Skocz do zawartości

Mp3 Player - Dylemat


Gość G-Hud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wlasnie stoje przed wyborem odtwarzacza mp3 Moje wymagania:

- pojemnosc 512-1GB

- dobry mikrofon z regulowana czuloscia - beda nagrywane proby ktore przy zbyt czulym mikrofonie moga byc znieksztalcane

- radio niekoniecznie

- zasilanie AAA

- przelaczanie miedzy katalogami

- oczywiscie dobra jakosc dzwieku :)

 

pozdrawiam

G-Hud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze zaciekawil mnie Mpio FY500 ale nie wiem jak z jakoscia dyktafonu w nim bedzie. A zaciekawil mnie swoja cena 559zł za 1GB to jest dobra cena. Problem z tym ze nie ma zadnych recenzji tego sprzetu w jezyku polski. Czy ktos moglby sie wypowiedziec odnosnie tego sprzetu ?

Pozdrawiam

G-Hud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze zaciekawil mnie Mpio FY500 ale nie wiem jak z jakoscia dyktafonu w nim bedzie. A zaciekawil mnie swoja cena 559zł za 1GB to jest dobra cena. Problem z tym ze nie ma zadnych recenzji tego sprzetu w jezyku polski. Czy ktos moglby sie wypowiedziec odnosnie tego sprzetu ?

Pozdrawiam

G-Hud

Witam

 

Rowniez zainteresowalem sie tym odtwarzaczykiem, i rowniez ubolewam nad brakiem jakichkolwiek recenzji w PL a i angielskojezycznych jakos brak. Znalazlem tylko calkiem pozytywna recenzje rosyjskojezyczna na mobile-review :) (jest tez pare innych od standardowych fotek) KLIK

 

Moze ktorys z mp3store'owcow sie wypowie na jego temat ? :)

 

PS. jest oferta w ktorej wersje 1GB mozna dostac za 512 zl z hakiem - ale tylko do konca listopada - cena "normalna" w tym samym miejscu 539 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta - zapomnialem ze pisze bez logowania i nie mozna wtedy edytowac :) A skojarzylem sobie iz na komputroniku w 512MB wersji odtwarzacza (fy500) sa dwie pochlebne opinie nabywcow :) a i w samym mp3store (stacjonarnym) uslyszalem iz przy wyborze miedzy creativem czy czyms tej klasy, a mpio, lepiej brac wlasnie mpio :) Wg mnie jest moze troszke gorszy od iaudio czy irivera ale za to tanszy , a ogolnie trzyma dobry poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na moje trzecie mp3 (wcześniej Creative C100 - wielka pomyłka, i Creative MuVO TX - był bardzo OK, ale to ciągle nie to :/ ) Po długich poszukiwaniach wybrałem 3 modele:

 

- iRiver T30 (w zasadzie wydaje się nie mieć wad - ale czy jest szansa, że dostane go w polskim sklepie w kolorze silver, a nie green :P:D ??)

- iAudio G2 (nie wiem sam - większe gabaryty, ale przedłużona żywotność na 1 baterii AA)

- Mpio FY500 (bardzo mi się podoba, ale nie mogę znaleźć zbyt wielu opinii o nim - czy jakością dźwięku dorówna iRivier??)

 

Wszystkie o pojemności 512 mb i w cenie ok. 400-430 zł. I teraz pytanie - który z nich wybrać, biorąc pod uwagę to, że liczą się dla mnie przede wszystkim:

1. jakość odtwarzanej muzyki (to przede wszystkim)

2. maksymalnie małe gabaryty (to też, ale już mniej)

3. funkcjolaność/czytelny, duży ekranik (dobrze by było)

4. zasilanie z baterii AAA (od biedy AA) i port 2.0 (z tego powodu skraśliłem niestety Mpio FY200 :huh: ).

 

Proszę więc o pomoc i poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał T30 - w porównaniu do niego G2 ma mniejsze możliwości (i IMO T30 gra lepiej), a FY500... hmm... właściwie to za mało o nim wiem, żeby się jakoś konkretnie wypowiadać... O_o

 

[edit] jednak wystarczy żeby się wypowiedzieć... ;] nagrywanie w ADPCM WAV i brak obsługi OGG, plus...

 

Moc Wyjściowa: 15Mw/15Mw (EU 6Mw/6Mw)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? słuchałeś i było ci za cicho?

 

mówisz że 15mW na kanał to za cicho a 18mW urywa uszy?

 

a co mają powiedzieć posiadacze sprzętu SONY mającego w europie 1.5mW na kanał? a sprzęt "no-name" mający 6mW na kanał? Creative mający 8-10mW na kanał? iAudio mający 12mW na kanał? (jakkolwiek wiem, jest i sprzęt mający 20mW a nawet 30mW i więcej na kanał ;] )

 

niezależnie czy ma 15mW na kanał czy 18mW na kanał, o ile masz czyste uszy i dobre słuchawki (dobre = dobrane do sprzętu przenośnego, a nie "audiofilskie mające 150Ohm") to i tak będziesz słuchał mniejwięcej jak my - gdzieś pomiędzy 15 a 25 na skali mającej 40 jednostek :]

 

więc do "maksymalnej mocy" jeszcze daleko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności