Skocz do zawartości

Co Wybrac ? Porada Dla Laika :/


mackam

Rekomendowane odpowiedzi

No więc odtwarzacz w komórce juz mnie denerwuje. Mam zamiar kupić jakiegos mp3 playera. Chyba wybiore cos z allegro. Niestety mój budzet ogranicza sie do ok. 200zł :/ Co byście mi poradzili wybrac i na co szczególnie zwracać uwagę przy kupnie ??

P.S. Aha i jeszcze jedno :) Jak to jest z tym ładowaniem ?? Przy ładowaniu przez USB komp musi byc właczony/ile się tak ładuje do pełna przez USB ?? Lepiej wybrac cos z wewnętrznym akumulatorkiem czy na paluszki :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrałbym cos na paluchy, ale pewnie jest tu duzo osob które wolą wbudowane akumulatory. Wszystko zależy od twoich potrzeb. Mam ten komfort, że jak mi się rozładuje akumulatorek to idę do kiosku i kupuję nowego paluszka (choć nigdy mi się to jeszcze nie zdażyło :) )

 

jeśli chodzi o wbudowane akumulatorki to się nie znam, bo nie uzywam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkei zadane przez Ciebie pytania padały na forum juz przynjamniej kilka razy.

 

Jesli nie zapoznales sie z regulaminem to proponuje sie zapoznac - i zaczac od uzycia funckji szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności