Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

Może, ale tylko może, zbierzemy warszawską ekipę. Marzec wydaje się być na tyle odległą datą, że każdy z nas da radę zaklepać sobie jakiś termin.

A w 4-5 osób opłaca się samochodem śmignąć.

 

I też mówie tylko "może" udało by mi się skombinować wtedy jakąś salkę konferencyjną w poznańskiej siedzibie firmy (jeśli tam takie mają) :)

 

Świetna deklaracja/ oby wypaliło... ogarniać temat proszę ja was ;)

Mogę ewentualnie pojawić się z Clipem+, CAL!@cordial cmk422, Senki CX270.

Tylko nie wiem, czy to ma sens ;)

Na cordialu nie słuchałem.. Sonolene miałem w swoich/ ja ugoszczę was HP910, German maestro GMP8,400@KLOTZ i coś z wyższej półki.. ale jestem na razie w fazie poszukiwań... mogę przytaszczyć cd marantz cd52mk2 SE na CDA1541/SAA7321GP... jeszcze nie rozgryzłem co tam siedzi.. tzn... nie otworzyłem puszki... niby CDA, ale ludzie piszą że w wersji SE siedzi PHILIPS/ No i napęd CDM4

Jestem niepełnoletni :<

 

A co to ma do rzeczy? biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej sprzętu tym lepiej.

 

Jeżeli ktoś weźmie przyzwoity wzmacniacz to byłoby miło. Mnie pewnie nie będzie się chciało ciągnąć 20 kilowej Yamahy ze sobą, za to laptopa i Musilanda wezmę, wyjście słuchawkowe nie powala ale jako DAC działa super.

 

Można by powoli robić listę chętnych. Z tego co widzę:

 

1.NuBreed

2.Goras

3.zodiac

4.aallen

5.magnet13

6.maciej76

7.piotrus-g

8.Iudex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niezłe zainteresowanie się zrobiło tematem meetu. To dobrze, sporo sprzętu i sporo ludzi, zapowiada się ciekawie :D

 

Sam chętnie posłucham dt990pro, ze swojego inwentarza mogę zaoferować s9, m50, ie7 i ew. jakby kto chciał mogę wziąć hifimana ef2, sr60i i szuflę 1gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej sprzętu tym lepiej.

 

Jeżeli ktoś weźmie przyzwoity wzmacniacz to byłoby miło. Mnie pewnie nie będzie się chciało ciągnąć 20 kilowej Yamahy ze sobą, za to laptopa i Musilanda wezmę, wyjście słuchawkowe nie powala ale jako DAC działa super.

 

Można by powoli robić listę chętnych. Z tego co widzę:

 

1.NuBreed

2.Goras

3.zodiac

4.aallen

5.magnet13

6.maciej76

7.piotrus-g

8.Iudex

 

http://forum.mp3store.pl/topic/47789-meeting-w-poznaniu/page__view__findpost__p__698888 Już jest LISTA stronę wcześniej ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, ja mogę mieć RS2i, HD650, HD580, D2000, Toucha i ze 2 wzmaki z uDaciem włącznie

Postaram się być w takim razie i dam Ci do odsłuchów, mojego ampa hybrydowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2000 nigdy ;D (i napewno nie za 500zł ;p)

 

piotrus-g, chętnie posłucham ale najlepiej na jakiejs spokojnej muzyce instrumentalej bo tylko na takiej najbardziej skupiam się na przekazie technicznym. Ewentualnie jakiś spokojny wokal, takie mrrruczenie :D

 

Postaram sie do tej okazji dopasowac swoje biblioteki

 

btw. Mozesz przywiezc kilka wzmacniaczy na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem z Patrykiem vel lawrence vel Audiomagic i jest prawie pewne że przybędziemy. Warunek - musi być to w weekend i najlepiej na początku marca.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja wpadne ze sprzetem: moge przyniesc 0.7 i kilka wzmacniaczy-redbulla albo kodeine;)

 

 

Kodein DAC... chętnie "posłucham" :P

 

Rozmawiałem z Patrykiem vel lawrence vel Audiomagic i jest prawie pewne że przybędziemy. Warunek - musi być to w weekend i najlepiej na początku marca.

 

 

Tylko wioski nie zróbciebiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiele chętnych, zaprawdę.. dogodny ustalić termin potrzeba, by zadowoleni wszyscy audioholicy byli.. wink.gif

 

Proponuje Powoli pisać, jakie terminy komu pasują... postaramy się wybrać, ten, który będzie akceptowany przez największa ilość Userów.

 

Mi pasuje, każdy weekend, w dowolnych godzinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności