Skocz do zawartości

T10, T20 Czy T30?


NimnuL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Możecie mi pomoc?

Otóż chce kupić playerka MP3, padło na iRiver. Ograniczyłęm wybór do modeli jak w temacie, czyli T10, T20 lub T30.

 

Na allegro mozna zakupić T30 za około 430zł lub za niecałe 100zł wiecej T10. Mowie o modelach 512MB.

Który model jest lepszy?

Czym w ogóle róznia się modele T10, T20 i T30? Czymś wiecej oprocz wygladu oraz faktu, ze T10 ma radio (a pozostałe nie)?

 

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak w ogole to wypadało by sie przywitac, w koncu jestem tu nowy, zatem witam! :)

 

I jeszcze jesli mozecie odpowiedziec na pytanie jakie słuchawki dołączane sa o modeli T, byłbym wdzieczny. O ile sie nie myle to T30 ma Sennheisery MX300, a nizsze numery T?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele T różnią się kształtem (jaki widać), zasilaniem (T10 bateria AA, T20 wbudowane aku, T30 bateria AAA) i wyświetlaczem... a i T10 nie ma line-in

 

tak pozatym są identyczne, grają identycznie i mają te same funkcje (nie licząc radia z którym to już inna sprawa)

 

[edit] słuchawki to generalnie słuchawki marki iRiver, ale grają jak MX400...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele T różnią się kształtem (jaki widać), zasilaniem (T10 bateria AA, T20 wbudowane aku, T30 bateria AAA) i wyświetlaczem... a i T10 nie ma line-in

 

tak pozatym są identyczne, grają identycznie i mają te same funkcje (nie licząc radia z którym to już inna sprawa)

 

 

Nawiązując do wyświetlacza - gdzie jest lepszy lub czym się poszczególne wyswietlacze roznia?

 

Co do funkcji, model T10 ma ponoc budzik i zegar, T20 i T30 juz nie?

 

I ostatnie pytanie.

Czy te modele warte sa kupienia - to dobre playrki? Ewentualnie jest jakas lepsza alternatywa w podobnej cenie?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki to generalnie słuchawki marki iRiver, ale grają jak MX400...

A ja myślałem na zakupem MX500. Nono dobrze wiedzieć. pozostaję przy fabrycznych T30

 

 

Na allegro mozna zakupić T30 za około 430zł lub za niecałe 100zł wiecej T10. Mowie o modelach 512MB.

Sporo. T30 512 to koszt około 100 Euro. np tutaj:

http://www.pixmania.com/pl/pl/158772/art/i...t30-512-mb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlacze są w każdym przypadku wyraźne i czytelne... są po prostu inne a nie lepsze/gorsze:

 

T10 - spory kolorowy

T20 - malutki, monochromatyczny

T30 - średni, monochromatyczny

 

w żaden z nich nie trzeba "ślepić" żeby coś zobaczyć, mają podobny układ wszystkiego, ale czcionka i szczegóły są dobrane optymalnie dla typu i rozmiaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za namiary na tani sklep oraz za odpowiedzi.

 

Jutro przejde sie do EuroRTVAGD w Geant w Bydgoszczy, jest tam T10 512MB za 430zł jesli dobrze pamietam, ale pewnie bez radia.

To rozsadna cena?

 

I jeszcze ostatnie pytanie odnosnie radia właśnie.

Otóż np. na Allegro znalazłem wersje T10 FM (z radiem) oraz w prawie tej samej cenie T10, ale nic o radiu nie wspominaja. To samo na stronie producenta, o radiu w T10 nic nie wspominaja. Jak to jest na prawde? Sa dwie wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zatem ten w Geant jest z pewnoscia bez radia.

 

Teraz pytanie - czy T10 512MB w cenie 430zł (albo 440zł, dokladnie nie pamietam) to dobra cena? (w innych jest wyraznie drozej) - to znaczy, czy warto brać tego, czy T30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zatem ten w Geant jest z pewnoscia bez radia.

 

Teraz pytanie - czy T10 512MB w cenie 430zł (albo 440zł, dokladnie nie pamietam) to dobra cena? (w innych jest wyraznie drozej) - to znaczy, czy warto brać tego, czy T30?

T10 w euro kosztuje 450zł

 

to bardzo dobra cena

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wydaje mi sie, że najwiekszym plusem T10 jest długość pracy, aż do 53h. Strasznie dużo! Pozostałe playery z serii T już działają znacznie krócej na jednej baterii. Inne parametry są bardzo zbliżone. Czy w takim razie wybór nie jest prosty? Co mogą zaoferować T20 i T30 czego nie może T10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Ciebie T20 nie jest mniejszy od T10? :P Nie wyobrażam sobie noszenia latem T10 na smyczy. Przypinanie tak kolorowego grzmota do zewnętrznych części ubrań i obnoszenie się z nim to też nie dla mnie :) Dla T20 na zimę zrobiłem pokrowiec z opaską na rękę. Całość niewiele większa od zegarka. Na lato pewnie wymyślę coś z uchwytem do paska - też będzie niewidoczny z zewnątrz. Co do radia - używam T20 do nagrywania nocnych audycji z Trójki (Stelmach, Mann tp) i odsłuchiwania tego w dzień i wreszcie mogę się wyspać. Poza tym trudno nie docenić możliwości posłuchania wiadomości, transmisji sportowych czy choćby audycji TokFm podczas nudnego wykładu..

T10 nie ma chyba line in? Akurat nie było mi jeszcze potrzebne ale zawsze to jakiś argument :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty sa uzasadnione i ich nie neguje. jesli chodzi o mnie to wlasnie wyglad mnie urzekl w t10, a co do rozmiarow to nie pisalem ze jest mniejszy od t20 tylko ze jego wielkosc mi w ogole nie przeszkadza. jesli chodzi o radio to gdyby bylo w t10 to bym sie ucieszyl ale dla mnie ono nie gra pierwszorzednych skrzypiec. wszystko kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności