Skocz do zawartości

Rockbox w H320


ace99

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wymieniłem oryginalną baterię w moim H320 na nową z batimexu, teraz przyszedł czas na RB. tylko czy RB jest stabilniejszy ( albo przynajmniej równie stabilny) od oryginalnego FW. Ściągnąlem instalkę ( zip RB 3.1 ) ze strony rockbox, i dalej nie wiem co mam zrobić. Czy instalować dualboota, czy samego rockboxa odrazu. Mam jeszcze jedno pytanie i zarazem prośbę, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć łopatologicznie jak zainstalować RB z dualbootem albo samego RB zamiast fw irivera.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zrobiłeś zgodnie z instrukcją. Na początek zainstaluj bootloadera.

 

 

Pobrałem program RB utility, który miał automatycznie zainstalować RB z dodatkami i bootloaderem i tak zrobił, ale odpala się tylko oryginalny fw bez opcji wyboru systemu. Zainstalowałem również oddzielnie poprzez ten program bootloadera ( samego, bo już pliki .rockbox były ba playerze ) i dalej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wgrać RB na tego playera. Zrobiłem instalację ręczną, wrzuciłem bootloadera, ale nie mogę wybierać pomiedzy rb a oryginalnym fw. Jak to zrobić, ponieważ zaraz po uruchomieniu ładuje mi się rb ( możę jakaś kombinacja klawiszy włączy org fw ? xD ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Udało mi się wgrać RB na tego playera. Zrobiłem instalację ręczną, wrzuciłem bootloadera, ale nie mogę wybierać pomiedzy rb a oryginalnym fw. Jak to zrobić, ponieważ zaraz po uruchomieniu ładuje mi się rb ( możę jakaś kombinacja klawiszy włączy org fw ? xD ).

 

Wybieranie jest ci niepotrzebne bo Rockbox jest lepszym wyjściem od standartowego Firmewaru ponieważ bardziej oszczędza baterie. Na przykładzie mojego kolegi z 14 godzin do maksymalnie 18 godzin odtwarzania ciaglego bez zadnych zabaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie jest ci niepotrzebne bo Rockbox jest lepszym wyjściem od standartowego Firmewaru ponieważ bardziej oszczędza baterie. Na przykładzie mojego kolegi z 14 godzin do maksymalnie 18 godzin odtwarzania ciaglego bez zadnych zabaw

nie wie czy dobrze zapamientalem ale przytrzymaj dluzej klawisz wlanczania jesli to nie to to sprawdz jeszcze to wylacz pleyer zablokuj holdem i wlacz powienien sie uruchomic na orginalnym FW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wie czy dobrze zapamientalem ale przytrzymaj dluzej klawisz wlanczania jesli to nie to to sprawdz jeszcze to wylacz pleyer zablokuj holdem i wlacz powienien sie uruchomic na orginalnym FW

 

Ta kombinacja działa na moim H340:

play+rec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności