Skocz do zawartości

Pentagram Cineo vs. Vedia c6+


Afro92

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, postanowiłem kupić to MP4 ze stajni Pentagrama po przeczytania wielu recenzji (Slider odpadł ze względu na jego kiepski panel dotykowy) lecz zobaczyłem, że za 30 zł (Pentagram 309 zł a Vedia C6+ 339 zł w przypadku 8 GB) drożej mogę nabyć Vedie c6+ i tu właśnie pytanie, który z tych 2 odtwarzaczy kupić? Słyszałem, że Vedia gorzej radzi sobie z odtwarzaniem filmów wyższej rozdzielczości ponadto tego co słyszałem podobno Vedia nie daje gwarancji door to door i jest u nich marny serwis, gorszy od Pentagrama, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko do filmów, filmy mają tutaj być dodatkiem, muzyki będę słuchał, byłem wczoraj obmacać tą Vedie i przypadła mi do gustu :) Tylko słyszałem, że Pentagram ma o wiele lepszy serwis i softwere od Vedi ale za to nie ma Transmitera FM i wyjścia TV OUT, ponadto słyszałem, że Pentagram lepiej odtwarza filmy a troszkę gorzej muzykę a Vedia odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, postanowiłem kupić to MP4 ze stajni Pentagrama po przeczytania wielu recenzji (Slider odpadł ze względu na jego kiepski panel dotykowy) lecz zobaczyłem, że za 30 zł (Pentagram 309 zł a Vedia C6+ 339 zł w przypadku 8 GB) drożej mogę nabyć Vedie c6+ i tu właśnie pytanie, który z tych 2 odtwarzaczy kupić? Słyszałem, że Vedia gorzej radzi sobie z odtwarzaniem filmów wyższej rozdzielczości ponadto tego co słyszałem podobno Vedia nie daje gwarancji door to door i jest u nich marny serwis, gorszy od Pentagrama, to prawda?

 

Przy roznicy 30zł do C6+ dostajesz TVout , FM Transmitter + Słuchawki niby lepsze.

A tak pozatym to idetyczne grajki. Nie bierz C6 chyba ze bylby tanszy od Cineo.

 

Przy takiej roznicy bralbym C6+ a serwis Vedii coz to jakas masakra jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności