Skocz do zawartości

szukam dobrej jakości mp3playera i słuchawek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

przez jakiś czas żyłem bez mp3playera, czas wrócić do życia z :)

szukam playera bez bajerów, funkcjonalnego i zgrabnego (małego) - ma służyć do słuchania muzyki.

Jakie są teraz dostępne playery z lepszą jakością dźwięku ?

wcześniej miałem irivier T60 - dziwny kształt, tragiczna ergonomia (same się przełączały utwory, ciężko było przewijać utwór bez przełączenia na następny), poza tym ok.

niestety jedynym porządnie wyglądającym playerem w tej chwili cały czas jest ipod4 nano, ale wszyscy piszą że jakość dźwięku w ipodach nie jest taka dobra?

iriver E50 wygląda w miarę dobrze (bez bajerów - po prostu odtwarzacz), a jak gra ?

ew. czy coś jeszcze jest wartego obejrzenia ?

 

i jakie słuchawki do tego ? douszne małe

JBL Reference 220 ? Sennheiser CX ?

coś innego ?

 

 

Pozdrawiam,

razor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakieś sprawdzone połączenie?

 

ten clip nie wygląda źle, idealny prezent dla dziewczyny : :P

 

jednak jak z jakością dźwięku ?

jak się ma do najnowszego ipoda nano ?

 

czytam i przeglądam forum i widzę że wszyscy chwalą Clipa, dużym plusem jest mały rozmiar i 'normalny' wygląd.

jak ze słuchawkami ? te philipsy dadzą radę ? czy może wziąć coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj granice cenowe to się będzie można zastanowić. Clipa i Fuze'a recenzowano już zresztą tyle razy, że niczego nowego nie usłyszysz, możesz co najwyżej go sobie gdzieś (o ile masz gdzie/u kogo) odsłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że za całość do 700pln, jeśli ma grać na prawdę dobrze.

 

skoro wyszło że Clip taki dobry (i mały, a to plus idąc na rower czy gdzieś indziej)

to słuchawki jeszcze do 300pln.

 

Skoro ma grac bardzo dobrze, odpuść sobie Clipa/Fuza. Celuj w wysokie modele Sony/Cowon D2/iRiver e10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma grac bardzo dobrze, odpuść sobie Clipa/Fuza. Celuj w wysokie modele Sony/Cowon D2/iRiver e10
a jakieś konkretne modele? co by dodatkowo mały i poręczny był, filmów/obrazków/innych bajerów nie potrzebuję.

Clip wszędzie jest opisywany jako urządzenie posiadające jakość dźwięku nie ustępującą znacznie droższym przenośnym sprzętom.

 

Creative ZEN AURVANA faktycznie tak dobrze grają ?

w cenie do 300 jest jeszcze trochę i denonów i sony itp.

(interesują mnie tylko takie douszne, jak te ZEN AURVANA, philipsy itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nano 4G niekoniecznie, ale moze sprobowalbys celowac w iPoda Nano 1G - tylko uzywany juz dostaniesz co prawda, ale mozna dorwac naprawde zadbane egzemplarze. Do niego wgrac Rockboxa i dzwiek naprawde zadowala wiele osob. Ja do tego uzywam EX85 Sony i tworzy to dobry duet. Inna opcja jest tez na pewno iAudio i7 - niektorzy narzekaja, ze jest troche gruby i ma touchpad, ale idzie sie do tego przyzwyczaic a poza tym jest maly, zgrabny i elegancki. Jest duzo mniejszy niz sie wydaje na zdjeciach.

Wydaje, mi sie, ze Clip jest tez dobra opcja tylko trzeba dopasowac do niego odpowiednie sluchawki. Moze byc jeszcze Samsung Z5.

 

Wszystkie te propozycje z zalozeniem, ze tak jak napisales nie zalezy Ci na ogladaniu zdjec i filmow i wszelkie wodotryski sa zbedne lub dalsze w hierarchii waznosci mozliwosci playera.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, na razie myślę czy nie kupić jakiegoś małego playerka (clip? - mały i tani) do sportu, gdzie jadąc rowerem i tak wszystkiego nie usłyszę.

i osobnego playera kiedy będzie mi zależało bardziej na jakości (gdy nie będzie zależało mi na wielkości)

 

i jak? jakieś playery Sony polecacie?

tego ipoda1 będe musiał gdzieś dorwać i przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

no i miałem przez rok sanse clip i Sony Mdr-ex85, aż ostatnio zgubiłem :/

jakieś słuchawki do 200pln? (sony mdr-ex85, sennheiser cx300, denon AH-C351) a może coś innego?

czy coś nowego się na rynku ciekawego pojawiło ? ze słuchawek byłem zadowolony.

 

w sansa clip jedynie mi przeszkadzało że nie dało się słuchać muzy według kolejności plików w katalogu (po nazwie) i z konkretnych katalogów :/

(nie ważne jak były rozlokowane pliki, łączył je w jedną playlistę sortowaną po polach z tagów :/ )

jakiś inny wygodny plajer z dobrą jakością dźwięku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności