Skocz do zawartości

Odtwarzacz


basfjasfkaskj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie posiadam Clipa 2gb, jedyną rzeczą jaka mi w nim przeszkadza to krótki czas pracy na akumlatorze.

 

Więc potrzebuje odtwarzacza z niegorszą jakością dźwięku + długi czas pracy na wbudowanym akku lub zasilanie na "paluszki".

Będzie używany tylko do słuchania muzyki, więc żadnych bajerów itp. Do tego mam ksc 75 + ep635, muzyka w ogg q9 głównie, pojemność min. 2gb, fajnie jaby było więcej, chociaż jak narazie 2gb mi wystarcza.

 

Znalazłem Vedie A10, podobno ma bardzo długi czas pracy na baterii + slot na karty + srs200 (wypas :D), inne bajery pomijam bo i tak nie będę ich używał.

Tylko niewiem jak z dźwiękiem, nie może być gorszy od Clipa!

Jaki jest czas pracy Sansy Fuze? Bo dźwięk ma podobno taki jak clip, i znowu + za slot, gdzie za około 60zł jest karta 8gb ;]

 

Cena w granicach 150-200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. Producenta clip ma trzymać 15h, a w praktyce ciężko uzyskać taki wynik. Pozatym czas pracy jest podawany dla niskiej jakosci muzyk i sredniej glosnosci, a ja muszę słuchać dość głośno ponieważ mam słuchawki nauszne + muzykę w ogg q9.

 

Na ustawieniach podawanych przez producenta działa 15h. U mnie na PX100 przy 90% vol. i 70% jasnosci ekranu działał jakieś 12,5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ustawieniach podawanych przez producenta działa 15h. U mnie na PX100 przy 90% vol. i 70% jasnosci ekranu działał jakieś 12,5h.

 

Hmm, dziwne, spróbuje sobie zapisywać i policzyć ile mój grał, ale 12,5h to raczej ciężko uzyskać.

 

Co do A10 to poczytałem trochę, dźwięk ma gorszy niż clip, lepszy ma fuze, tylko że a10 jest dużo tańszy ma w zestawie srs200 i 50h grania zamiast 25h w fuzie.

I co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zadaj sobie pytanie : co jest ważniejsze : czas grania czy jakość dźwięku:D:P

 

Dla mnie dźwięk :D

 

Za Clipem/Fuzem przemawia jeszcze nadchodzący Rockbox.

 

W sumie jeśli player grałby 20h, to dobrze, bo to wychodzi 4h x5dni, a czasami słucham 30min a czasami nawet 5h.

Więc doładowanie w weekend jak najbardziej mi odpowiada.

 

Słuchałem dzisiaj w Sklepie Fuze (wszędzie pisze Fuse :P) na moich ksc75, z tym że tylko tych piosenek które są tam "firmowo" i grał starsznie, tzn. pewnie to było mp3 128kbps, napewno...

 

Pokombinuje jeszcze z Clipem, w opcjach, jakby grał koło 10h to narazie bym nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem nawet czy gra mi te 10h, chyba że czas tak leci szybko, spróbuje to sprawdzić.

 

Narazie się ładuje, dałem podświetlenie na 5 sekund i jasność na 0. Wystarczy mi.

 

Pozatym głośność mam na max w ustawieniach, i słucham od 80-100% + ogg q9. Więc...

 

Ale ew. z dwojga złego lepiej Fuza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności