Skocz do zawartości

Nowy iPod Shuffle 4gb


chible

Rekomendowane odpowiedzi

Strona producenta: http://www.apple.com/ipodshuffle/

Imho nic ciekawego + denna (pseudoinnowacyjna) obsługa

Patrząc z perspektywy sprzedaży, myślę że wcale nie taka denna.. Musieli wprowadzić coś nowego, bo wątpię by trzecia generacja "tego samego" osiągnęła by tak wysoką sprzedaż.

 

Ja zawsze powtarzam, że Apple dobrze wie co robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to apple się nie popisało, wygląda na to że nowego shuffle będziemy mogli używać tylko z dedykowanymi słuchawkami - głupota moim zdaniem zwłaszcza ze shuffle docelowo ma być przypinany do ubrania, gdzie bardzo łatwo można do niego sięgnąć i użyć przycisków nawigacyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze przytrzymując przyciski kontrolne na słuchawkach, lub coś w tym stylu, pewności nie mam bo prezentacja na stronie apple nie chce mi się włączyć

 

po dłuższej chwili namysłu muszę stwierdzić ze apple wie co robi, nowy shuffle większości ludziom się spodoba dlatego ze ma całkiem ładny design, nietypowa nawigacje no i to "bajeranckie" aczkolwiek kompletnie nie przydatne czytanie nazw utworów, dodatkowo napędzi także rynek dodatkowych akcesori do shuffle np dedykowanych słuchawek, pilotów nawigacyjnych czy co tam jeszcze wymyśla. Moim zdaniem gdyby nie ten kompletnie nie trafiony sposób nawigacji to byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to apple się nie popisało, wygląda na to że nowego shuffle będziemy mogli używać tylko z dedykowanymi słuchawkami - głupota moim zdaniem

dodatkowo napędzi także rynek dodatkowych akcesori do shuffle np dedykowanych słuchawek, pilotów nawigacyjnych czy co tam jeszcze wymyśla.

Otóż to. Myślisz, że dlaczego iPody nie mają wbudowanego odbiornika fm? Dlaczego się tak rysują? Dlaczego mają dedykowane kable/ładowarki? Oni po prostu dobrze wiedzą jak zarobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
A gdzie się przerzuca piosenki?

W słuchawkach do iP masz na kablu mikrofon z przyciskiem, jeden klik - pauza/wznowienie, dwa - następny utwór, trzy - poprzedni, tutaj pewnie będzie podobnie.

 

Swoją drogą stawiam, że w Polsce policzą sobie za niego ok. 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort

Syntezator mowy? Z początku wydawało mi się to głupie, ale po chwili zajarzyłem, że to ciekawe rozwiązanie dla osób niewidomych.

 

Wyglądem to faktycznie, przypomina zapalniczkę :P Ale kurde - bez przesady, jeśli chodzi o rozmiary... nie lubię małych playerów z tego względu, że "nierzadko" nie mają czym się zaprezentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntezator mowy? Z początku wydawało mi się to głupie, ale po chwili zajarzyłem, że to ciekawe rozwiązanie dla osób niewidomych.

 

Wyglądem to faktycznie, przypomina zapalniczkę :P Ale kurde - bez przesady, jeśli chodzi o rozmiary... nie lubię małych playerów z tego względu, że "nierzadko" nie mają czym się zaprezentować...

Hehe, dobre :D Niedosyć, że osoba niewidoma "nie widzi" to jeszcze będzie słuchała muzyki, co by nie słyszeć... ja patrząc i słuchając pare razy bym pod auto wpadł (z resztą nie tylko ja), a co dopiero osoba niewidoma.

Zgadzam się jednak, że owe małe gabaryty to w sumie żaden plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
Hehe, dobre :D Niedosyć, że osoba niewidoma "nie widzi" to jeszcze będzie słuchała muzyki, co by nie słyszeć... ja patrząc i słuchając pare razy bym pod auto wpadł (z resztą nie tylko ja), a co dopiero osoba niewidoma.

 

LOL nie

 

Mówię raczej, że owy iPod mógłby być ciekawym rozwiązaniem dla niewidomych - ale w WARUNKACH DOMOWYCH. Wyobrażasz sobie niewidomego spacerującego po ulicy słuchającego muzyki z nowego shuffla? :P

 

@V - W sumie też dobre pytanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz mi prosze, jak osoba niewidoma wgra na owego iPoda muzyke? Domyślam się, że ludzie niewidzący potrafią włączyć wieże i wsadzić płyte kompaktową i w ten sposób słuchać muzyki, ale jak mają obsłużyć coś, co potrzebuje komputera?

Wyobrażasz sobie niewidomego spacerującego po ulicy słuchającego muzyki z nowego shuffla? :P

Ano wyobrażam, dwa lata temu tak się zachowywałem (tzn. nie z szuflą) ;) Na szczęście nic mi się nie stało... wnioski wyciągnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO 4GB to za dużo jak na odtwarzacz bez wyświetlacza (format mp3). Idę ulicą i chcę posłuchać ulubiony kawałek. Przejdę z pół kilometra zanim go "wymacam" :D (czasami tak mam z szuflą 1G, po prostu MUSZĘ posłuchać ten utwór i będę klikał next aż go nie znajdę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aktualnie Apple nie daje raczej możliwości wyboru - bo w końcu jak będziecie sterować swoim wspaniałym odtwarzaczem za pomocą dousznych słuchawek, które nie posiadają wbudowanego pilota? :)"

 

Wszystko na temat. To będzie niewypał, chyba że będzie grać na poziomie Karmy lub E10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności