Skocz do zawartości

cx300 z sansa clip gorzej od sansa


vitar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś miałem okazje posłuchać mojej sansy clip na słuchawkach sennheiser cx300 i ... nijak.

W sumie byłbym skłonny powiedzieć, że grają gorzej od słuchawek sansowych a do tego są w ch. niewygodne, po kilku minutach bolą uszy.

 

Być może lepiej tłumią ale ogólnie ... porażka te dokanałówki, myślałem, że będzie warto.

Nie wiem, może to wina EQ ? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą cię boleć uszy tak jak mnie na początku od epek ponieważ ich konstrukcja powoduje izolację i rosnące ciśnienie w uszach(szumy o których pisałeś) np.takie ex85 nie szumią bo mają inną konstrukcję która słabo izoluje i nie wytwarza ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, czyli te słuchawki nie są dla mnie, bo ja bardzo cenie sobie wygodę podczas słuchania :D

 

A jakie najlepsze douszne ale nie dokanałowe były by słuchawki dla sansy ?

wygodne są, tylko widać potrzebujesz może czasu na przyzwyczajenie się do tego typu konstrukcji. Jak zaczynałem od epek to też w pierwszych dniach odczuwałem dyskomfort, a w tej chwili odczuwam znacznie większy dyskomfort, jak wkładam do uszu wszelakiej maści "pchełki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygodne są, tylko widać potrzebujesz może czasu na przyzwyczajenie się do tego typu konstrukcji. Jak zaczynałem od epek to też w pierwszych dniach odczuwałem dyskomfort, a w tej chwili odczuwam znacznie większy dyskomfort, jak wkładam do uszu wszelakiej maści "pchełki" ;)

 

pożyjemy, zobaczymy [;

 

koss ksc75

 

takie cuda z "hakiem na ucho" odpada ;)

 

mx660 - coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem dzisiaj clipa, oraz AKG K315P, i jestem bardzo zadowolony. Tutaj pokrowiec dodawany w zestawie jest podobny jak w SRSach, w 314 było plastikowe etui. Na życzenie mogę zrobić parę fotek, bo takich w necie nie znalazłem.

 

I kolejna sprawa, oprócz K315 muszę kupić jeszcze jakieś dokanałówki do Clipa (zamieniam EP630 na coś innego)

Tylko co radzicie kupić w tym przedziale cenowym?

 

edit. ważne, żeby izolowały podobnie lub lepiej niż ep630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wg was warto wydać prawie stówę, na akg K321? czy ktoś już tych słuchawek używał i mógłby co nieco o nich powiedzieć?

 

Na początku planowałem SHH9700, jednak są one dla mnie niewygodne (za długie), i mają asymetryczny kabel.

Znowu EX85 słabo izolują, a to dla mnie akurat ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności