Skocz do zawartości

Player z jak najlepszym radiem


kyzol

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mój odtwarzacz umarł. Poprzednio miałem sanse clipa. Musze was prosić o pomoc. Poszukuje czegoś z bardzo dobrym radiem możliwie jak najlepszym. Oczywiście liczy się jak najbardziej dobra, jakości dźwięku.

 

Słucham bardzo różniej muzyki od rocka do muzyki poważnieje. Nie potrzebne mi są w tym odtwarzaczu zdjęcia filmy i tak dalej to dla mnie zbędne rzeczy. Co do pamięci to też nie potrzeba dużo 2 GB starczy mi spokojnie. Oczywiście może byc wiecej niz 2GB.

 

Co do słuchawek to w moim posiadaniu są kosy porta pro i sennki mx 560.

 

Może jakiś sony albo iaudio? Ale nie wiem jak tam radio w tych odtwarzaczach. Proszę o pomoc. Podajcie konkretne modele, jeśli możecie. Liczy się jak najlepsze radio i jakości dźwięku. Budżet to około 350 zł maksymalnie 400zł. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o iaudio F2 albo o iaudio I7? Z tego co czytam na forum to są bardzo dobre odtwarzacze tylko

nie wiem jak tam z radiem w nich? A moze irver X20? Szukałem wszędzie iriver e10 i u10 ale nigdzie nie ma

a mi zalerzy na gwarancji i tak dalej. Dziękuje wam za te posty i prosze o wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie będę zakładał nowego wątku, ponieważ nie chce zaśmiecać forum. Sytuacja się nieco zmieniła, ponieważ doszedłem do wniosku, że radio nie jest mi już tak bardzo potrzebne są przecież podcasty.

 

Suma, jaką posiadam to od 300 do 350 zł. Potrzebny mi jest odtwarzacz, który odtwarza pliki FLAC. Pojemności nie musi być olbrzymia, ponieważ ma służyć tylko do muzyki wiec 2GB albo 4 GB spokojnie wystarczą. Słucham głownie rocka i muzyki poważnej. Liczy się dla mnie przede wszystkim (zresztą jak dla każdego) dobra, jakości dźwięku.

 

Zależałoby mi na tym, aby odtwarzacz miał w komplecie dobre słuchawki. Czytając forum wiem, że w komplecie dobre słuchawki sprzedaje się wraz z niektórymi odtwarzaczami Sony i Vedia. Jednak tyle się naczytałem o vediach, że nie wiem czy jest sens kupować odtwarzacz tej firmy, bo ciągle się słyszy o jakiś problemach. Po drugie chciałbym, aby odtwarzacz był głośniejszy od Clipa.

 

Tylko jedna wielka prośba nie polecajcie mi Iriver E10, bo jego już po prostu nie ma. To samo tyczy się odtwarzaczy Sansa Clip i Fuze porostu miałem Clipa i chciałbym spróbować czegoś nowego.

 

Czy warto czekać aż w sklepach pojawi się Iriver T6? Czy może będzie to odtwarzacz taki sam jak E100 i E50 tylko w innym opakowaniu? Może coś iaudio?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności