Skocz do zawartości

Doki do T10, max 150 zł


bosman

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem irivera T10, zakupionego zresztą za radą forumowiczów i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory jechałem na zwykłych Cresynkach, przymierzałem się na zakup lepszych sluchawek, ale charakterystyka Cresynków mi odpowiadala i z zakupem nowych mi się nie śpieszyło. Kilka tygodni temu Cresynki odeszły z tego świata i teraz już muszę cos kupić.

 

Dysponuję kwotą 150 zł. Oczywiście im mniej wydam tym lepiej.

 

Zdecydowałem się, że moje nowe słuchawki to będą doki.

 

1. Słucham czarnej muzy - Rap, RnB, Soul; poza tym house i lżejsza elektronika, ale również na inne gatunki jestem otwarty (stary dobry rock).

 

2. Iriver t10 z tego co czytałem jest ciepłym playerem. Czy aż tak bardzo, że ex85 zupełnie nie będą do niego pasowały? Lubię takie ciepłe brzmienie jakie płynie z t10, nie jestem audiofilem szukającym w każdym nagraniu najmniejszych szczegółów.

 

3. Podłączałem do t10 ep630 - tragedia, tego nie mogłem słuchać. Cx300 podobno grają podobnie, więc też odpadaja.

 

4. Jakie polecicie mi doki do 150zł, które przyzwoicie zgrają się z T10?

 

5. Jak wypadają Philipsy, różne modele SHE, SHH? Opinie na forum są różniste i ciężko się nimi sugerować. Czy grają czyściej i mniej dudnią od nieznośnych epków?

 

6. Głównie chodzi mi o opinię na temat EX85, aż tak mocno się pogryzą z t10, że nie warto ich brac?

 

Jest poza tym coś godnego uwagi w tej cenie? Wiadomo coś na temat nowych doków AKG (330, 340 itp)?

 

Wdzięczny będę za każdą życzliwą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Jak wypadają Philipsy, różne modele SHE, SHH? Opinie na forum są różniste i ciężko się nimi sugerować. Czy grają czyściej i mniej dudnią od nieznośnych epków?

Moim zdaniem są zdecydowanie lepsze od EPek. Są całkiem niezłe ale nie dałbym za nie więcej jak 50zł.

Powyżej kupiłbym EX082 lub EX85. Nie wiem jednak jak zgrywają się z T10.

 

 

Jest poza tym coś godnego uwagi w tej cenie? Wiadomo coś na temat nowych doków AKG (330, 340 itp)?

Moim zdaniem nic szczególnego, zwłaszcza w stosunku do ceny. Charakterystyka jest w miarę ok ale grają za ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności