Skocz do zawartości

Co wybrać do kwoty 250zł?


Don Jogurtos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza multimedialnego.

Zależy mi na pojemności co najmniej 4GB, solidnym wykonaniu, dobrej jakości dźwięku oraz możliwości oglądania filmów.

Najbardziej odpowiadałyby mi produkty firmy Vedia ze względu na duże możliwości i stosunkowo niską cenę.

Upatrzyłem sobie dwa modele V19 oraz C5.

Parametry V19:

Parametry techniczne
Pojemność	4 GB
Obsługiwane pliki audio	MP3, MWA, WAV, OGG, FLAC
Obsługiwane pliki wideo	AVI
Obsługiwane pliki graficzne	JPEG, GIF, BMP
Funkcje użytkowe
Radio	tak
Dyktafon	tak
Polskie menu	tak
Wyświetlacz
Wyświetlacz	tak
Typ ekranu	TFT LCD
Przekątna	2"
Parametry fizyczne
Interfejs	USB 2.0
Wejście Line-in	tak
Zasilanie	akumulator litowo-jonowy
Wymiary	73,5 x 42,1 x 9,8 mm
Waga	43 g
Inne
System operacyjny	Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Mac 10.2.8 lub nowszy
Dodatki	tryb polaczenia UMS
W zestawie	ładowarka USB, kabel USB, instrukcja, ściereczka do czyszczenia, słuchawki, etui, kabel Line-In, smycz

 

Parametry C5:

Pojemność	2 GB
Obsługiwane pliki audio	MP3, WMA, WAV, FLAC, APE
Obsługiwane pliki wideo	AVI, RMVB, RM, FLV
Obsługiwane pliki graficzne	JPEG, GIF, BMP
Funkcje użytkowe
Radio	tak
Dyktafon	tak
Czytnik kart	microSDHC
Polskie menu	tak
Wyświetlacz
Wyświetlacz	tak
Typ ekranu	TFT LCD
Przekątna	2,8"
Parametry fizyczne
Kolor	czarny
Interfejs	USB 2.0
Wejście Line-in	nie
Zasilanie	akumulator litowo-jonowy
Wymiary	90,6 x 54,6 x 6,5 mm
Waga	68 g
Inne
System operacyjny	Windows 2000, Windows XP, Mac 10.2.8 lub nowszy, Windows Vista
Gwarancja	24 miesiące
Dodatki	obsługa plików TXT, LRC
W zestawie	ładowarka USB, kabel USB, futerał, ściereczka do czyszczenia, słuchawki, smycz, instrukcja

 

Oba odtwarzacze mają podobne możliwości. Jeśli chodzi o filmy C5 umożliwia oglądanie filmów bez konwersji, natomiast w V19 trzeba konwertować. Kolejną z istotnych różnic jest możliwość rozbudowy pamięci. C5 obsługuje karty Micro SDHC.

Miałem okazje oglądać Vedie v19 w Saturnie i muszę powiedzieć, że jest dobrze wykonana, joy chodzi bardzo dobrze, ma jasny i wyrażny wyświetlacz.

 

I teraz mam dylemat bo nie wiem co wybrać. V19 bardziej mi się podoba, ma wygodną obsługę i mniejsze wymiary. C5 natomiast umożliwia rozbudowe pamięci oraz oglądanie filmów bez konwersji.

V19 kosztuje 239zł za 4GB ( w Saturnie )

C5 kosztuje 199zl za 2GB ( w Vobis ) + ok. 50zł za kartę Mikro SD 4GB

 

Mam kompletny mentlik w głowie, a chciałbym kupić taki odtwarzacz, którego zakupu nie będę żałował dlatego bardzo proszę Was o pomoc.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku Vedia V19 8GB można kupić za 199,99zł

http://www.empik.com/odtwarzacz-mp4-vedia-...a,prod1050122,p

 

Teraz to już nie wiem co mam kupić. Vedie C5 2gb za 199zł czy V19 8gb za 199,99zł.

Stosunek cena/pojemność przemawia na korzyść V19 ale przerażają mnie opinie na temat joya V19 bo podobno się psuje i nie podlega reklamacjom.

Co wybrać? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandisk fuze jest stosunkowo tanim playerem. Dzwiek stoi na wysokim poziomie..podobnie jak w clipie..Odtwarzacz jest maly zajmuje malo miejsca...ma podswietlane kolko nawigacyjne..przydaje sie wieczorami..Filmy na nim tez sie da ogladac moze nie tak jak w Vedii c6 ale da sie...W zestawie jest futeral..A CO NAJWAZNIEJSZE BATERIA TRZYMIE 24h jezeli chodzi o sluchanie muzyki..W VEDII czas pracy dla muzyki to zaledwie 10h wiec widzisz roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandisk fuze jest stosunkowo tanim playerem. Dzwiek stoi na wysokim poziomie..podobnie jak w clipie..Odtwarzacz jest maly zajmuje malo miejsca...ma podswietlane kolko nawigacyjne..przydaje sie wieczorami..Filmy na nim tez sie da ogladac moze nie tak jak w Vedii c6 ale da sie...W zestawie jest futeral..A CO NAJWAZNIEJSZE BATERIA TRZYMIE 24h jezeli chodzi o sluchanie muzyki..W VEDII czas pracy dla muzyki to zaledwie 10h wiec widzisz roznice

przekonałeś mnie :D

http://www.anythingbutipod.com/archives/20...uze-preview.php

po przejrzeniu tego testu już nie mam żadnych wątpliwości. Pytanie tylko którą wersję kupić? 2gb czy 4gb?

Chciałbym się zmieścić w kwocie 250zł ( sam odtwarzacz ).

Gdzie może być najtaniej? Interesują mnie tylko sklepy typu Media Markt, Saturn ewentualnie internetowe z możliwością odbioru osobistego na terenie Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za pomoc :)

Już nabyłem o godzinie 19.00 :) Sanse Fuze 2GB za 205,90zł z Tej oferty:

http://allegro.pl/item543234904_sansa_fuze...p_warszawa.html

Patrząc na oferty www.ceneo.pl to przepłaciłem 90 groszy ;)

W Saturnie tego playera nie ma bo patrzyłem ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D

Odtwarzacz bardzo ładny, solidnie wykonany, łatwa i przyjemna obsługa. Nie wiem jak z dźwiękiem bo jeszcze nic do niego nie wgrałem.

Trzeba w takich odtwarzaczach formatować baterię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również zastanawiam się nad kupnem Sansy Fuze i tu moje pytanie. Lepiej kupić Fuze z możliwością rozbudowy poprzez karty czy jednak Clipa bo mniejszy i poręczniejszy. Zaznaczę że odtwarzacz ma być dla dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również zastanawiam się nad kupnem Sansy Fuze i tu moje pytanie. Lepiej kupić Fuze z możliwością rozbudowy poprzez karty czy jednak Clipa bo mniejszy i poręczniejszy. Zaznaczę że odtwarzacz ma być dla dziewczyny.

Oglądałem Clipa i muszę powiedzieć, że nie przypadł mi do gustu. Clip jest niewiele tańszy ale jest niezbyt wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności