Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w tym problem, że do tej pory ja to zawsze organizowałem a obecnie nie mam już zbytnio możliwości. Gdyby ktoś miał dojścia do jakiejś fajnej sali, gdzie nie kręciłyby się osoby z zewnątrz i było dość cicho, żeby w ogóle myśleć o takim spotkaniu - byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

 

Mam nadzieję, że dzięki temu postowi dyskusja nieco ożyje.

 

Mam możliwość zorganizowania takiego eventu w firmie, w której pracuję. Do dyspozycji mamy co najmniej jedno duże pomieszczenie biurowe w centrum Poznania (ul. Kwiatowa, blisko Półwiejskiej). Warunki do odsłuchów są dobre, ruchu ulicznego nie słychać, czasem dochodzą jakieś pojedyncze dźwięki z Półwiejskiej. Gdyby ktoś miał wątpliwości to zaznaczam, że firma nie działa w branży audio a inicjatywa jest w 100% prywatna :-)

 

Chciałbym prosić kogoś o pomoc w organizacji. Nigdy nie brałem udziału w takim meetingu więc przydała by się rada doświadczonego forumowicza. Poza tym dosyć mało udzielam się na Forum, dlatego współpraca z jakimś weteranem uwiarygodniła by całe przedsięwzięcie :-)

 

Jeśli chodzi o sprzęt to przyniosę wszystko co mam, czyli: Beyerdynamic DT 880 Pro, E-MU 0404 USB z ulepszonym zasilaniem, Superlux HD668B oraz iRiver IHP-120.

 

Sam chciałbym po prostu posłuchać jak najwięcej ciekawych zestawów, bo praktycznie nie mam innych okazji ku temu, a ciekawość nie daje spać po nocach :-)

 

Tak więc pozastawiam dwa otwarte pytania: kto byłby chętny do pomocy i kto chciałby wziąć udział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW nie działają, więc pospamuję tutaj:

Jeśli jest sala to chętnie pomogę, kwestia terminu. Masz tę salę tylko w tygodniu czy w weekend na przykład też? Jeśli bramka nr 2 to proponuję albo przyszły weekend (20 - 21) albo jeszcze kolejny (27-28). Informacja zdąży się rozpropagować, wszyscy sobie to jakoś w terminarzu upchną.

W kwestii logistycznej to na pewno kilka listw zasilających się przyda, stół, jakieś ławki albo krzesła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendy też wchodzą w rachubę, jak najbardziej. Jak wybierzemy już konkretny termin to wtedy powiem na 100%, ale to raczej formalność. Ja się skłaniam bardziej ku weekendowi 27-28.

Biurek, foteli i listew raczej nie zabraknie - jak w każdej szanującej się firmie programistycznej mamy ich pod dostatkiem :-)

Jeżeli będzie mało osób, powiedzmy do 5, to spokojnie zmieścimy się w salce konferencyjnej. Gdy będzie więcej zainteresowanych to urządzimy się w jednym z pokoi. W tym wypadku zaproszę dodatkowo kolegę, który pomoże mi całość ogarnąć.

 

O czymś jeszcze powinienem pamiętać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie termin pasuje, niech się pozostali chętni wypowiedzą.

 

W kwestii organizacyjnej to w zasadzie tyle. Ja przyniosę laptopa + DAC (komputery firmowe może lepiej zostawmy w spokoju ;) ), jeśli ktoś planuje przytargać jakiś swój przetwornik to fajnie by było gdyby wziął też kompa. W razie czego można przepinać się na jednym, ale nie jest tak wygodnie jak na osobnych.

Do tego czasu powinienem mieć już wzmaka O2, w końcu coś co gra dobrze a nie waży >10 KG ;) Ze słuchawek i odtwarzaczy przyniosę wszystko co akurat będę miał na miejscu, przeważnie jest tego +- torba turystyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego nie mam w sumie (audeo, ibasso d3, S8500 jako odtwarzacz, jvc rx900 i może coś jeszcze w najbliższym czasie) ale mogę się zjawić. W piątki nie mam czasu a w sobote po 17, niedziela zazwyczaj mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki ostateczny termin został ustalony? Dziś i jutro mi pasuje. Za tydzien w sobote tez dam rade dojechac tak na 18tą.

 

Mogę dostarczyć dt990pro z holdegronem i nuForcem uDAC 2. Zestawu mobilnego sie wyzbyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie rośnie, bardzo mnie to cieszy.

Potwierdzam wersję zodiac'a. Wstępnie ustaliliśmy termin 27-28 października i obecnego weekendu chyba nikt nie brał już pod uwagę.

 

Chyba czas przejść do konkretów, dlatego postaram się prowadzić od teraz listę obecności.

 

Aktualna propozycja to niedziela 28 października godzina 17:00, chętni do wzięcia udziału:

- Stommager (host)

- Goras (senior advisor)

 

 

Proszę o zgłaszanie sie chętnych na ten termin. Jeżeli komuś nie pasuje, niech zaproponuje inny termin, wtedy zrobimy drugą listę i jeśli liczba chętnych przekroczy liczbę chętnych na obecny termin, to go zmienimy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś bez super giga turbo sprzętu może też się zgłosić na meeting ? :) z chęcią posłucham starszych stażem w tym temacie kolegów i koleżanek :)

 

Nie wiem jakie zwyczaje obowiązują na tego typu spotkaniach, może Goras rzuci nam trochę światła.

Ja ze swojej strony chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych, niezależnie czego i na czym słuchają. Po prostu żeby każdy przyniósł co tam akurat ma na stanie i sobie posłuchamy :)

Sam nie mam jakiegoś super sprzętu, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany to będzie mógł zobaczyć jak mu zagra.

 

A termin Tobie odpowiada? Jeśli tak to od razu wpisuje na listę. Trzeba iść za ciosem!

Edytowane przez Stommager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, a byłem tylko raz, to nie ma problemu czego i na czym słuchasz. Pomyślcie o tym, jak o spotkaniu towarzyskim... w nieco odmiennym gronie :)

To nie jest chyba jakiś zamknięty klub audiofila, żeby nie można było przyjść... czy coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, a byłem tylko raz, to nie ma problemu czego i na czym słuchasz. Pomyślcie o tym, jak o spotkaniu towarzyskim... w nieco odmiennym gronie :)

To nie jest chyba jakiś zamknięty klub audiofila, żeby nie można było przyjść... czy coś się zmieniło?

 

No jak to? Żeby w ogóle wejść, trzeba będzie przecież rozpoznać brzmienie 10 różnych kabli w ślepym teście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, a byłem tylko raz, to nie ma problemu czego i na czym słuchasz. Pomyślcie o tym, jak o spotkaniu towarzyskim... w nieco odmiennym gronie :)

To nie jest chyba jakiś zamknięty klub audiofila, żeby nie można było przyjść... czy coś się zmieniło?

 

No jak to? Żeby w ogóle wejść, trzeba będzie przecież rozpoznać brzmienie 10 różnych kabli w ślepym teście :D

 

Hah, wtedy mnie ominęło, bo przyszedłem przed Gorasem i zwinąłem klucze xD Także czasem trzeba być lucky :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi to słyszeć, tak to sobie wyobrażałem.

 

To co Gaff, zapisujemy? :)

 

Oczywiście :) z kobietą będę :) z miłą chęcią wejdziemy po PGA :)

 

PS. Może ktoś zerknie na moją sansę Fuze+ którą chyba uwaliłem :( jestem o krok od wyrzucenia jej do kosza bo już nie mam pomysłu co zrobić żeby ożyła :(

Edytowane przez Gaff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności