Skocz do zawartości

Wieża do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam w domu miniwieżę Panasonic SC AK44.

Jej kolumny zbudowane są na bazie dokładnie tych samych głośników, co EH 760 Technicsa (nic dziwnego - obie wieże pochodzą z tego samego okresu, a jak wiemy, Technics i Panasonic należały do jednego koncernu - Matsushita). Gra to niespecjalnie. Góra jest kiepska (no ale czego można się spodziewać po kopułkowym tweeterze) a bas rozlazły. Gra to wszystko niespójnie.

 

Można mieć tylko nadzieję, że zastosowanie lepszych obudów głośników i może lepszej elektroniki w przypadku Technicsa skutkuje poprawą brzmienia. Ale wciąż trudno mi uwierzyć, żeby mogło to dorównać poziomowi PianoCrafta.

Jeśli Technics, to coś z ich, jak to oni nazywali, mikrowież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu miniwieżę Panasonic SC AK44.

Jej kolumny zbudowane są na bazie dokładnie tych samych głośników, co EH 760 Technicsa (nic dziwnego - obie wieże pochodzą z tego samego okresu, a jak wiemy, Technics i Panasonic należały do jednego koncernu - Matsushita). Gra to niespecjalnie. Góra jest kiepska (no ale czego można się spodziewać po kopułkowym tweeterze) a bas rozlazły. Gra to wszystko niespójnie.

 

Można mieć tylko nadzieję, że zastosowanie lepszych obudów głośników i może lepszej elektroniki w przypadku Technicsa skutkuje poprawą brzmienia. Ale wciąż trudno mi uwierzyć, żeby mogło to dorównać poziomowi PianoCrafta.

Jeśli Technics, to coś z ich, jak to oni nazywali, mikrowież.

 

A co, piezoelektryczny lepszy :blink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to najpopularniejszy rodzaj tweeterow - rowniez hi-endowe zestawy sa na kopulkach. co ci w nich nie pasuje?

A co, piezoelektryczny lepszy :blink: ?

Nie bijcie, przepraszam :P

Chodziło mi oczywiście o stożkowy :D

Tutaj (uwaga - duża waga) widać te tweetery. Konstrukcją niewiele różnią się od popularnych półwatowców za parę zł z elektronicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności