Skocz do zawartości

iriver E100 wśród najlepszych produktów 2009 roku


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Odtwarzacz iriver E100 został nominowany przez miesięcznik CHIP do tytułu „Produkt Roku 2009” w kategorii Odtwarzacze przenośne.

 

Głosować na najlepsze produkty 2009 roku można do 31 stycznia 2009. Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu ma szansę wygrania jednej z ponad 100 nagród! By oddać głos wystarczy wejść na stronę CHIP-a i zarejestrować się. Rejestracja zajmuje jedynie kilkanaście sekund.

 

CHIP Produkt Roku to prestiżowy tytuł przyznawany co roku przez czytelników CHIP-a i użytkowników serwisu CHIP.pl najlepszym urządzeniom, programom, serwisom internetowym i technologiom.

 

Iriver E100 otrzymał ponadto nominację w Plebiscycie Produkt Roku 2009 serwisu Benchmark.pl. Głosowanie na najlepsze produkty kończy się 31 stycznia 2009. By wziąć w nim udział trzeba jedynie zarejestrować się na stronie Benchmark.pl. Znajduje się na niej lista produktów, które uzyskały największą liczbę nominacji czytelników.

 

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w głosowaniach, redakcje CHIP oraz Benchmark.pl przygotowały atrakcyjne nagrody: nawigacje GPS, notebooki, radioodbiorniki USB, torby, plecaki, polary i gry komputerowe.

 

Zapraszamy do udziału w głosowaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam E100 i nie narzekam :P Według mnie dużo lepszy od np. Creative Zen - bardzo popularnego w Polsce.

 

Biorac pod uwage, ze oba sa marne ... ;] Zarowno wykonaniowo jak i dzwiekowo. Z E100 mam doczynienia bo kupowalem go bratu na urodziny (glownie dlatego, ze byl tani i akurat byl tam gdzie kupowalem;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam jakość dźwięku odpowiada. Jestem raczej początkującym melomanem i może dlatego.

Jedyny sprzęt jaki miałem to Muvo v100. Teraz po dwóch latach kupiłem E100 i jestem zadowolony, na pewno lepszy niż muvo.

Jak za 2 lata kupię nowy sprzęt, z wyższej półki, to będę wiedział, że e100 nie jest taki super.

 

Podsumowując:

Według mnie e100 ma zadowalającą jakość dźwięku - zdanie sugestywne.

Powinien starczyć na rok, może 2. Wtedy pomyślę o czymś droższym i lepszym :P Jak zarobię pierwsze pieniądze w wakacje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiadomo, ze nie dogodzi sie kazdemu.. Informacja o tym ze mozna glosowac na E100 jest skierowana do ludzi, ktorym E100 odpowiada (to chyba oczywiste). Biorac pod uwage stosunek mozliwosci do ceny to na pewno E100 jest godny polecenia. Uzywam go od kilku miesiecy, czytalem negatywne opinie o nim, ale zadna sie nie potwierdza w moim przypadku, moze z wyjatkiem specyficznego typu nawigacji, ale do tego mozna sie z czasem przyzwyczaic. A jesli ktos czuje sie audiofilem to nie do niego skierowany jest sprzet przenosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności