Skocz do zawartości

Ile bedziemy czekac na polskie "HD" ?


robbo2k

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje konkurs kiedy do nas trafi odtwarzacz z 800x480 z nowymi SoCami jak CC1600 lub Rockchipem 2712.

 

No i kto Laberg czy Vedia a moze Pentagram ?

 

Dla tego co wytypuje firmę i dzień premiery (powiedzmy +/-7dni) oraz (cene +/- 50zł) a wszystko

poprawnie nagroda "MP4" Player :) na Actionsie chyba ze budzet na nagrode zwieksze :)

 

Typ powinien zawierać:

 

Nazwa producenta

Wielkość ekranu

Cena

Data premiery

 

 

Swoja droga taka Onde VX545HD z 8GB 5cali mozna miec z allegro za 549zł wiec nasze zgrywusy dumnie zwane producentem maja problem :) by w maju sprzedac to samo za przykladowe 499zł (malo realne jak na 5 calowca)

(dzisiejsze ceny 16GB 4,3cala Vedii T8/Laberga BIGBOY to wlasnie grubo ponad 450zł)

 

Przy okazji jestem ciekaw wrazen z tych nowych chipow moze ktos ma Onde lub Ainola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje konkurs kiedy do nas trafi odtwarzacz z 800x480 z nowymi SoCami jak CC1600 lub Rockchipem 2712.

 

No i kto Laberg czy Vedia a moze Pentagram ?

 

Dla tego co wytypuje firmę i dzień premiery (powiedzmy +/-7dni) oraz (cene +/- 50zł) a wszystko

poprawnie nagroda "MP4" Player :) na Actionsie chyba ze budzet na nagrode zwieksze :)

 

Typ powinien zawierać:

 

Nazwa producenta

Wielkość ekranu

Cena

Data premiery

 

Czy ja też mogę wziąć udział w konkursie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułatwię sprawę i powiem, że nie śpieszno nam do "HD" obecnie wspieranego. To tak, żeby wypisać VEDIA z konkursu.

 

Do końca Q1 na 100% nie wypuścimy żadnego OEMa z "HD".

 

Plany promocyjne mamy inne, i chcemy powtórzyć sukces medialny CESu - po CeBIT mam nadzieje, że wszystko będzie już wiadomo :(

 

 

 

 

 

EDIT: Mamy Onde, mamy Ainola, a także dwa inne - oferujące takowe "HD". Nawigacja w RAmos T9 dziwna ale poza tym dużo fajnego. Jeszcze pomęczyć musimy nowe Chuwi.

Tu można wypatrzyć 3 playery dużo calowe, w tym jeden nie wymieniony powyżej (robbo2k - ten, z którego menu inspirowali ;))

Takie O2 trzeba przyznać że z MKV to jakoś kiepsko sobie radzi. Ale DivXy 1280 śmigają aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Mamy Onde, mamy Aniola, a także dwa inne - oferujące takowe "HD". Nawigacja w RAmos T9 dziwna ale poza tym dużo fajnego. Jeszcze pomęczyć musimy nowe Chuwi.

Tu można wypatrzyć 3 playery dużo calowe, w tym jeden nie wymieniony powyżej (robbo2k - ten, z którego menu inspirowali ;) )

Takie O2 trzeba przyznać że z MKV to jakoś kiepsko sobie radzi. Ale DivXy 1280 śmigają aż miło.

Ciekaw jestem jak te nowe Ondy i Ainole brzmią, Chińczycy zastosowali w nich wydzielony DAC Cirrus Logic CS42L52 (przypomnę tylko, że iriver E10 ma DAC CS42L51).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności