Skocz do zawartości

kilka pytań w sprawie Sony NWZ-S638F


Mufu Gufu

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum dlatego witam serdecznie wszystkich, choć zaglądałem tu już nie raz i dzięki wam miedzy innymi kupiłem T60 z którego przed długi czas byłem bardzo zadowolony, teraz jestem zmuszony zainterweniować osobiście

 

Mam okazje kupić dość tanio(przynajmniej tak mi się wydaje) nowiutki odtwarzacz Sony NWZ-S638F (270zl) na jednym z serwisów aukcyjnych lecz sprzedawca jak mnie uprzedził sprzedaje produkt bez pudelka (czyli bez gwarancji). Zanim zapytam sprzedawce dlaczego nie ma pudełka...

 

1. czy nowy oryginalny sprzęt może w ogolę nie posiadać gwarancji, czy to na pewno podróbka

2. Jeśli jest to normalna sytuacja z która się jeszcze nie zetknąłem to w jaki sposób mógłbym to rozpoznać czy to mimo wszystko nie jest podróbka (możliwy jest odbiór osobisty dlatego miał bym okazje to sprawdzić)

3. słyszałem że słuchawki w zestawie są dość dobre, ale mogę dokupić inne w granicach 100zł. Pytanie czy warto?, czy różnica będzie duża no i jakie?

 

 

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbka to to nie będzie prawie na pewno, słuchawki są podrabiane ale odtwarzacze nie sądze.. Sprzedawany jest sam odtwarzacz? Czy są z nim słuchawki, kable itd. ? Jeśli sam odtwarzacz to prawie na pewno kradziony/znaleziony, jeśli zestaw to różnie bywa, może mu sie zepsuło pudelko, zgubił albo nie wiem co jeszcze.. Słuchawek do 100 zł nie opłaca się kupować bo nie znajdziesz nic lepszego od standardowych EXów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności