplikacja bedzie troche wolniej dzialala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niższość.
chodzilo mi o wyniki w benchmarkach... a tak z innej beczki - jestem ciekaw czy ktos faktycznie skrupulatnie porownal jakosc dzwieku SE i Nokii... Bo jak na razie to slychac tylko glosy, ze SE gra jako tako, a Nokia bee... a czy ktos faktycznie mial szanse porownac na tych samych utworach i na tych samych sluchawkach? Bo w praktyce moze sie okazac, ze graja bardzo podobnie... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym z chęcią takie porównanie. Ale w mojej najbliższej rodzinie musiałby się znaleźć ktoś kto kupiłby nie-Nokię ;p Kumpel przecież nie pożyczy ;)

 

Lubię tą 6120 Classic. Fajna jest :) Gdyby obudowę miała z tego z czego ma ją X5 i wsadzili aparat 3mpix z AF, to byłoby przemiodnie.

 

EDIT:

No i accelerometer coby się w Jedi pobawić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nawigacja przez potrząsanie to bardziej taki bajer do szpanowania niż do codziennego użytku. A tego lightsaber'a to nie ogarniam do końca., jak to ma niby działać?

 

@maba

Ja bym chyba wybrał nokię aniżeli K550i/W810i. Ekranik i obudowa dużo lepsze a tą javę dałoby się jakoś przeżyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba: TU masz temat W810i vs. 6300.

 

Osobiście bym zdecydowanie brał W810i, a jeszcze lepiej K550i. Naprawde telefon jest genialny, no chyba, że faktycznie ta klawiatura dla Ciebie jest taka niewygodna. I wkońcu jeszcze w tym temacie wywnioskowali jeszcze jedna opcja: S500i, ale nie wiem, czy go za 700 PLN na allegro dostaniesz.

 

Te SE są dobrze wykonane, tylko klapka od baterii w K550i trzeszczy, nie da się ukryć, nie zmienia to faktu, że wykonanie jest naprawde pożadne, dobry (aż cięzki) plastik nic się nie rusza, aż przyjemnie się w rece trzyma. Pozatym można włożyć tam papierek i jest OK. Pozatym dla mnie K550i na naprawde dobry LCD, nie wiem skąd te narzekania na jego jakość... w każdym razie 1000x razy lepszy niż K750i/K700i/W550i razem wzięte i do tego większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba wybrał nokię aniżeli K550i/W810i. Ekranik i obudowa dużo lepsze a tą javę dałoby się jakoś przeżyć

Racja. Ale też ma minusy; beznadziejna bateria (a raczej brak regulacji podświetlenia, które pożera baterie w zastraszającym tempie), słabiutki aparat, brak podczerwieni, szybka jak i obudowa wszystkich Noki rysuje się 2x szybciej od SE (a cały porysowany 6300 chyba nie będzie wyglądał zbyt dobrze)..

 

Znów minusem W810i jest mały wyświetlacz oraz brak zasłonki na aparat (ale to było by do zmiany). Wyświetlacz w D750i wkurzał mnie swoją wielkością, dlatego nie chce już takiego małego ekranika :)

 

I jeszcze ważny aspekt (rzekłbym najważniejszy w telefonie); jak ma się głośność i jakość rozmów przykładowej Nokii 6300 do SE W810i/K750i - czy różnica jest znacząca? Bo irytuje mnie gdy w głośnym otoczeniu nie słyszę rozmówcy, nie mówiąc już o sztucznej barwie dźwięku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ważny aspekt (rzekłbym najważniejszy w telefonie); jak ma się głośność i jakość rozmów przykładowej Nokii 6300 do SE W810i/K750i - czy różnica jest znacząca? Bo irytuje mnie gdy w głośnym otoczeniu nie słyszę rozmówcy, nie mówiąc już o sztucznej barwie dźwięku

 

Mój tata ma Nokie 6021, a jeszcze kiedyś miał 6610i i powiem tak: głośność na plus dla Nokii, a jakość dla SE.

 

Znów minusem W810i jest mały wyświetlacz oraz brak zasłonki na aparat (ale to było by do zmiany). Wyświetlacz w D750i wkurzał mnie swoją wielkością, dlatego nie chce już takiego małego ekranika

 

Przypomne, że W810i ma przecież wiekszy wyświetlacz niż K750i/D750i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem mam nadzieje ze ktos mi pomoze :) tak wiec mam teraz N73 i chyba bede kupowal K581dj i sie tak zastanawiam czy ta nokia pociagnie to... i nie wiem wlasnie czy nie wymiecic koma na cos innego (only telefon) myslalem nad W810i lub W580i jak one zagraja z AKG ? prosze o pomoc... jesli macie jakies inne pomysly to jestem otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nawigacja przez potrząsanie to bardziej taki bajer do szpanowania niż do codziennego użytku. A tego lightsaber'a to nie ogarniam do końca.,

 

bajer ale jaki fajny :] snake od razu nabiera "innych kolorow" :D

Programik RotateMe v2, zmienia automatycznie tryb telefonu w landscape gdy przewrocimy eNke poziomo B) wg. mnie baaardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem mam nadzieje ze ktos mi pomoze tak wiec mam teraz N73 i chyba bede kupowal K581dj i sie tak zastanawiam czy ta nokia pociagnie to... i nie wiem wlasnie czy nie wymiecic koma na cos innego (only telefon) myslalem nad W810i lub W580i jak one zagraja z AKG ? prosze o pomoc... jesli macie jakies inne pomysly to jestem otwarty

 

Moi zdaniem takich 'ciężkich' słuchawek żaden telefon nie pociągnie. Ale najgłośniejsze są chyba nowe SE. Na K550i nie moge wytrzymać do końca skali głośnośći bo jest za głośno, ale czy pociągną by takie hełmofony to nie wiem...

 

EDIT: właśnie podłączyłem podłączyłem moje hełmofony Philipsa od kompa (SBC HP150) do mojego K550i i musze powiedzieć, ze się zdziwiłem :) W skali 9/10 było tak głośno jak normalnie słucham na moich dokach, a 10/10 było już troche za głośno, aczkolwiek na iFP-ku tak dla porównania słucham na 11-12/40 jak jestem na zewnątrz na dokach a w domu w okolicach 10/40. Ale czy K550i poradzi sobie z AKG nie wiem, ale podejżewam, ze będzie podobnie jak z moimi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz znajomych głównie w jakiejś konkretnej sieci to tam uderzaj - zawsze są jakieś bonusy wewnątrz sieciowe. Jeżeli nie to proponuję playa, chyba nikt nie oferuje tyle za te pieniądze. (zakładając że chodzi o usługi a nie o telefon - wtedy najlepsza chyba będzie telefoniczna okazja ery - o ile jeszcze istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja teraz coś z innej beczki. Potrzebuje najlepszy abo do 25-30 zł.

 

Proszę o jakieś sugestie. :]

 

K550i za 1 PLN w Erze i abonament 30 PLN. W cenie jest 40 minut z czego każda minuta to 4 sms, a więc starczy na 160 sms-ów. Umowa trwa 2 lata. Ja tak go kupiłem i imho to najlepsza oferta, a miałem dość złodzieji z Orange. Wcześniej miałem Orange Go, ale to już mnie wkurzało i policzyłem, że sam telefonik nowy mnie wyniesie 500 PLN + drugie conajmniej 500 które wydaje na doładowania w ciągu tych dwóch lat, a i nie zawsze miałem jeszcze coś na koncie, i bardzo czesto tylko pakiety do samego Orange, a teraz już mam wreszcie cały czas kase na koncie i to do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play Lajt = 30pln; 82min = 267smsów; sms = 15gr; min = 49gr.

 

W tej ofercie miał być również dostępny K800i za 1pln, ale nie wiem od kiedy.. wiecie coś na ten temat?

 

EDIT.

No dobra, mamy listopad a K800i za 1pln nie ma.. Klikkk. Chyba że będzie bliżej świąt..

 

Jakby staniał K800i zapewne wybrałbym własnie jego ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ważny aspekt (rzekłbym najważniejszy w telefonie); jak ma się głośność i jakość rozmów przykładowej Nokii 6300 do SE W810i/K750i - czy różnica jest znacząca?
moze ja przedstawie na podstawie mojego - 6120. otoz glosnosc rozmow mam ustalona na 4/10 i z taka glosnoscia genialnie slysze w halasliwym otoczeniu - tj na ulicy. spokojnie moge rozmawiac, zero problemow, zadnego przerywania, w przeciwienstwie do konkurencji. glosniej nawet nie dawalem bo nie ma sensu - taka w sumie optymalna glosnosc i w domu mozna spokojnie pogadac, a na ulicy wciaz swietnie slychac. na SE albo jest za cicho, a jak sie poglosni to z kolei "wyje srednica", bez zrozumialych sybilantow. z tego tez powodu teraz tylko nokia...
Znów minusem W810i jest mały wyświetlacz oraz brak zasłonki na aparat (ale to było by do zmiany). Wyświetlacz w D750i wkurzał mnie swoją wielkością, dlatego nie chce już takiego małego ekranika smile.gif
maly wyswietlacz nie pasuje? to 6120 moze nie spelnic oczekiwan - ma 2' cale i 240x320 - mi to starcza, bo klopotow ze wzrokiem nie mam, a przy okazji komorka zachowuje zgrabne rozmiary...
Siema mam problem mam nadzieje ze ktos mi pomoze smile.gif tak wiec mam teraz N73 i chyba bede kupowal K581dj i sie tak zastanawiam czy ta nokia pociagnie to... i nie wiem wlasnie czy nie wymiecic koma na cos innego (only telefon) myslalem nad W810i lub W580i jak one zagraja z AKG ?
chcesz sie cofac z N73 do W810i!? kup lepiej odtwarzacz mp3, a nie zmieniaj komorke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności