Skocz do zawartości

Co to ? Monolith ?


MattJedd

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że aż mnie denerwują te Twoje "och" i "ach" na temat tego Monolitha. Playerek jak każdy i nie jest pozbawiony wielu wad. Jest to bardzo awaryjny sprzęt. Widziałem już wielu ludzi tu na forum, którzy posiadali po kilka sztuk tych playerków, z których oczywiście tylko jeden był sprawny. Po prostu któregoś dnia nagle przestawały działać i tyle. Jak dla mnie to iRiver IFP jest świetnym playerkiem i w dodatku nie jest awaryjny. A tego Monolitha to bym nie kupił właśnie ze względu na to, że w każdym momencie może zamilknąć na zawsze. No ale życzę Ci, żebyś był z niego zadowolony i by posłużył Ci jak najdłużej, ale radzę, nie podniecaj się tak, że Ty go masz a ktoś inny nie. Pomyśl, że dlatego mało kto go ma, że po prostu wszystkie inne się już popsuły, a taki IFP nadal działa bez problemów.

mojemu Monolith'owi stuknie niedługo 3 lata i mam wrażenie, że jak już tyle czasu przetrwał to żadne licho go nie ruszy. Kolega ma też prawie tyle samo czasu ten odtwarzacz i też działa bez zarzutów.

O wiele bardziej obawiam się o v39, ta niechlubna seria wyłamujących się wejść słuchawkowych sprawia, że zastanawiam się nie czy, tylko kiedy będzie moja kolej.

Często, te wydawać by się mogło już padnięte Monolithy można było odratować robiąc twardy reset. Były też przypadki, że po sformatowaniu odtwarzacz tracił plik odpowiedzialny za wyświetlanie czcionek i na wyswietlaczu były same kwadraciki. Po wgraniu usuniętego pliku (którego zdobycie wcale nie było takie proste) problem znikał. Przez wszystkie te problemy i ja przechodziłem, ale jakoś po wgraniu alternatywnego firmware odtwarzacz działa bez najmniejszych potknięć i do dnia dzisiejszego bardzo dobrze mi służy.

Jednak faktycznie jest i forumowicz o nicku Prezes i w jego przypadku nic z powyższych nie pomogło. W dodatku chyba trzykrotnie kupował Monolitha i z każdy egzemplarzem tak samo kończyła się jego przygoda :huh: Cóź, widać różnie można trafić.

W przypadku IFP też przecież nieodosobnione były przypadki uszkodzonego joya, którego jednak można w miarę łatwo naprawić.

Jednak już w przypadku problemów z wyświetlaczem (a takie przecież też bywały) o naprawę już trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie, masz wylacznosc - masz wszelkie prawa (tutaj do zarobku) ;]

nie masz wylacznosci, masz konkurencje - musisz obnizyc cene zeby sie przebic

 

nikt Ci nie broni zarabiac, pochwal sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwierzę ze posiadasz Q5W i Monolith'a jak zobaczę je na zdjęciu w Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio. :P

 

a po co? :P co za różnica czy ma czy nie ma... nie widze powodu dla którego miałby kłamać..

 

czyli jednym słowem jesteś wyzyskiwaczem

 

bo kupił taniej, i sprzeda w normalnej cenie? wolny rynek.. w takim razie każdy sklep wyzyskuje bo w hurtowni kupuje taniej.. z jakiego powodu miałby sprzedawać za bezcen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności