Skocz do zawartości

Sluchawki nauszne do SONY NWZ-3639F


esc0bar

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiaca jestem posiadaczem wymienionego w temacie playera. Do tej pory uzywalem sluchawek dousznych. Jednak czesto zdarza sie, ze lubie sobie zasnac "z muzka na uszach" i po kilku godzinach budze sie z meczacym bolem uszu. Mam pytanie co do zgrania sie tego playera z jakimis w miare dobrymi sluchawkami nausznymi. Moze ktos z Was juz kombinowal cos w tym temacie i chce sie podzielic swoja opinia. Lubie dzwiek cieply, z w miare dobrze oddana cala skala. (sorry za brak polskich znakow)

Kwota jaka moge przeznaczyc na te cudenka to okolica 500 zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spie to mam wiekszy komfort z nausznymi, niz majac zalozone dokanalowki. Te pierwsze radza sobie calkiem dobrze, mimo to, ze sa wykone z plastiku. Moze odejdzmy juz od tematu spania ze sluchawkami, a skupmy sie bardziej na brzmieniu. Osobiscie nie mam mozliwosci dokonania odsluchu przed zakupem wybranego modelu. Sluchawki kupuje przez amazon.co.uk. Chcialbym wiec przed zakupem zasiegnac porady, by zawezic w jakims stopniu swoj wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam s638f i uzywam do niego denony ah-d1001. Jesli lubisz cieply, szczegolowy, przestrzenny dzwiek, okraszony nisko schodzacym basem to polecam ten zestaw. Czesto slucham muzyki wlasnie przed snem i sprawdzaja sie calkiem dobrze, choc na boku nie da sie w nich polozyc :) Graja bardzo dobrze ( a moze nawet najlepiej ) w zakresie glosnosci 10-14 przy czym dzwiek praktycznie jest nie slyszalny na zewnatrz, wiec nie przeszkadza spiacej obok zonie. W klasie cenowej do 600 zl nie znalazlem nic, co dla mnie samego gralo lepiej od tych denonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos troszke bardziej mobilnego? Zycie nie polega tylko na spaniu. ;>

 

Na ten przyklad cos takiego ->AKG K 518 DJ.

AKG 518 z racji świetnej izolacji i dobrego docisku są chyba jednymi z lepszych nausznych słuchawek na miasto. Dla mnie okazały się trochę za duże, ale ja praktycznie ciągle jestem w ruchu. Ludzie narzekają tylko na nadmiar basu, ale ja osobiście w tym widziałem ich urok. Poza tym można ten mankament wyeliminować odpowiednim mod'em. Dodatkowo, jako osoba wybitnie wrażliwa na bodźce estetyczne, jestem zwolennikiem słuchawek "ładnych" i bardzo zwracam uwagę na design (czasami za bardzo), a w tym modelu stoi on na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności