Skocz do zawartości

Ipod Nano


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, no i miałem dzisiaj tego Nano w rękach. Bałem się zdjąć folie ochronna żeby go nie porysować ;) ale przyznaje ze nie sadziłem ze jest on aż tak mały. Na dobry początek współpracy się cos popsuło i musiałem szukać funkcji reset - jak się okazało jest w sofcie a nie "malutka dziurka".

 

Co to dużo mówić, nie zmieniło się wiele, poza grubością i wagą. Wyświetlacz czytelny, choć jest na nim widać ziarno. Gra, tak samo, ja tam w nim jakoś basów nie słyszę? nawigacja cały czas mi pasi - w sumie od dawna lubię to "kółeczko". Wole czarny kolor niż biały - tego jestem pewien. A no i słuchawki, hehehe.. no cóż, trzeba mieć te 150 zł więcej żeby odrazu kupić coś sensownego ;P

 

Jedno jest pewne na prezent dla damy, jest to fajna sprawa, tylko że z drugiej strony z deka droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo to raz (za drogo jak na warunki polskie, jak coś to z usa zciagać)

 

dwa, to to co mnie straszliwie boli - ładowanie plików tylko przez odpowiedni program :(

 

a trzy, to brak radia i dyktafonu, choć mogłbym to przebolec, bo mam te funkcje w swoim telefonie kom.

 

dezajn śliczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atuty:

wymiary, wyglad (zwlaszcza czarny), rodzaj pamieci (flash) ...i to juz koniec zalet.

 

Z porownywalnym budzetem jest juz wiele playerow wielogigowych. Niech ktos mnie przekona, ze 4 gigowy flash jest naprawde cudowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności