Skocz do zawartości

Formowanie Baterii w Vedia C6+


Afro92

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jak to jest z tym formowaniem batki w Vedi C6+? Bo na opakowaniu pisze, że nie trzeba, w instrukcji, że trzeba wykonać przez pierwsze 2 ładowania cykle po 8 h... Rozładowałem przed chwilą playera, wyłączył się, włączyłem jeszcze raz, podziałał chwilkę i znowu padł to podłączyłem do ładowania i mam ładować aż się naładuje czy 8 h w końcu? I czy mam wykonać ten cykl ładowań czy mogę jak się naładuje podpiąć pod kompa (zacznie się chyba ładownie) i wrzucać kawałki i filmy na playera? Wolę się spytać bardziej doświadczonych na forum ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam jeszcze taki problem: podłączam ładowarkę do gniazdka, dioda na niej pali się na zielono, następnie podłączam player do ładowania, na ładowarce pojawia się czerwona lampka (ładownie) lecz po jakiś 2-3 h na playerku pisze, że jest ładowanie ukończone a ładowarka nadal świeci na czerwono, coś jest zepsute bo nie wiem czy czekać na zielone światło czy odłączać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% się ładuje bo na playerku piszę, że naładowany, potrzymałem go troszkę i wyskoczyła zielona lampka, a gdy kliknąłem jedn przycisków na playerku żeby podświetlić (okazało się że bata jak była full jest nadal full) to dioda zrobiła się tak szybko mrugająco pomarańczowa a gdy podświetlenie playera zgasło znowu zrobiła się zielona, po tym go odłączyłem i jest full naładowany, i teraz tu pytanie czy moja ładowarka jest uszkodzona, że player się naładuje a zielona dioda pojawia się po jakiś 30-60 min.? Tak samo czemu na żółto świeci ładowarka jak po naładowaniu się świeci na zielono to gdy podświetlę ekran playera to dioda robi się pomarańczowa chwilowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności