Skocz do zawartości

Nowe słuchawki Vedia


RAIN PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie ma na forum jeszcze takiego tematu a nie wszyscy może wiedzą. W najbliższym czasie mają się pojawić dwie nowe edycje słuchawek VEDIA.

Pierwsze z nich to limitowana edycja SRSów:

srs_kolory007.jpg

Drugie to dokanałówki:

sluchawki_test-01.jpg

 

Na razie nic o nich nie wiem(y), ale mam nadzieję, że .ksy rzuci tu jakiekolwiek info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokanałówki z Allegro to VP25 też mi się rzuciły w oczy :) Co do tych drugich to pewien nie jestem ale są na fotoblogu Vedii i "Vediowo" wyglądają to wrzuciłem. A czy to skullcandy... z tego co wiem to zwykle umieszczają na swoich słuchawkach różne mordki, wzorki, szlaczki, pierdółki itp. a na tych nic takiego nie widać więc nie jestem taki pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla komórkowców albo pseudo maniaków pseudo empeczwórek chyba wink.gif
Pierwsze pudło-jedynie garstka Nokii ma 2,5mm jacka (6500 classic i slide, N73), z 2gim sie zgodze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem już coś o tych dokach Wiem, że to Vedia je stworzyła. Wiem też, że nie wejdą do obiegu. Nie płaczcie jednak bo wejdzie kilka innych modeli

 

Może jakiś link, albo więcej info czego nie wejdą do obiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak wy ale ja na vediowskie słuchafony to sie chyba nie skusze jakoś tak te Srs'y ktore byly przy C6+ zabijają mnie jakością ja musze sobie sprawic jakies dokanałówki :\ tylko wszystkie drogie a pchanie sie w stare EPki Creativów to chyba nie jest świetny pomysł na dobrą jakość :\ eh ! Dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SRSy pokazaliśmy w kolorach na fali A10 - finalnie będa w bardzo innych kolorach.

 

Mogę też potwierdzić, że w niedługim czasie chcemy w końcu wprowadzić dokanałówki oraz słuchawki pałąkowe.

 

Czarne słuchawki na pierwszym foto to nie "skill", ale jedne z testowanych przez nas konstrukcji. Skill są mocno ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności