Skocz do zawartości

zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu


Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednio miałam chyba 10-letni radiomagnetofon też philipsa, nie pamiętam dokładnie modelu, ale możliwe, że to był 1005. Na pewno bardzo stary, używany tylko jeśli miałam zamiar posłuchać kaset ze względów sentymentalnych. Teraz padł ostatecznie i początkowo myślałam o az1226, ale potem zauważyłam sprawdziłam mini- i mikro- wieże i był tam taki niepozorny model MCD297/12.

Kupić go?

Podobno jest solidnym przedstawicielem niższej klasy średniej, w sam raz do mojego pokoju pod względem wielkości itd. Ale naprawdę nie mam pojęcia o tej klasie produktów i wszelkie porady będą bardzo pomocne.

Gdyby nie ten model, to może inny. Najchętniej philips, zawsze lubiłam tą firmę i nigdy nie miałam problemów z tymi produktami. A jak nie, to jakie byłyby lepsze?

Uzupełnienie: Proszę, tylko nie sony. Miałam do czynienia z 2 sprzętami sony i skończyło się nieszczęśliwie, oba po licznych naprawach w ramach gwarancji i pogwarancyjnych, zostały przemieszczone na śmietnik i zastąpione wiernymi philipsami.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności