Skocz do zawartości

Jaki następca T10 ?


przemo77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem od paru lat dumnym posiadaczem iRiver T10 2 GB FM. Odtwarzacz jest super, jednakze szukam czegos jeszcze lepszego.

 

Co chce miec:

- jakosc dzwieku - lubie odtwarzacze basowe, slucham glownie dance.

- zasilanie bateryjne - nie toleruje zadnych wbudowanych akumulatorów. Ewentualnie moge sie zgodzic na dedykowany akumulator, ale taki ktory mozna w kazdej chwili wymienic i miec przy sobie zamiennik w razie czego.

- kopiowanie plikow metoda przeciagnij-pusc. Nie toleruje zadnych programow do obslugi urzadzenia, konwertowania itp|.. Chce podlaczyc odtwarzac do kompa, komp ma go wykryc jako pamiec przenosna i w 10 minut przekopiowac czego potrzebuje.

 

Jednym slowem szukam czegos jak T10, ale znacznie lepiej wyposazonego, z lepsza jakoscia dzwieku, uniwersalnego, z duzym wyswietlaczem. Nie wiem czy sie da ? Co radzicie ?

 

PS: Dodam ze probowalem juz iRivera E100, al szczerze mowiac kurzy sie w szafie, gdyz w porownaniu do T10, jest to zwykły złom. Po jego zakupie szybko wrocilem do zdradzonej T10, a E100 wylądowal na dnie pudełka z napisem - "do sprzedania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale niewymienny akumulator dyskwalifikuje to urzadzenie w 100%. Ale propozycja rzeczywiscie ciekawa i gdyby ten i7 mial aku wymienne to to byloby moze to czego szukam.

 

Nie musze miec zasilania na aku AA czy tez AAA. Moze byc akumulator dedykowany, cos na kształt tych w aparatach cyfrowch. Chodzi po prostu o to zeby byl wymienny, bo mialem juz 3 odtwarzacze z niewymiennymi, wbudowanymi aku i za kazdym razem bylem z nich niezadowolony, a ostatnim przedstawicielem jest E100.

 

Nie mam wymagac co do rozmiaru - moze byc maly, moze byc duzy. Cena w zasadzie tak bez znaczenia, tzn: powiedzmy do 1 tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności