Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie: 12.03.2011, godziny popołudniowe pokroju 17 - 18. Ktoś za? Przeciw?

 

Jeśli nie będzie protestów to w czwartek rano idę zarezerwować salę. Może się okazać, ze ktoś był szybszy (mała szansa), dlatego termin może jednak jeszcze się zmienić.

Jestem za, i mam nadzieje, że ktoś dojedzie z ULTRASONE PRO900/2900 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.03.2011 godziny 17:00 - 20:00

 

Tak udało mi się zaklepać salę, myślę że starczy nam czasu. Od 20 ktoś już rezerwował. Instruktarz dotarcia:

 

Całość imprezy to dom studencki nr 2 Polibudy, przy ulicy Jana Pawła II. Najlepiej jest wsiąść w jakikolwiek tramwaj jadący na przystanek Politechnika. Teren polibudy raczej rzuca się w oczy. Poniżej mapka.

Legenda:

Czarnym zaznaczone wejście do DS

Czerwonym przystanek Politechnika

Niebieskim przystanki Kórnicka (odpowiedni dla tramwai jadących w kierunku zgodnym ze strzałkami)

mapka.png

 

Ważna sprawa: muszę najpóźniej do czwartku dostarczyć listę obecnych. Potrzebne jest imię i nazwisko. Teoretycznie do akademika nie można wejść od tak sobie, jak wygląda praktyka - wiadomo, ale lepiej żeby wszyscy na liście byli, nie ma sensu kombinować.

 

Kontakt do mnie: 788 970 869, gg: 4908080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to niewiele pomoże. Cały dzień mam zabudowany zajęciami na WE. Akurat mam ćwiczenia z których nie wypada się urwać.

 

Więc mną się nie sugerujcie.

 

Na liste mnie wpisz proszę, najwyżej się nie pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim składzie to nie widzę sensu zajmować politechniki co i tak jest dość mocno ograniczone czasowo. Po 20tej mogę siedzieć i do północy.

 

Mało nas będzie to i wszystkiego będzie można na spokojnie posłuchać i przyjrzeć się dokładnie i tak dalej. Tylko ramy czasowe pierwotnie wyznaczone mocno nie sprzyjające.

 

Da radę przerzucić imprezę do innego lokalu? Bardziej otwartego czasowo z równi dogodnym dojazdem? Ale mam wymagania hoho.

 

(późna pora uderza do głowy)

Edytowane przez maciej76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, pewnie do czwartku więcej osób wyśle swoje dane. ;) Poza tym jeszcze mają się przecież zjawić gentelmeni ze stolicy, prawda? Nie będzie aż tak kameralnie chyba.

 

[EDIT] Będzie może clip+ albo nowa szufla?

Edytowane przez zodiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z lawrencem chcemy przyjechać, brakuje nam tylko jednej osoby do kompletu, bo chcieliśmy przyjechać w 4 osoby. Poza tym pytanie ile będzie osób z poznania i ile będzie w końcu trwał meet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności