Skocz do zawartości

Iriver Ifp795 Or Iaudio U3 512


micro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - ktory z tych playerkow byscie polecali ? - jakies sa ich plusy i minusy - napisalem ten temat bo nie znalazlem jakiegos porownania obu urzadzonek, a o ile sie nie myle to w swoim przedziale cenowym oba sa jedym mozliwym wyborem (hmm a moze iRiver T10/20FM :>)

 

WIelkie dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 795 nie jest juz dostepny w sprzedazy.

To czemu go nie usuniecie z oferty... (128/256 też nie są już dostępne?)

- To sa zupelnie rozne playery.

Zgadzam się. ifp stawia na jakość dzwięku. U3 zajmuje się bajerami (nie twierdzę jednak, że jakość dzwięku jest gorsza, bo niestety nie miałem okazji odsłuchać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifp stawia na jakość dzwięku. U3 zajmuje się bajerami (nie twierdzę jednak, że jakość dzwięku jest gorsza, bo niestety nie miałem okazji odsłuchać).

Myślę ,że nie o to tu chodzi... seria ifp ma już swoje lata. Technologia w odtwarzaczach mp3 idzie bardzo szybko do przodu. Więc U3 jest po prostu w pewien sposób nową generacją playerów.

 

Chyba nie powiesz mi ,że FLAC + dobre słuachwki to bajer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie powiesz mi że oglądanie filmów na tym wyświetlaczu to nie bajer.

:)

 

Z flakiem się zgadzam, ale to funkcja audio, która tu oczywiście, jest jak najbardziej pożądana. Ale reszta... za którą też trzeba płacić...

W żadnym wypadku, nie staram się wykazywać wyższości ifpa nad U3, uważam nawet że U3 jest (tak powiem to :] ) lepszy. Tylko jeśli komuś "po prostu" zależy na wspaniałym dzwięku, to po co ma płaciś za reszte, która bądz co bądz, nijak mu się przyda (oprócz rozmiaru... :] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności