Skocz do zawartości

Mp4 do FILMÓW! i Słuchawki za max 150zł


Pumar

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim (mój pierwszy post:)

 

Po pierwsze chciałbym kupić mp4 do około 350zł do oglądania filmów - na muzyce mi zbytnio nie zależy ale żeby było w miarę. Po wstępnym rozejrzeniu mam zamiar kupić Vedie C6+ (3", 8GB i podobno dobre słuchawki razem).

Co o tym myślicie?

 

 

A po drugie - słuchawki do kompa do 150zł - najważniejsze żeby były wygodne - teraz mam jakieś manty za 50zł ale mnie uszy przez nie bolą... Też po wstępnym rozejrzeniu myślę o KOSSach UR-40 tylko trochę boję się bo wszędzie piszą że z dupnych materiałów są zrobione;/ Jakby co to mam zwykłą zintegrowaną kartę więc nie potrzebuję jakiś ekstra dobrych bo zbyt dużej różnicy nie usłyszę... Jakieś propozycje?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też nie chce aż tak wielkiego jak BigBoy (a raczej nie chce tyle kasy wydawać na playera:P), nJoy już raczej troche mały:P Ogólnie są 3 playery zupełnie różnych firm które są prawie takie same (3", 8GB za okolo 350zl, w miarę dobra rozdzielczość, nie potrzeba konwertować do jakiś dziwnych formatów):

 

Pentagram Eon Cineo

+ Te same co reszta

+-? Podobno najmniej błędów w firmware i ciągle wychodzą nowe wersje

- Syfne słuchawki

- Słaba bateria

 

Laberg Visio

+ Te same co reszta

+ Podobno bateria nawet 6h trzyma ciągle oglądając filmy

+ Słuchawki chyba dobre?

+ TV-OUT

- Firmware ma dużo błędów i z tego co czytałem cholernie żadko wychodzą nowe wersje (albo i nigdy)

 

No i Vedia C6+

+ Te same co reszta

+ Dobre słuchawki

+ Ogólnie dużo dodatków

+ FM transmitter i TV-OUT

+- baterie trzyma krócej od Visio ale lepiej od Eona

- Trochę błędów w firmware i też żadko wychodzą nowe wersje

 

I tak najbardziej myślę o tej Vedii ze względu na to że nie będe musiał kupować słuchawek, fm transmitter, no i firmware podobno nie jest tak syfny jak w visio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam w koncu wybrać?:P Przydało by się żeby jakaś inna firma wydała coś w tym stylu ale bez błędów w firmware...

 

 

 

Po dłuższym przemyśleniu kupie chyba BigBoya Laberga - 50zł drożej, 4GB (rozszerze kartą) no i te 4"... A co do słuchawek to już jestem raczej pewien że UR40

 

 

 

Kupiłem UR40 - jestem bardzo zadowolony:) Bardzo dobry dźwięk (chociaż nie mam zbyt dobrego porównania:P) no i mój priorytet został spełniony - są wygodne jak cholera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności