Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge wpaść z Touch 2g, Sennkami IE8(dziś zakupiłem xd), ADDIEM'ami i prawdopodobnie z x1050

ale to dopiero za 2 tygodnie bo poki co mam sesje, a co najgorsza nanielichym kierunku jestem wiec nauki jest mnostwo :(

hd595 sprzedalem znajomkowi, a hd540 gdyz sa 300ohmowe raczej odpadaja...

chetnie posluchalbym hd600, hd580 i srh840 wzglednie 750dj i video i posluchal roznych zestawien z wymienionymi i swoim sprzetem =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z uwagi na to, że powoli zaczynam widzieć światełko w tunelu zwanym sesją, proponuję zacząć ustalać jakąś wspólną wersją terminu i godziny.

 

Na rozruch może 2 weekend marca czyli 13/14. Co Wy na to? Proponuję by każdy wypowiedział się, czy pasuje mu sobota / niedziela / dowolnie / żadne.

Co do godzin, wydaje mi się, że popołudnie (17 - 20) byłoby rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem rano zarezerwować salę.

 

Niedziela, godzina 17:00 - 20:00

 

Kto może i ma ochotę - niech przychodzi, pomieszczą się wszyscy ;) Tylko proszę powysyłać mi na PW swoje imiona i nazwiska, do piątku muszę dostarczyć listę. Jeśli ktoś nie jest pewien czy będzie mógł - niech i tak wyśle, lepiej żeby był na liście a nie przyszedł niż odwrotnie.

 

Sala ta co ostatnio, w poście #131 instrukcja jak tam dotrzeć, w razie pytań PW lub kom: 788 970 869. Gadulca chwilowo nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków z Poznania nie musi być dużo, żeby się dobrze bawili ;) Na początek lista sprzętu z pamięci, jeśli czegoś zapomniałem to krzyczeć:

 

Chińskie wynalazki Kilara za 15 zł :)

EX82

EX85

NuForce NE-7M

Etymotic HF2 @ ER-4S

 

seryjne KSC75

moje modowane KSC75

Yuin G2A

Shure SRH 240

Shure SRH 750 DJ

Sennheiser HD515

Sennheiser HD580

Sennheiser HD600

AKG K340

Elektronika TDS-5

Creative Aurvana Live!

Allesandro MS-1

Philips SHS 8200

 

Ordnance DAC-1

iBasso D3 (czy D4 bo nie jestem pewien?)

E-MU 0202

 

iPod Nano 1g

iPod Video

iPod Touch 2g

Sansa Clip

 

MxM

MiniForum 608

Holdegron H1

OTL

 

 

Atmosfera sprzyjała wszystkiemu za wyjątkiem słuchania, ale co tam pamiętam z nowych dla mnie rzeczy:

 

- Shure SRH 240 vs 750DJ: O tych drugich już pisałem, na prawdę ciekawe słuchawki, równe i precyzyjne. Jedyną ich dużą wadą jest silna "niewyjściowość", wygląda się w nich jak kosmita, gdyby nie to to świetny, uniwersalny sprzęt i do domu i do miasta. A 240 - cóż. Były na meecie.

 

- HD515 - kpina, gdyby ich cenę (260 zł z tego co widzę na allegro) podzielić na dwa to wciąż byłyby za drogie.

- HD580 i HD600 - słychać, że to ten sam przetwornik. Nasze 580 miały mocno już wygniecione, mięciuteńkie pady. 600tki - takie z żelbetonu. Wpływ na dźwięk był, te drugie grały jaśniej i ostrzej, 580 były nieco bardziej "miękkie", otulające słodkim i delikatnym dźwiękiem... Różnice nieduże, ale wyczuwalne, prawie na pewno wynikające w pierwszej kolejności ze sztywności padów.

 

- MS-1 faktycznie bardziej cywilizowane od większości Grado, ale w dalszym ciągu szalenie ostre, wyraziste i agresywne w przekazie. I wada to i zaleta.

 

 

Kilar wrócił do domu z pustymi rękami, Pani Z Portierni odzyskała papier toaletowy sztuk jeden a ja nie wygrałem aukcji na allegro.

A wszyscy żyli długo i szczęśliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, atmosfera była bardzo miła mam nadzieję, że następnym razem podlejemy ją trochę chmielowym trunkiem co by każda para słuchawek grała równie pięknie wink.gif

 

Moim największym odkryciem tego meetu były .......werrrrrrrrble......... recablowane CAL w połączeniu z Touchem 2g smile.gif. Gra to zacnie i mimo, że już kiedyś miałem te słuchawki i powiedziałem, że nigdy więcej, to z tym palyeram grają o niebo lepiej i w tym przedziale cenowym nie widzę dla nich żadnej konkurencji.

Zauważyłem taką prawidłowość, że osobom którym podoba się brzmienie Shure srh 240 nie podchodzą CALe i na odwrót, tak więc znacie już moje zdanie na temat srh 240 smile.gif

Po rozczarowaniu jakie doznałem po OK2 miło zaskoczyły Yuin G2 - grały ciepło, barwnie i fajnie sie łączyły z Touchem, tylko szkoda, że konstrukcja dość licha ale za to wyglądają o wiele lepiej niż bidulki KSC75. Przy okazji tych ostatnich to myślę, że na następny meet modyfikacja Gorasowych kossów posunie się o kolejny krok i tym razem zobaczymy je z padami od HD650 i pałąkiem przeszczepionym z AKG 701 wink.gif DIY rulez!!!

 

Takie rzeczy tylko w Wielkopolsce! smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko żałować, że do Poznania jest ode mnie 160 km :-) Swoja drogą szkoda że nie organizowaliście 21 kwietnia przez przypadek będe wtedy w Suchym Lesie - a to przecież blisko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności