Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oczywiście :) z kobietą będę :) z miłą chęcią wejdziemy po PGA :)

 

 

Aktualna propozycja: niedziela 28 października godzina 17:00, chętni do wzięcia udziału:

- Stommager (host)

- Goras (senior advisor)

- Gaff + osoba towarzysząca (guests)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna propozycja: niedziela 28 października godzina 17:00, chętni do wzięcia udziału:

- Stommager (host)

- Goras (senior advisor)

- Gaff + osoba towarzysząca (guests)

- Dj_tomek

 

Witamy na pokładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pojawić ? ;)

Aktualna propozycja: niedziela 28 października godzina 17:00, chętni do wzięcia udziału:

- Stommager (host)

- Goras (senior advisor)

- Gaff + osoba towarzysząca (guests)

- Dj_tomek

- Damix

Rozumiem, że miejsce i godzina aktualna ? "(ul. Kwiatowa, blisko Półwiejskiej)" godzina 17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pojawić ? ;)

 

Oczywiście, zapraszam!

 

Rozumiem, że miejsce i godzina aktualna ? "(ul. Kwiatowa, blisko Półwiejskiej)" godzina 17 ?

 

Dokładnie tak. W pracy już rozmawiałem z kim trzeba, termin mamy zaklepany.

Pełen adres wyślę na PW wszystkim zapisanym. W razie czego w każdej chwili mozna do mnie zadzwonić: 505 403 148.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, dopiszę się, najwyżej pechowo nie dotrę. Dawno nie widziałem nikogo, bo i prawie nikogo nie znam :D

- Stommager (host)

- Goras (senior advisor)

- Gaff + osoba towarzysząca (guests)

- Dj_tomek

- Damix

- magnet13 (Smerf Maruda)

Edytowane przez magnet13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro wielki dzień!

 

Też jesteście podekscytowani? :woot:

 

Właśnie rozesłałem zapisanym osobom dokładny adres na PW. Jeśli o kimś zapomniałem to proszę się upomnieć. Gdyby ktoś się na ostatnia chwilę zdecydował to oczywiście zapraszam, adres podam telefonicznie.

 

Zastanawiam się, czy nie zabraknie nam czegoś, np. jakiś kabli czy źródeł dźwięku? Ja mogę zabrać swojego podstarzałego laptopa, niestety jest dosyć głośny. Kabli mam tylko tyle, żeby podłączyć swój sprzęt, ale jeśli potrzeba to mogę spróbować coś załatwić.

Jak to zwykle bywa, czego najczęściej brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listw zasilających. Ale jeśli robimy to w biurze, to nie powinno być problemu. Interkonekty wszelkiej maści zazwyczaj każdy do swojego sprzętu ma, podobnie z kablami zasilającymi, więc to chyba nie powinien być problem.

 

Wezmę mojego laptopa na pewno, mam do niego DAC Musilanda, mam też w tej chwili iBasso Damix'a, do obu wezmę kable etc. Jak ktoś jeszcze chce wziąć jakiś DAC na USB to śmiało, gorzej jeśli będzie optyk - nie mam konwertera.

 

Przejściówek mały<->duży jack w obie strony też czasem brakuje. Coś tu mam i wezmę, ale jak ktoś też ma to śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma to niech zabierze przejściówkę z dużego na małego jacka :).

 

Wezmę dwie przejściówki gniazdo mały jack -> wtyk duży jack, ale z tego co rozumiem to Tobie chodzi o przejściówkę w drugą stronę, gniazdo duży jack -> wtyk mały jack? Takiej niestety nie posiadam.

 

Jeśli chodzi o optyczne źródła dźwięku, to będę miał mojego iRivera IHP-120 z przejściówką i kablem TOSLINK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za liczne przybycie!

 

Jak dla mnie było super - nasłuchałem się do woli dobrego sprzętu i ciekawych rozmów. Trudno powiedzieć co było ciekawsze :) .

Jak tylko skonsoliduje sobie wszystkie wspomnienia tego wieczora to podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Wspomnę tylko, że duże wrażenie zrobiły na mnie słuchawki Audio-Technica ATH-M50 i Fostex T50RP oraz wzmacniacz Objective2.

Mam nadzieję, że reszta też się wypowie...

 

PS. O fotkach przypomniałem sobie dopiero pod koniec, ale kilka zrobiłem. W kadrze zmieścili się: Goras, zodiac i bodajże DJ_tomek. Jakość słaba - zrobione srajfonem. Ktoś chce na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie tykałem wzmaków, ze słuchawek najciekawsze moim zdaniem były 880 Beyerka i w/w Fostexy. ^_^

IMO totalnym nieporozumieniem okazały się Superluxy. To po prostu nie to. Nie rozumiem hype'u. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności